PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΑΦΟΡΑ



kostas30
11-10-04, 09:50
Ας αναφερθουμε σε αυτους που μας εδειξαν καποια πραγματα η μας εβαλαν το μικροβιο της RF. Το 1988 μικρος τοτε γνωρισα το βασιλη τοτε εβγαινε στα fm σαν ραδιο φαρος. τωρα παταει που κ που στα μεσαια σαν βασιλης super boy.Αυτος ο ανθρωπος με ξεστραβωσε με τα λιγα πρακτικα που ηξερε και μου μετεδωσε το μικροβιο της RF. ΒΑΣΙΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

billos1989
11-10-04, 15:09
εγω εχω ενα γειτονα μου εδω πειρατη εδω και 15 χρονια,βεβαια τωρα δε τον θεωρω σωστο ερασιτεχνη γιατι κανει ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ!τον ακουγα συχνα και μου αρεσε το ολο θεμα εκπομπης κτλ.τον ρωτησα που θα βρω υλικα για ενα απλο μηχανημα για αρχη και με τη βοηθεια του θειου μου που ξερει κατι λιγα(ειχε πειρατικο αλλα στα μεσαια) το εφτιαξα και βγαινω εδω και 6 μηνες στα fm ερασιτεχνικα!!!!!!!!!τρελα!!!!!!!MELODY RADIO!!!!!!!!!

AKIS
12-10-04, 12:32
ωραιος ο billos!

tzitzikas
12-10-04, 13:42
Εγω δεν ειχα καποιον που να με μπασει στα ηλεκτρονικα. Ασχοληθηκα εντελως απο μονος σε ηληκια περιπου 14 και μαλιστα ο πρωτος πομπος μου στα fm ηταν ενα κιτ 0.2 watt της smart. το μεγαλυτερο μηχανημα που εχω κανει ειναι μια 4-400 στα 3kv στα μεσαια (τελικο σταδιο-τροφοδοτικα-τελικος ενισχυτης)