PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια για Smart kit



triplex
19-12-04, 01:42
Παιδια θελω να φτιαξω τον transeiver της smartkit 1205/1206 εχω τα ολοκληρωμενα και ολα τα αλλα εξαρτηματα αλλα δεν εχω προγραμματιστη και τα αρχεια που χρειαζομαι. Το ολοκληρωμενο ειναι ο pic12c508a. Τα χρειαζομαι επειγοντως !!! Μεχρι τις 10 ιανουαριου !!! Βοηθεια PLz!!! :shock: :? :oops: :cry: :x :x :x

D-NAME
19-12-04, 23:16
Γιατι δεν στελνεις ενα μαιλ στην σματ κιτ www.smartkit.gr κ πες οτι τα θες κ Ισως στο στειλει. Δεν χανεις τπτ.

triplex
20-12-04, 15:03
θα προσπαθησω...

D-NAME
20-12-04, 23:31
Φυσικα θα του πεις οτι ειχες αγωρασει το κυκλομα κ απλα καεικε ο pic κ οτι ζητας να σου δωσει το προγραμμα ή να σου στειλει τον pic προγραμματισμενο με καποιο αντιτιμο φυσικα.

SSJ5
21-12-04, 16:31
Γιατι δεν στελνεις ενα μαιλ στην σματ κιτ www.smartkit.gr κ πες οτι τα θες κ Ισως στο στειλει. Δεν χανεις τπτ.

Εγώ πάντως είχα στείλει ένα email αλλά πήρα απάντηση πως δεν μπόρεσε να πάει. Τώρα τι φταίει, ένας Θεός ξέρει.

_ab
08-01-05, 00:43
Φιλε triplex εγω προσπαθω να to σπασω εδω και εναν μηνα.Εχω βρει κατι προγραμματα με αλγοριθμους που σπανε κωδικους για pic.Ειμαι ακομα στο ψαξιμο.....το chip εχει ενεργοποιοημενο το bit για το code prodect και δεν διαβαζεται το περιεχομενο του....Εχω ζητησει το source code και δεν το δινουν....

triplex
08-01-05, 01:10
δηλ. ουτε απο ενα ειδη προγραμματισμενο δεν μπορω να το παρω μεσω του icprog???! :( :( :(

_ab
08-01-05, 10:28
οχι φιλε μου....το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να αγορασεις ενα ακομα απο την smart το οποιο θα στο προγραμματισουν εκεινοι παλι με προστασια του κωδικου.....αμα καταφερω να κανω κατι θα σε ειδοποιοησω.Γιατι θελω να φτιαξω και εγω αλλα να δουλευει σε διαφορετικη συχνοτητα απο αυτην που δουλευει τωρα το κυκλωματακι.....