PDA

Επιστροφή στο Forum : Fame Story - Blammeno to Koino sto Studio



radiodj105
14-03-06, 00:10
Έχω αρχίσει και φρικάρω με 2 πράγματα!
1. Με το "βλαμμένο" κοινό του Fame Story και
2. Με τον ανιματέρ του (είναι αυτός που εμψυχώνει το παραπάνω κοινό για να χειροκροτήσει).
Αυτό που δεν έχει μάθει ο ανιματέρ (και κατ'επέκταση το βλακώδες κοινό), είναι να γιουχάρουν και όχι να χειροκροτούν τους πάντες και τα πάντα.
Είμαι βέβαιος ότι αν καλέσουν (π.χ.) τον Καρβέλα και πει στο κοινό: "είστε ηλίθια όλα σας" αυτά θα χειροκροτήσουν και πάλι.

Αναρωτιέμαι πως είναι δυνατόν να μην έχουν βούληση και να χειροκροτούν σε όλα.
Για να δικαιολογήσω αυτό που λέω...
Πρώτο παράδειγμα ο βλάκας των BONEY M. 'Εβρισε την Παναγία και τα χαζά χειροκροτούσαν, λες και τους είπε
είστε καλοί".
Δεύτερο και πιο πρόσφατο παράδειγμα η περασμένη Κυριακή. Είπε ο Αλβανός "fuck You" και αντί για να τον γιουχάρουν, τον χειροκροτούσαν.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Δεν είμαι ρατσιστής. Εγώ τουλάχιστον όχι, ο Διονύσης (αν δεν κάνω λάθος το όνομα) μάλλον είναι.
Δεν τα έχω με το παλικάρι. Αυτός, του δόθηκε η ευκαιρία να πει πέντε μαλ***ίες και τις είπε. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι τα ζώα από κάτω που χειροκροτούν σε ότι κι αν ακούσουν.

Danza
14-03-06, 00:54
τι περιμένεις απο 14χρονα? γιατι μεχρι τετοιες ηλικίες κόβω το κοινό τους που ψοφάνε να τους δείξει η κάμερα.. μην τη ψάχνεις μεγάλε....

deksterr
14-03-06, 14:04
Συμφωνώ απόλυτα φίλε!!!
Προσωπικά εκπομπές τέτοιου είδους της θεωρώ στούπωμα των εγκεφάλων των ανθρώπων, προπαγάνδα και διαμόρφωση της προσωπικότητας
των παιδιών σε άβουλα βλακόστρωτα ανθρωπάκια που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι ο ναρκισσισμός και η δοξομανία. Δεν ευθύνονται τα 14χρονα αλλά οι μπαμπάδες και μανάδες που τα επιτρέπουν να παρακολουθούνε τέτοιου είδους αηδίες και δεν τα προωθούν να ασχοληθούν με κάτι πιο πνευματικό και δημιουργικό, και να πω πως αυτό που
κάνουν αυτά τα δύσμοιρα πλάσματακια στο fame story
είναι τέχνη πάει και έρχεται. Αυτί είναι η πραγματικότητα του fame story και των εκπομπών μεσημεριανών ζωνών που ασχολούνται με το τι έφαγε
ο Σάκης σύμφωνα με τα σκ@τ@ που εσεχε και όχι με το τι τραβάει ο κόσμος από πολέμους, δικτατορίες, πίνα, κουμπωμένα πιτσιρίκια που σβήνουν στους δρόμους, εμπόριο ναρκωτικών-παιδιών-ανήλικων κοριτσιών, συνταξιούχοι πεινασμένοι (έχουν βιώσει και τον πόλεμο!!!) και οι femestoryτες όπως και στρατευμένοι καλλιτέχνες(κοίτα Σάκης, παπαριζου, Βιση, Βανδη ,Βουρλιοτη κτλ) το αποκαλούν αυτό που κάνουν πολιτισμό, τέχνη , μουσική.
Πολιτισμός της Φορμόλης

_ab
20-03-06, 19:36
Ρε παιδια ακομη αυτες τις αηδιες βλεπετε???????????????????Βαλτε ΓΡΗΓΟΡΗ ο ανθρωπος ειναι μαγεια εχθες εστειλε 145 ατομα να κανουν μπανιο ειναι σκετη τρελλα τον παω με 1000!!!!!!!!!!!!11111 =D> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Επιστήμων
21-03-06, 03:30
Το βασικό είναι που βοήθησε πολύ μια νέα έγκυο κοπέλα . ΧΙΛΙΑ - ΜΠΡΑΒΟ !!!

moutoulos
21-03-06, 19:14
Το είδα ... φοβερή εκπομπή :!: :!: .

Α βρε ΓΡΗΓΟΡΗ .......................... :!: :!: