PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλη επιτυχεια!



D-NAME
07-06-04, 17:17
Οσοι δινουν πανελληνιες απο τα ΤΕΕ την Τεταρτη Δυνουν το 1ο Μαθημα. Ευχομε καλη επιτυχεια στα παιδια που δυνουν. Ειμαι και εγω μεσα και αν δεν στιριξει ο ενας τον αλλων μας ποιοσ θα μας στιριξει?

gsmaster
07-06-04, 18:06
Καλή επιτυχία στους συναδέλφους και εύχομαι στους μελλοντικούς συμφοιτητές!

Αχ θυμήθηκα τα νιάτα μου, και γώ από ΤΕΕ είμαι,
πριν 3 χρόνια ακριβώς ήταν.... αχ αχ...

ptisi110
07-06-04, 18:32
παιδια καλη μας επιτυχια στις εξετασεις......Καλη αρχη να 'χουμε

Leon
08-06-04, 06:38
Καλη επιτυχια σε ολους!!!!!
Απο ΤΕΙ Θεσσαλονικης υπαρχει κανενας????

D-NAME
08-06-04, 08:29
Δεν βλεπω κανεναν αλλων. Η ειναι μεσα και διαβαζουν. Και φυσικα εγω το τεμπελοσκηλο images/smiles/converted/ok.gif
Σας ευχαριστω παιδια. Και δεν ειμαι συναδελφος gsmaster. Ειμαι πληροφορικης και στοχευω αυτοματισμου. Να δουμε. Παω καμια βολτα να ξεσκασω γιατι απο το σερφαρισμα εσκασα!

electron
08-06-04, 10:21
Καλή επιτυχία και από εμένα σε όλους εσάς που στοχεύετε σε κάποιο τει ή κάποια άλλη ανώτατη σχολή και να θυμάστε ότι ο αγώνας δεν σταματάει μετά τις εξετάσεις το τεε ή του λύκειου αλλά κορυφώνεται αφού περάσετε εκεί που θέλετε.Αυτό σαν μια φιλική συμβουλή από κάποιον που πέρασε όλες αυτές τις <<φουρτούνες>>

Leon
08-06-04, 17:38
ναι συναδελφε Gmaster εγω ειμαι Αυτοματσιμου μαζι με τον DK6. Τι εξαμηνο εισαι???

Dname στην θεση θα παρατουσα την ιδεα το να μπεις στον Αυτοματισμο διοτι υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να μη βγεις ποτε....

gsmaster
09-06-04, 01:08
</font><blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">παράθεση:</font><hr /><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Μήνυμα από D-NAME:
... Και δεν ειμαι συναδελφος gsmaster. ... </font><hr /></blockquote><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">καλά ντε που να ξέρω...

kalileo, ΤΕΙ Ηλεκτρονικής Θεσσαλονίκης σου λέει τίποτα?

D-NAME
09-06-04, 10:16
To μηχανογραφικο εχει γινει.
Τωρα οπου μπουμε. Αν και δεν με νιαζει.


1ο μαθημα σημερα. Μαθιματικα. Εκει που περιμενα 20 τωρα η μεταφορα απο την κολλα ενος - μεταλαχθικε σε + και ειναι ολο το ερωτημα λαθος. images/smiles/converted/head.gif Δεν ξερω ποσο θα κοψουνα αλλα κοιμενομε απο 15 με 20 παρα κατι. Ελισα το δισκολο θεμα 100% images/smiles/converted/ok.gif που δεν θα το λυσουν πολοι 100%(μεχρι στιγμις τα αστερια δεν τα καταφεραν) και μια μαλακια τι κανει...
Χανω το 20 και μαλλων και τους αυτοματισμους.
Αναλογα πως θα το παρει ο διωρθοτης.

ptisi110
09-06-04, 14:36
Φίλε D-Name θα ήθελα να ξέρεις ότι τα θέματα που έπεσαν ήταν γελοία...Για κάποιον που διάβασε ήταν πολύ εύκολα...Φυσικά δεν ξεχνάμε τον παράγοντα άγχος ο οποίος επέδρασε καταλυτικά στην όλη διαδικασία.....Τραγικό παράδειγμα εγώ που εκανα λάθος στην επικρατούσα τιμή...Ευτυχώς ήταν το λιγότερο επώδυνο...Αν το ίδιο συμβεί και με τα νέα ελληνικά αύριο τότε οι βάσεις θα πάνε στα ύψη και όλα θα κριθούν στην τρίχα από το μάθημα ειδικότητας.....

electron
09-06-04, 14:53
</font><blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">παράθεση:</font><hr /><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Μήνυμα από D-NAME:
To μηχανογραφικο εχει γινει.
Τωρα οπου μπουμε. Αν και δεν με νιαζει.


