PDA

Επιστροφή στο Forum : SV7FIR



stoidis
28-12-05, 11:59
Με αυτό το post θα ήθελα να χαιρετήσω όλα τα μέλη του συγκεκριμένου site, αλλά και τον δημιουργό του για την πραγματικά πολύ καλή δουλειά του.

Και από πλευράς στησίματος και από πλευράς χρησιμότητας, το συγκεκριμένο site με κέρδισε από την πρώτη στιγμή.

Σταματάω το off topic και μπαίνω στο ψητό.

Είμαι ραδιοερασιτέχνης με callsign sv7fir και τα τελευταία χρόνια είμαι στην περιοχή 9 (Χανιά). Μετά από μερικά έτη απουσίας από τις μπάντες, σκέφτομαι να ξανα-ασχοληθώ ενεργά με το χώρο και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν ανάμεσά σας άτομα κοντά στην περιοχή μου.

Επίσης, ίσως θα ήταν χρήσιμο να μπει ένα custom profile field με το callsign του καθενός μιας και υπάρχει αυτό το subforum.

Με εορταστικούς χαιρετισμούς και πολλά 73,

Βασίλης Στοΐδης

gRooV
28-12-05, 19:36
Καλησπέρα Βασίλη, καλώς ήρθες και σε ευχαριστούμε όλοι για τα καλά σου λόγια. Καλή επιστροφή στα ραδιοκύματα. :)
73 sw1hfq

MAKHS
28-12-05, 21:37
Καλως ηρθες στη παρεα μας.Χρονια Πολλα και καλη χρονια.Ισως ειναι η ιστοσελιδα που ασχολειται με τον "ραδιοερασιτεχνισμο" σε ολο το φασμα συχνοτητων γι΄αυτο και το διακριτικο προσδιοριζει για καθε περιεργο χωρις φοβο και την ταυτοτητα μας.

orestis1987
11-01-06, 23:09
Γεια σου Βασιλη.

Ειμαι ο SV2HRE. Αλλα ειμαι κρητικος και επειδη σπουδαζα Θεσσαλονικη πηρα το πτυχιο εδω.
Τωρα που κατεβηκα για διακοπες ειδα μεγάλη κινηση(Ρεθυμνο) εχουνε στησει και ενα δοκιμαστικο επαναληπτη εκει στο κεντρο.
Για χανια δεν ξερω αλλα μπορω να ρωτησω αν θες.