PDA

Επιστροφή στο Forum : 10ο HAM-FEST ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ



gRooV
14-09-05, 19:21
Πρόσκληση

Η ένωση ραδιοερασιτεχνών Θεσσαλίας

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος διοργανώνει το 10ο ham-fest
Στην Λάρισα την Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2005
Καλούμε όλους τους φίλους ραδιοερασιτέχνες από όλη την Ελλάδα να μας τιμήσουν με την παρουσία τους.
Ο χώρος που θα γίνει το ham-fest είναι η σκεπαστή αγορά της Λάρισας με τεράστιο παρκιγκ για τα αυτοκίνητα και με εύκολη πρόσβαση από τον περιφερειακό δρόμο Λάρισας-Τρικάλων.
Η ένωση θα διαθέτει δωρεάν χώρο και τραπέζια σε οποιονδήποτε ραδιοερασιτέχνη η έμπορο επιθυμεί να πουλήσει τα εμπορεύματα του.
Οι συντεταγμένες του ham-fest είναι : 39.37.10Ν 022.24.07Ε.
Συχνότητα επικοινωνίας R2 T82.5

Πληροφορίες
SV4BHA Βασίλης 2410-613258 2410-611606 6973028835

bill77
09-10-05, 21:09
Φιλε SV4BHA ειμαι υποψηφιος ραδιοερασιτεχνης και μολις τωρα γυρισα Γιαννενα απα το ham fest. Θέλω να σας συγχαρω για τη διοργανωση. Ελπιζω του χρονου να επισκεφτω το ham fest ως sv6......ελπιζω να τα πουμε. Βασιλης Γιαννενα.

gRooV
11-10-05, 15:06
Βασίλη καλησπέρα, την ανακοίνωση την μετέφερα εγώ και όχι ο SV4BHA, απλά σε ενημερώνω γιατί από ότι κατάλαβα απευθύνεσαι σε αυτόν. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε με επιτυχία και ευτυχώς ολοκληρώθηκε πριν χαλάσει ο καιρός. Ακολούθησε η κλήρωση των δώρων και πολλά πολλά σουβλάκια!! :oops:

To μόνο κακό είναι ότι τα μαγαζιά πρέπει να καταλάβουν πως σε τέτοιες εκδηλώσεις/παζάρια δεν δικαιολογείται να έχουν τιμές μαγαζιού!!!

bill77
11-10-05, 16:47
Για τις τιμες θα συμφωνησω μαζι σου.Ητανε ανεβασμενες και σε ορισμενα μηχανηματα επρεπε να βαλεις το χερι για τα καλα στην τσεπη.Αγορασα το το D-700 της Kenwood 500 Ευρω υστερα απο πολυ σκεψη.Ηταν ενα μηχανημα που το ηθελα πολυ.Το εχουνε συναδελφοι και ειναι ευχαριστημενοι απο την αποδοση και την λειτουργια του.Ειναι ενα καλο μηχανημα για μενα που ειμαι αρχαριος και κανω τα πρωτα βηματα στον Ραδιοερασιτεχνισμο. :D