1ο μαθημα σημερα. Μαθιματικα. Εκει που περιμενα 20 τωρα η μεταφορα απο την κολλα ενος - μεταλαχθικε σε + και ειναι ολο το ερωτημα λαθος. images/smiles/converted/head.gif Δεν ξερω ποσο θα κοψουνα αλλα κοιμενομε απο 15 με 20 παρα κατι. Ελισα το δισκολο θεμα 100% images/smiles/converted/ok.gif που δεν θα το λυσουν πολοι 100%(μεχρι στιγμις τα αστερια δεν τα καταφεραν) και μια μαλακια τι κανει...
Χανω το 20 και μαλλων και τους αυτοματισμους.
Αναλογα πως θα το παρει ο διωρθοτης. </font><hr /></blockquote><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Φίλτατε d-name καλοπροαίρετα πάντα θα πρέπει να προσέξεις στα φιλολογικά γιατί η ορθογραφία σου βγάζει μάτια,όλοι πάσχουμε φυσικά απο αυτό λίγο πολύ.αλλά στην περιπτωσή σου μπορεί να σου κάνει ζημιά.Και κάτι άλλό καλό έιναι λέξεις τύπου μ@@@@ια κλπ καλύτερα να μην τις γράφουμε

[ 09. Ιουνίου 2004, 13:59: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από τον/την: electron ]

Leon
09-06-04, 16:47
Παντως καλο ειναι να ξερεις μαθηματικα καλα γιατι οσοι περνανε απο ΤΕΕ συνηθως εχουν προβλημα με αυτα.

Gsmaster αυριο 10:15 ετσι....

D-NAME
09-06-04, 17:29
Τα θεματα συμφωνω οτι ηταν γελεια αλλα περσι το ιδιο ελεγαν και μετα με τους βαθμους βγηκαν δισκολα. Εμενα δεν με δισκολεψαν. το λαθος απροσεξιας με παει κατω. ptisi110 το π.ο. στην τελευταια ασκηση ποσο το βρηκες?

Στα νεα εχω χοντρο προβλημα. Τελος παντον θα σας πω αυριο πως τα πηγα...

gsmaster
09-06-04, 17:46
</font><blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">παράθεση:</font><hr /><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Μήνυμα από kallileo:
Παντως καλο ειναι να ξερεις μαθηματικα καλα γιατι οσοι περνανε απο ΤΕΕ συνηθως εχουν προβλημα με αυτα.

Gsmaster αυριο 10:15 ετσι.... </font><hr /></blockquote><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Ναι ρε είπαμε!
Όντως και εγώ από ΤΕΕ είμαι και ακόμα χρωστάω τα μαθηματικά του 1ου εξαμήνου images/smiles/converted/cussing.gif . Δεν μπορώ όμως να πώ ότι το πάλαιψα κιόλας... images/smiles/converted/hammer.gif Κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό... Αλλά δεν είναι μόνο τα μαθηματικά σαν μάθημα, αλλά τα μαθηματικά που είναι μέσα στα περισσότερα μαθήματα...

ptisi110
09-06-04, 18:05
Φίλε D-Name οτιδήποτε θελήσεις σχετικά με τις εξετάσεις υπάρχει στο www.in.gr (http://www.in.gr)

D-NAME
10-06-04, 08:23
Τα ξερω τα θεματα και τις απαντισεις. Νομιζα οτι εδινες και εσυ πανελληνιες και γι'αυτο σε ρωτησα. Τελος παντων. Σημερα καλα τα πηγαμε. Δεν περιμενα με τιποτα τοσο.

gsmaster
11-06-04, 01:00
</font><blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">παράθεση:</font><hr /><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif"> Gsmaster αυριο 10:15 ετσι.... </font><hr /></blockquote><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">εγώ εκεί ήμουν από τις 10:05 μέχρι και 10:20 images/smiles/icon_razz.gif images/smiles/icon_confused.gif

Επειδή βγήκαμε αρκετά Off topic (τους μ@μησαμε την κουβέντα που λένε) Τέλος.