PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΒ109G Που????



gRooV
10-07-03, 03:01
Παιδια εν καποιος εχει πληροφοριες για αυτη την διοδο ή την ΒΒ409 ας μου το πει!! Εχω ψαξει ολη την Ομονοια αλλα και το Ραδιο741 στην Θεσσαλονικη!! Μα κανεις δεν την εισαγει στην Ελλαδα??? Θελω να δημοσιευσω στο site ενα φοβερο κυκλωμα πομπου fm με pll αλλα θελω να το φτιαξω και να το δοκιμασω πρωτα!! Το θεμα ειναι οτι δεν βρισκω αυτη την διοδο!
Τελος επειδη εψαξα και για τριτη αντιστοιχια εχω καταληξει στην ΒΒ809. Αν καποιος ξερει αν ειναι πραγματι αντιστοιχια σωστη ας το πει!
Σας παρακαλω αν πατε για εξαρτηματα καντε και μια ερωτηση για BB109G ή ΒΒ409!!
Σας ευχαριστω!!

Debbie
04-08-03, 05:23
Είναι όντως πολύ σπαστικό,να σ'εμποδίζει η δημιουργία ενός κυκλώματος, η απώλεια ενός εξαρτήματος..

Παρακάτω υπάρχουν πληροφορίες ενός καταστήματος, που ίσως σε βοηθήσει στην αναζήτηση σου:

Ξενοφών Βενιέρης ΑΕ
(Επιχείρηση Ηλεκτρονικά)

ΑΘΗΝΑ: Βερανζέρου 4(Πλατεία Κάνιγγος)
Τ.Θ. 3402-10210 Αθήνα
τηλ. 3824365 - 3826115

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ: Κηφισού και Αγίου Παύλου 49(Γέφυρα
Κολοκυνθούς)
τηλ. 5752791-5

Εγώ είχα πάει στο Περιστέρι και είχα μείνει ευχαριστημένη με τη δουλειά τους.. Τώρα δεν ξέρω κάτα πόσο θα βρεις αυτό που ζητάς,αλλά αξίζει να δοκιμάσεις.. Ελπίζω να βρεις αυτό που ζητάς.. Και άντε.. περιμένουμε την δημοσιεύση του καινούριου κυκλώματος..

Ashtaroth
04-08-03, 09:39
μήπως κάνεις κάποιο λάθος;;;
τις έβαλα στο google και δεν βρήκε καμία σελίδα

gRooV
10-08-03, 09:02
Παιδια σας ευχαριστω αλλα δεν ηταν πολυ ευκολο να βρεθουν στην Ελλαδα. Τελικα εβαλα μια αντιστοιχη ΒΒ809 η οποια υπαρχει και δουλεψε μια χαρα!! Χρειαστηκε στο πομπο FM με PLL. Δουλευει αψογα τωρα και εκπεμπει... images/smiles/icon_wink.gif