PDA

Επιστροφή στο Forum : Ηλεκτρονική αντιγραφή (Split απο: "Ακουστικά?")



leosedf
01-02-06, 00:02
Αυτές οι εξεταστικές μας εφοδιάζουν με cool gadgets ε?? :glop: :mrgreen: :mrgreen:

Lykos1986
01-02-06, 00:54
Σε αυτέ τις εξεταστικές δεν μπορείς να φανταστείς τι σου έρχεται στο μυαλό απλά και μόνο για να αντιγράψεις!!! Πολλές φορές σκέφτεσαι τόσο περίεργα κυκλώματα (όπως για παράδειγμα το να τοποθετήσεις μια μεγάλη EEPROM στο κομπιουτεράκι και να γράψεις μέσα του διάφορους τύπους ή ακόμα και ολόκληρο κεφάλαιο), που αν τα υλοποιήσεις μπορείς να γράψεις από μόνος σου στα ηλεκτρονικά τρία, άριστα!!!

ok1gr
01-02-06, 00:57
Ωραία ιδέα! Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ!

leosedf
01-02-06, 01:10
Εγω λέω να βάλουμε στα γυαλιά μυωπίας τα φίλμ απ το LCD για να τα βλέπετε αμέσως

Lykos1986
01-02-06, 01:31
Bond, James Βond!!!!

Ξεφύγαμε πάλι από το θέμα!!!! Από κάπου τώρα θα πεταχτεί ο gsm και θα πεί τα κλασικά “το θέμα χωρίστηκε γιατί… “ “παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης του forum” κτλ κτλ κτλ.

:wink:

ok1gr
01-02-06, 01:42
Μπά!!! Δεν νομίζω! Το πολύ πολύ να πεί "το θέμα μετονομάζεται σε <<τα εργαλεία του james Bond>>"
lol

moutoulos
01-02-06, 02:04
Bond, James Βond!!!! Ξεφύγαμε πάλι από το θέμα!!!! Από κάπου τώρα θα πεταχτεί ο gsm και θα πεί τα κλασικά “το θέμα χωρίστηκε γιατί… “ “παρακαλώ διαβάστε τους όρους χρήσης του forum” κτλ κτλ κτλ. :wink:


Συνονόματε με τον gsm την πάτησες !!. Θα το πώ εγώ ...

Να μην ξεφεύγουμε από το θέμα παρακαλώ. :mrgreen: :mrgreen:

ok1gr
01-02-06, 03:23
Εγώ χωρίς να τον ξέρω προσωπικά πιστεύω ότι o gsm θα τα πάρει λίγο έως πολύ όταν δεί πώς κάνατε το user name του :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gsmaster
01-02-06, 16:08
Τι να πώ ρε παιδιά, είστε απίστευτοι...

Το θέμα τελικά το χώρισα γιατί μπορεί ο άνθρωπος να ψάχνει απλά κάποια ακουστικά να κάνει την δουλειά του. Άντε κατευθείαν εκεί το μυαλό σας...... είναι κι επίκαιρο δεν λέω.

Αντε διαβάστε και λίγο... (το λέω, για να τ'ακούω κι'εγώ, μπάς και το καταλάβω....)

gsmaster
02-02-06, 15:17
Παραθέτω απο teithes.com (http://www.teithes.com/forum/index.php?showtopic=253)



Σα να το βλέπω στο Star Channel στο κεντρικό δελτίο : "Σπουδαστές (και όχι φοιτητές, ού έξω!) του Τμήματος Αυτοματισμού στο ΤΕΙ Σίνδου (τόσο άσχετοι, δεν ξέρουν ότι είναι Θεσσαλονίκης), επικοινωνούσαν με δορυφορικό σήμα με τους εξωγήινους, οι οποίοι τους έδιναν τις λύσεις για το μάθημα Ψ.Ε.Σ(Ψάρια Είστε Σκ@τόφλωροι ) Ο επιτηρητής το αντιλήφθηκε καθώς είδε μια λάμψη έξω από την αίθουσα να κατευθείνεται προς αυτή. Στη συνέχεια αφού εντόπισε τον πομπό στην αίθουσα, ο οποίος ήταν υπό μορφή στυλό μάρκας BSC (Best Space Communications), απέβαλε τον σπουδαστή από την αίθουσα και του πήρε το στυλό. Δεν πρόσεξε όμως και πάνω στην περιέργειά του για να δει πως λειτουργεί, πάτησε το κουμπί της αυτοκαταστροφής με αποτέλεσμα να εκραγεί στο πρόσωπό του και να πάθει εγκαύματα 3ου βαθμού. Οι σπουδαστές που βρισκόταν στην αίθουσα, υποστηρίζουν ότι δεν ανατινάχθηκε το στυλό, αλλά τον πυροβόλησαν με το ειδικό laser μεγάλης εμβέλειας, οι εξωγήινοι από το διαστημόπλοιο το οποίο είχαν σταθμεύσει πέντε πλανήτες δίπλα στη Γη... Άλλες μαρτυρίες μιλάνε για μεταμορφωμένο σε σπουδαστή εξωγήινο, ο οποίος αφού πυροβόλησε τον επιτηρητή για εκδίκηση, εξαϋλώθηκε.
Τέλος, μια τελευταία μαρτυρία που έχουμε είναι ότι πρόκειται για ένα από τα πειράματα του καθηγητή του Τμήματος Α.Γωγ. ο οποίος βρίσκεται στις ΗΠΑ για να εκδικηθεί τον προϊστάμενο του τμήματος με τον οποίο βρισκόταν σε διαμάχη τα τελευταία χρόνια...

Επιστήμων
02-02-06, 20:33
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: