PDA

Επιστροφή στο Forum : rds coder προβλημα



kostasfra
19-02-06, 16:22
καλησπερα εχω παρει την aev stargate coder που ειναι στερεο κομπρεσορ και rds και εχει το rds preset κατι διαφημιστικα της εταιριας και δεν μπορω να τα σβησω και να γραψω δικα μου α παιζω με το jazler και win xp οποιοσ ξερει κατι για την stargate να μου πει παρακαλω γιατι στον αερα παιζει διαφημιση τησ aev

aeonios
20-02-06, 09:31
καλησπερα εχω παρει την aev stargate coder που ειναι στερεο κομπρεσορ και rds και εχει το rds preset κατι διαφημιστικα της εταιριας και δεν μπορω να τα σβησω και να γραψω δικα μου α παιζω με το jazler και win xp οποιοσ ξερει κατι για την stargate να μου πει παρακαλω γιατι στον αερα παιζει διαφημιση τησ aev


Γύρισες την ταχύτητα στα 9600 baud από το Jazzler?

kostasfra
23-02-06, 12:23
το γυρισα φιλε μου δεν γινετε τιποτα μαλλον θα θελει reset απο μεσα

aeonios
23-02-06, 13:33
Για στείλε τους ένα email στα παλικάρια αν πάντως θες το μάνιουαλ το έχει εδώ:

http://www.jazler.com/Downloads/JazlerIIManual-Greek.pdf

kostasfra
23-02-06, 15:51
φιλε aeonios το manual του jazler το εχω δεν φταιει ο καημενος ο jazler το coder φταει μαλλον reset θα θελει απο μεσα γιατι μια φορα εστειλα rds αλλα μετα φρικαρε και δεν στελνει τιποτα σευχαριστω παντωσ και αν σκεφτειες κατι αλλο ευχαριστως να το δοκιμασω

radiodj105
23-02-06, 20:54
Φίλε μήπως το AEV έχει καμμιά επιλογή για να καταλάβει ότι συνδέεται με external πηγή?
Να μην σε ρωτήσω αν στο jazler έχεις επιλέξει έξοδο πληροφορίας από COM 1. Θεωρώ ότι είναι το πρώτο πράγμα που έκανες!
Μήπως να κάνεις ένα τηλέφωνο στη Μυτιλήνη στον Βαλασσέλη; (εύχομαι να μην είναι κάποια cracked version γιατί δεν θα σε βοηθήσει)!

savnik
23-02-06, 22:05
Φίλε μήπως το AEV έχει καμμιά επιλογή για να καταλάβει ότι συνδέεται με external πηγή?
Να μην σε ρωτήσω αν στο jazler έχεις επιλέξει έξοδο πληροφορίας από COM 1. Θεωρώ ότι είναι το πρώτο πράγμα που έκανες!
Μήπως να κάνεις ένα τηλέφωνο στη Μυτιλήνη στον Βαλασσέλη; (εύχομαι να μην είναι κάποια cracked version γιατί δεν θα σε βοηθήσει)!
Είναι στην Κύπρο

radiodj105
23-02-06, 22:11
Μην τον πάρεις λοιπόν, γιατί θα χρεωθεί και roaming!