PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΚΟΥΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ "RADIO RAINBOW"



stavros414
11-02-05, 13:39
Σήμερα περίπου στις 12 το βράδυ συντονιστείτε στους 103 mhz και ακούστε με σε ένα πρόγραμμα αφιερωμένο εξαιρετικά για το site και για όλους εσάς! Περιμένω control πως μακούτε.... Σημείωση : Ο ερασιτεχνικός μου σταθμός ακούγετε κυρίως Δυτική Αθήνα, κατευθυνόμενη εκπομπή, και κέντρο Αθήνας. Τώρα αν εσείς μακούσετε από άλλη περιοχή θάναι θαύμα...
Σας περιμένω λοιπόν το βράδυ αν ακούει κανείς..."κλήση και ακρόαση".... :wink:

ΥΓ Ελληνικά και ξένα τραγούδια ....

gRooV
12-02-05, 01:29
Δεν υπάρχει σήμα στους 103 εδώ στο Αιγάλεω. Υπάρχει στους 103.1 και στους 102.8 και μάλιστα δυνατά. Εψαξα και καθώς ερχόμουν σπίτι από Περαιά.

kostas30
12-02-05, 12:19
103.1 παιζει ο βλακman και εδω σε μενα παιζει ενας γειτονας στα 500 μετρα απο μενα.

AKIS
12-02-05, 13:40
((103.1 παιζει ο βλακman))ωραιος ο Κωστας:))

xrist22
12-02-05, 15:10
Μα πως μπορουν και ακουγονται με αυτα τα μεγαθηρια που υπαρχουν?

stavros414
14-02-05, 12:15
Λοιπόν, όντως στους 103.1 παίζει ο "Blackman" αλλά τούκανα αρκετή ζημιά σας πληροφορώ, το τσέκαρα με το αυτοκίνητο.
Και δεν μιλάμε για μια-δυό περιοχές, αλλά τουλάχιστον σε αρκετές περιοχές, η τάπα πούτρωγε δεν λέγεται. Το ευχαριστήθηκα !
Σήμερα θα κάνω εκπομπή για τους ερωτευμένους !
Θα ανοίξω περίπου στις 11-12 το βράδυ και θα το δοκιμάσω στους 103.5, γι αυτό συντονιστείτε και στείλτε μου control.
Θα ακουστούν πολλά και όμορφα τραγούδια από την πλούσια συλλογή μου και θα το αφιερώσω το πρόγραμμα για τους φίλους του site!
Όσο για την συνάντηση, όσοι δεν ήρθατε εσείς χάσατε !
Απολαύσαμε ένα φραπέ στο Θησείο με μια ομολογουμένως επικοδομοιτική συζήτηση, μάθαμε πολλά, αλλά κυρίως γνωρίσαμε ανθρώπους "άρρωστους" σαν και μας σχετικά με τον ραδιοερασιτεχνισμό.
Μάκη, προτείνω, να μας κάνεις σεμινάρια ραδιοερασιτεχνισμού, οι γνώσεις σου είναι πολύτιμες εσένα και βεβαίως και του Κώστα.
Αυτά πρός το παρόν, και επειδή η πρώτη φορά είναι δύσκολη, ελπίζω στην επόμενη συνάντηση νάρθετε όλοι σας!
καλές ακροάσεις !
Σταύρος
ΥΓ Την φωτογραφία groov , πολύ σωστά για τιμωρία τους να μην την δημοσιεύσεις ! :wink:

stavros414
14-02-05, 17:24
από το πρωί έχω τρελλαθεί να ακούω στο ράδιο μπλούζ τραγούδια....!

ALKETAS
15-02-05, 00:17
δυστηχωσ ειμαστε μακρια 504 χιλιομετρα βορεια τησ αθηνασ