PDA

Επιστροφή στο Forum : δημοπρασίες ιστοσελίδα



hlektronio
11-11-05, 17:48
Γνωρίζει κανείς κάποια ιστοσελίδα με δημοπρασίες από κατασχεμένα και παλιά
στρατιωτικά είδη π.χ. εργαλεία κ.τ.λ.

Ευχαριστώ :)

_ab
11-11-05, 18:25
Μονο εργαλεια η σε ενδιαφερει και περι ηλεκτρονικα στρατου??????(ρακαλ πομπους μεχρι και τζιπακια εαν θυμαμαι καλα....)!!!!!Θες μονο ιστοσελιδα η θες να σου πω και διευθυνση?????

hlektronio
11-11-05, 18:42
Και ηλεκτρονικά στρατού racal κ.τ.λ. μόνο ιστοσελιδα θέλω
Ευχαριστώ ab :ok:

_ab
11-11-05, 21:04
Δυστηχως αυτος που λεω εγω δεν εχει σελιδα στο νετ...... :(

Killo_Watt
11-11-05, 22:08
Για κανα βραχεο GRC τη τιμές παίζουν και γενικός είναι συμφέρουσες οι τιμές???

radiodj105
12-11-05, 10:07
Δυστηχως αυτος που λεω εγω δεν εχει σελιδα στο νετ...... :(
Παλιά υπήρχε ένας μπάρμπας στην Πλατεία Αββησυνίας (όχι την συλλογή του Compact Disc Club) αλλά τώρα αν πας εκεί, θα ψάχνεις που πήγε η πλατεία Αββησυνίας.
'Ετσι την πάτησα πριν από ένα μήνα, δεδομένου ότι είχα να πάω από το 1995!

_ab
13-11-05, 09:41
Δυστηχως αυτος που λεω εγω δεν εχει σελιδα στο νετ...... :(
Παλιά υπήρχε ένας μπάρμπας στην Πλατεία Αββησυνίας (όχι την συλλογή του Compact Disc Club) αλλά τώρα αν πας εκεί, θα ψάχνεις που πήγε η πλατεία Αββησυνίας.
'Ετσι την πάτησα πριν από ένα μήνα, δεδομένου ότι είχα να πάω από το 1995!

Αυτος....μας εχει πει ο kostas30 οτι ειναι θειος του......Εγω ειχα παρει απο αυτον εννα αραιοφυλλο για τα ΑΜ και οταν του ειπα τι του χρωσταω,τον κοιταξε απο δω τον κοιταξε απο κει και μου λεει μια τιμη,αστο καλυτερα.....Αλλα τον ηθελα πολυ.....Σου λεει δεν προκειται να βρει πουθενα αλλου!!!!(μετα ανακαλυψα τον 741)Μπορει να βρεις αλλα ειναι λιγο τσουχτερος με τις τιμες του!!!!! :( Ο αλλος που λεω ειναι στην λεωφορο νατο στον ασπροπυργο πριν 3 χρονια που ειχα παει ειχε μεχρι και ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: