PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαθέσιμα για δημοσίευση διάφορα σχέδια πομπών κτλ



MAKHS
21-01-05, 14:39
Καλημέρα σας. έχω αρκετά σχέδια για πολλών ειδών εκπομπές σε χαρτιά από διάφορα περιοδικά και βιβλία εδώ και 30 χρόνια. εάν κάποιος ενδιαφέρεται να του τα δώσω να τα σκαναρει και να τα δώσει εδώ για δημοσίευση μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου... είναι από τον πρώτο πομπό που έφτιαξα πριν από χρόνια στα ΑΜ με τρανζίστορ, μετά με λυχνίες, με τρανζίστορ στα FM, με λυχνίες. ενισχυτες εξόδου για πομπούς και τηλεοπτικούς σταθμούς και αλλά παρά πολλά που αφορούν κεραίες εκπομπής σε ραδιοφωνικές συχνότητες.

NUKE
21-01-05, 15:24
που ακριβως μενεις?και εγω αθηνα

MAKHS
22-01-05, 00:11
Καλησπέρα. Μένω στον Χολαργό εσύ προς τα πού μένεις?

NUKE
22-01-05, 00:22
Μενω στην Νεα Ιωνια αλλα ειμαι μικρος και δεν μπορω να ερθω.μονο αμα μου τα φερεις.

MAKHS
22-01-05, 23:52
Καλησπέρα φίλε αν θέλεις δώσε μου διέυθυνση να τα στείλω με το ταχυδρομείο.. ή εκτός εάν ενδιαφερθεί κανένας άλλος φίλος από εδώ πιό κοντινός ή κάποια στιγμή βρεθώ προς την περιοχή σου. Μάκης

ok1gr
23-01-05, 02:59
Για πόσες σελίδες μιλάμε? Μήπως είναι εύκολα να τα βγάλεις φωτοτυπίες και να μου τα στείλεις? (φυσικά θα σε πληρώσω τις φωτοτυπίες και τα μεταφορικά)

MAKHS
23-01-05, 23:00
Καλησπερα φιλε ..σε πρωτη φαση ειναι περιπου στις 40.ειναι απο απλα σχεδια πομπων με τραντζιστορ για am-fm,με λυχνιες.ενισχυτες fm με τραντζιστορ,κατασκευες για τηλεοπτικους σταθμους με σχεδια ενισχυτων και αλλα πολλα που σιγουρα για νεους φιλους στο χομπυ σε συνδιασμο με την νεα τεχνολογια θα ειναι αρκετα χρησιμα..

vagos19
02-02-05, 18:10
Σας παρακαλώ αν μπορείτε δημοσιεύτε τα!!!
Ευχαριστώ!!

danykas
23-09-21, 22:40
μετα τοσα χρόνια τα πήρε κάποιος?