PDA

Επιστροφή στο Forum : αναζήτηση chip



dkmaster
14-08-04, 17:31
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τα ακόλουθα chip?
MC14584BCP

MC74HC74

gRooV
14-08-04, 19:15
Τα ολοκληρωμένα που αναφέρεις, που δεν μας ενδιαφέρει τι θες να φτιάξεις, images/smiles/icon_cool.gif υπάρχουν στον Σιδέρη στην Πλατεία Καραϊσκάκη στο κέντρο , σε περίπτωση που μένεις Αθήνα.

[ 14. Αυγούστου 2004, 19:16: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από τον/την: gRooV ]

leosedf
14-08-04, 21:46
Autopolarity για σπασμένο filmnet. images/smiles/icon_biggrin.gif images/smiles/icon_biggrin.gif images/smiles/converted/hammer.gif

[ 14. Αυγούστου 2004, 21:48: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από τον/την: leosedf ]

dkmaster
15-08-04, 01:48
Ακριβώς Auto polarity θέλω.

Όταν είσαι φοιτητής όλα επιτρέπονται.

Ευχαριστώ.

electron
15-08-04, 03:34
Για τέτοιες περιπτώσεις δεν χρειάζεται να κρυβόμαστε πίσω απ'το δάχτυλό μας,υπάρχουν όμως και τα pm όπου τα λέμε ελεύθερα.

leosedf
15-08-04, 07:55
Λαθάκι.
Οταν είσαι φοιτητής η εταιρίες δέν σε κυνηγάνε με μυνήσεις. Σου φέρουν μερικούς τύπους που είναι σαν ντουλάπεσ και σε σπανε στο ξύλο μέχρι να μαλακώσεις σαν χταπόδι.
Θα προτιμούσα να παω φυλακή

leosedf
15-08-04, 07:59
Και μή μου πείς οτι το κάνεις για εκπαιδευτικούς λόγους. Γιατί ουτε που ξέρεις τί κάνεις και πώς δουλεύει αυτό που κάνεις. Το κάνεις για να δείς τζάμπα τσοντες. Ναι αυτό είναι το κίνητρο, ποιός ο λόγος να δεί κάποιος ταινία χωρίς ήχο. Οπότε πάμε στο ψητό. Ασε που μερικοί βγάζουν και λεφτά απο αυτό.
Το να πάρουμε μια έτοιμη κατασκευή και να λέμε μετά οτι κάναμε κάτι είναι η μεγαλύτερη ασχετοσύνη. Με άλλα λόγια lamer-ζητιάνος

dkmaster
15-08-04, 10:42
Μάλλον τα λες λάθος φίλε μου.

Πρώτον είμαι φοιτητής ηλεκτρολογίας και είναι καλό να κάνω εξάσκηση με τα κυκλώματα.

Δεύτερον άν θέλω τσόντα πάω και νοικιάζω με κaμία Jenna Jameson και Sylvia Saint και οχι με τις άσχετες του filmnet.

Τρίτον εκτός απο το filmnet υπάρχει και το supersport αν το έχεις ακουστά.
Και δεν μπορώ να πάω πάντα σε μια καφετέρια για να δω κάποιον αγώνα.

Τέταρτον όντως κάποιοι βγάζουν λεφτά απο αυτό γιατί κάποιος μου ζήτησε 30 euro για να μου το κάνει αυτό.

Ευχαριστώ που μου έδειξες το πως να μην ξανακάνω post.Αισθάνομαι προσβεβλημένος. Δεν κάνω πλάκα.

leosedf
15-08-04, 13:35
Τίποτα. Βρίκομαι πάντοτε στη διαθεση ολων images/smiles/icon_biggrin.gif

gRooV
15-08-04, 16:04
Παιδιά ξεφύγατε λίγο από το θέμα και το μόνο που δημιουργείται είναι παρεξηγήσεις... εκτός από κατασκευές! images/smiles/icon_biggrin.gif
Ολοι γνωρίζουμε τα περί filmnet αλλά για την "ασφάλεια" όλων μας δεν χρειάζονται περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειες μέσω μίας δημόσιας συζήτησης για τέτοια θέματα!