PDA

Επιστροφή στο Forum : Φανταριλίκι....



MHTSOS
23-05-04, 16:35
¶υριο μπαίνω στρατό images/smiles/converted/head.gif οπότε θα με χάσετε για λίγο καιρό. Θα τα ξαναπούμε μόλις πάρω την πρώτη άδεια. Τα λέμε μάστορες..... BYE!!!

gsmaster
23-05-04, 17:44
Καλή θητεία images/smiles/icon_smile.gif images/smiles/icon_smile.gif images/smiles/icon_smile.gif

gRooV
23-05-04, 19:02
Καλή θητεία και από μένα και να προσέχεις!! Είδες πόσα ατυχήματα γίνονται στον στρατό τελευταία!! Καλή τύχη φαντάρε ηλεκτρονικέ! images/smiles/converted/wavey.gif

electron
24-05-04, 00:28
Καλή θητεία σε όσους φίλους παρουσιάζονται σήμερα.Υπομονή και κουράγιο και θα περάσει και αυτό.Εξαλλου 12 μήνες είναι πλέον,τι να πούμε και εμείς που όταν πήγαμε κάναμε 18 και μας παραμυθιάζαν ότι θα προλάβουμε την μείωση.Τεσπα όπως και να χει περνάει κι αυτό όπως και τόσα άλλα στη ζωή μας

MHTSOS
24-10-04, 02:46
Απευθύνομαι σε όσους θα πάνε στρατό σύντομα και έχουν χοντρό "βύσμα". Τριφασικό και πάνω. Πείτε να σας στήλουν στην Κύπρο στον 55 Λόχο Διαβηβάσεων μιας και όλα τα βύσματα πάνε στις διαβηβάσεις. Θα με θυμηθείτε.... Έχω ξεχάσει ότι είμαι στρατιώτης. 200 φεύγα και σήμερα.......

moutoulos
24-10-04, 10:27
Καλη θητεια!!.

leosedf
24-10-04, 11:02
Μπα πάντε αεροπορία (εκει που ήμουν κι εγώ) Στην κομοτηνή στον ίσμαρο. Τελαυταίας τεχνολογίας τα πάντα, καλό φαγητό (χταποδια, τσιπούρες, κοτόπουλα) κλιματιστικά παντού, ξάπλα άνετη, παρα πολύς χρόνος για το χόμπυ σας και άλλα τόσα πολλά. Εγώ δέν ήθελα να φύγω αλλα με διώξανε :P

Danza
13-04-06, 02:43
Τι να πούμε και εμείς οι γρασσαδόροι (τεθωρακισμένα)... ολη μου η θητέια μεχρι στιγμής ειναι μια άδεια \:D/ ... αντε 100 και σημερα ακόμα. παντως παιδια οσοι θα παρουσιαστείτε πρόσφατα και πάτε σε νησι για παραμεθώριο χωθείτε αμέσως σε δουλείες... εμείς ειχαμε σλογκαν ''Δουλειά και άδεια''.. περνουσαν οι μέρες χωρις να το καταλάβεις (ειδικα εγώ που έχτιζα μαζί με αλλους 3) και πέρναμε απο 10αρες τιμητικές :D

nitako
13-04-06, 03:33
Τι να πούμε και εμείς οι γρασσαδόροι (τεθωρακισμένα)... ολη μου η θητέια μεχρι στιγμής ειναι μια άδεια \:D/ ... αντε 100 και σημερα ακόμα. παντως παιδια οσοι θα παρουσιαστείτε πρόσφατα και πάτε σε νησι για παραμεθώριο χωθείτε αμέσως σε δουλείες... εμείς ειχαμε σλογκαν ''Δουλειά και άδεια''.. περνουσαν οι μέρες χωρις να το καταλάβεις (ειδικα εγώ που έχτιζα μαζί με αλλους 3) και πέρναμε απο 10αρες τιμητικές :D


Γεια σου συνάδελφε τεθωρακισμένε.. τι μου θύμησες τώρα ,πολύ δουλειά αλλά όχι άδειες :?
τέλος πάντων πάει πέρασε...

k_sotiris
13-04-06, 08:30
Καλά τώρα ο στρατός είναι καλύτερος και από κατασκήνωση :lol:

Panoss
13-04-06, 08:54
Καλά, όλοι ζάχαρη την περάσατε στο στρατό κωλοβύσματα!!!
Μόνο εγώ υπέφερα. Στο σκληροτράχηλο, αξιόμαχο, ετοιμοπόλεμο κλπ....ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ!

kostas30
13-04-06, 11:46
ελατε ναυτικο μπορει να μ εχετε και βυσμα :psonio: :-({|=

^Active^
13-04-06, 13:51
Ναυτικο ημουν και εγω και καλοπερασα :? 12 μηνες στο Α/Γ Χιος τα ειδα ολα . Παλι καλα που εσκασαν εκλογες τοτε και πηγα ΝΠ Σκυρου, εκει ηταν ο παραδεισος !! Για ποτε απολυθηκα δεν θυμαμαι :lol: 21 μηνες ειναι καλα? :lol:

Danza
13-04-06, 13:55
Καλά, όλοι ζάχαρη την περάσατε στο στρατό κωλοβύσματα!!!
Μόνο εγώ υπέφερα. Στο σκληροτράχηλο, αξιόμαχο, ετοιμοπόλεμο κλπ....ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ!

