PDA

Επιστροφή στο Forum : 555



nicos23gr
19-06-03, 11:17
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΟΝΟ 555 ΣΕ pdf ΜΟΡΦΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ!
ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ. ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΟΥ e-mail ΕΙΝΑΙ:samos23gr@yahoo.gr
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΟΝ.

gRooV
19-06-03, 11:43
Καλημερα Νικο. Εχω καποιες πληοφοριες για το 555 αλλα δυστυχως δεν ειναι σε pdf μορφη. Ειναι απο καποια ξενη σελιδα και στην στελνω σε zipακι στο mail σου. Καλο γραψιμο στην εργασια σου!!

gRooV
21-06-03, 01:01
Αν δεν εχεις προβλημα στειλε μου την εργασια σου, groovyzone@mail.gr ,να την δημοσιευσω στο site. Φυσικα θα την διαμορφωσω καπως ωστε να μην ειναι πολλες σελιδες. Σκοπος μου ειναι να παρεχω πληροφοριες και οχι ετοιμο υλικο!! images/smiles/icon_cool.gif Θα ηταν χρησιμη και για αλλους φιλους. Επισης αν εχει ενδιαφερουσες εργασιες καποιος απο εσας και δεν εχει προβλημα στην δημοσιευση της μεσω του site ας μου τις στειλει. Καλο βραδυ!! images/smiles/converted/sleep.gif

Ashtaroth
22-06-03, 23:24
έχω 2 εργασίες που αφορούν τα δίκτυα υπολογιστών.
δεν είναι και τόσο καλές αλλά μπορώ να τις στείλω αν θες.όπως και μερικά κυκλώματα

gRooV
24-06-03, 23:02
Καλησπερα! Σε ευχαριστω για την προσφορα σου. Οι εργασιες σχετικα με τα δικτυα δεν πιστερυω οτι εχουν αμεση σχεση. Μην τις στειλεις. Τα κυκλωματακια που λες ομως ειναι ευπροσδεκτα!! Email για αποστολη υλικου: groovyzone@mail.gr