Χαχαχαχαχαχαχαχα μαχιμο το υγειονομικό ε? :lol: ε και εκει έχω πληροφοριθεί οτι είναι κάπως παρταλάκια τώρα :P θυμαμαι ενα βράδυ είμουν σκοπιά και μπρόστα μου ήταν η σήμαια, κατεβάσανε αγημα, και αντι να βάλει το σωστο cd ο παλιος στο κεπικ πήγε και έβαλε γονιδη και να ακούς τώρα γονιδη τη στιγμή που κατεβαίνει η σημαία και να είναι στο παρουσιάστε οι άλλοι... ελεος :lol:

Panoss
13-04-06, 15:57
Γονίδη? ε, τον άσχετο...χάθηκε ένας Χριστοδουλόπουλος? Ένας Καρράς? Ένας Πανταζής ρε αδερφέ..

leosedf
13-04-06, 16:25
Γονίδη? ε, τον άσχετο...χάθηκε ένας Χριστοδουλόπουλος? Ένας Καρράς? Ένας Πανταζής ρε αδερφέ..

Ναι.... Μείνε μαζί μου έγκυος είμαι πολύ φερέγγυος :D

stendor
13-04-06, 16:56
καλή θητεία.

ΠΕΤΡΟΣ Κ.
13-04-06, 18:25
Καλή θητεία σε όσους φίλους παρουσιάζονται σήμερα.Υπομονή και κουράγιο και θα περάσει και αυτό.Εξαλλου 12 μήνες είναι πλέον,τι να πούμε και εμείς που όταν πήγαμε κάναμε 18 και μας παραμυθιάζαν ότι θα προλάβουμε την μείωση.Τεσπα όπως και να χει περνάει κι αυτό όπως και τόσα άλλα στη ζωή μας

Τι να πούμε και εμείς που κάναμε 21 μήνες (αεροπορία)

Danza
13-04-06, 19:50
Γονίδη? ε, τον άσχετο...χάθηκε ένας Χριστοδουλόπουλος? Ένας Καρράς? Ένας Πανταζής ρε αδερφέ..

Ναι.... Μείνε μαζί μου έγκυος είμαι πολύ φερέγγυος :D
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ''ενα γραμμα να λεει πως πεθαινω'' ειχε βαλει ο καμμένος... αλλα το σπάσιμο ήταν οτι ήμουν σε νησι που έχει κόσμο και τουριστριες το καλοκαίρι :wink: αλλά εγώ πέτυχα τον χειμώνα :evil:

Danza
24-04-06, 21:39
Αντε παιδιά σας χαιρετω για 2 μηνες το πολυ ακόμα... μετα αδεια απολύσεως και πάλι πίσω :D τα λέμε :)

AKIS
24-04-06, 23:12
Γονίδη? ε, τον άσχετο...χάθηκε ένας Χριστοδουλόπουλος? Ένας Καρράς? Ένας Πανταζής ρε αδερφέ..

Ναι.... Μείνε μαζί μου έγκυος είμαι πολύ φερέγγυος :D
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ''ενα γραμμα να λεει πως πεθαινω'' ειχε βαλει ο καμμένος... αλλα το σπάσιμο ήταν οτι ήμουν σε νησι που έχει κόσμο και τουριστριες το καλοκαίρι :wink: αλλά εγώ πέτυχα τον χειμώνα :evil:

ενα γραμμα που να λεει πως πεθαινω,ενα γραμμα τρυφερο και απελπισμενο,σ αγαπησα αληθιναααα(!) γι αυτο πεθαινωωω!

ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ!

moutoulos
25-04-06, 00:07
¶ντε βρε Δημήτρη καλός πολίτης ... :wink:

Danza
25-04-06, 02:01
Ευχαριστώ Γρηγόρη, γεια και τα ξαναλέμε οταν πάρω άδεια :wink:

Danza
11-08-06, 03:57
Σε 4 ωρες παίρνω το απολυτήριο :twisted: ... Καλοι πολίτες οσοι απολύωνται και όσοι απολύθηκαν :D και καλο υπόλοιπο σε όσους μετράνε λίγες ακόμα :wink:

GEWKWN
11-08-06, 05:08
αντε και καλος πολιτης και γρηγορα να το παρεις, εεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!
κατι ακουσα για επιστροφη σε 18 μηνες.

Danza
11-08-06, 09:56
Μπα δεν παίζουν επιστροφές :D λευκό ειναι :twisted: :twisted:

GEWKWN
11-08-06, 13:46
για αυξηση της θητειας ακουσα.

Danza
11-08-06, 18:33
Η σειρα μου εκανε καθαρο 12μηνο. η επομενη σειρα την πιανει 11μηνο, αυξηση απο οτι ξέρω θα γίνει μετα απο 3-4 εσσό σε 15μηνο και παει λεγοντας..

GEWKWN
11-08-06, 19:19
αντε πολιτη!!!!!!!!!!!!!
την γλιτωσες.

Επιστήμων
11-08-06, 19:34
Πίνεις έναν καφέ και γίνεσαι ... πολίτης ! ! !

Καλή συνέχεια στη ζωή σου ! :D

ok1gr
11-08-06, 20:02
Καλός πολίτης και από μένα....

Αυτή την στιγμή πρέπει να παίρνεις το χαρτί.... :)

dal_kos
11-08-06, 21:07
Αντε καλος πολιτης.

Danza
11-08-06, 23:35
Ευχαριστώ πολύ παιδιά :D