PDA

Επιστροφή στο Forum : Flowcode sinexeia...



geomanjo
19-03-06, 00:38
Φίλε μου gmaster,

Καταρχήν δεν είμαι κανένα παιδάκι για να παίζεις μαζί μου κλειδώνοντας το θέμα (για να χρησιμοποιήσω καλύτερα την γλώσσα σου, "βάζοντας λουκέτο στο θέμα".
Κατα δεύτερον δεν έγινε καμία συζήτηση περί πειρατικού λογισμικού. Κατάλαβα πολύ καλά την απάντησή σου και την δικαιολογώ.
Κατα τρίτον θέλω να σε ενημερώσω οτι ήδη με βοήθησαν..

Φιλικά... :D

moutoulos
19-03-06, 02:02
Καλώς ήρθες στο φόρουμ !!.

Θα ήθελα όμως να μου πείς ειλικρινά ... τους κανόνες (http://www.hlektronika.gr/phpBB2/rules.php) τους διάβασες ??
Φαντάζομαι πώς όχι ...
Τα θέματα δεν κλειδώνονται στα παιδάκια (όπως αναφέρεις),
και ούτε παίζει κανείς μαζί σου, απλά άνοιξες ένα "απαγορευμένο" θέμα,
και σαν "απαγορευμένο" λογικό είναι να κλειδωθεί, δεν κατάλαβαίνω
που βρίσκεις το παράξενο.

geomanjo
19-03-06, 04:23
Ακου να σου πώ..

Μου αρέσει πολύ αυτό το site και μπαίνω συνέχεια είτε για να διαβάσω είτε για να πάρω πληροφορίες που μπορεί να με βοηθήσουνε.
Ζήτησα απο το forum(δηλαδή απο εσάς), να μου πεί κάποιος πού μπορώ να βρώ ένα πρόγραμμα γιατί το χρειάζομαι.
Το ξέρω οτι οι συζητήσεις περί πειρατικού λογισμικού απαγορεύονται και το καταλαβαίνω.

Γι'αυτό άλλωστε έδωσα το email μου στο forum έτσι ώστε αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει να μου στείλει εκεί ένα μήνυμα και όχι εδω. Αυτο δεν νομίζω να απαγορεύεται..
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι ο gmaster νόμιζε οτι συνεχίζω την συζήτηση περί πειρατικού λογισμικού.

Δεν μου αρέσει να δημιουργώ προβλήματα αλλά το μήνυμα του gmaster (Φίλε μου μάλλον δεν κατάλαβες καλά τι σου είπα..... οπότε λουκέτο) με ενόχλησε..

Αυτά..

gsmaster
19-03-06, 14:27
Γιώργο όπως καταλαβαίνεις έχουμε κάποιους κανόνες. Αν αρχίσουμε να τους πραβλέπουμε και να βρίσκουμε τρύπες, θα ξεφύγουμε και θα είναι σαν να μην υπάρχουν κανόνες.

Μπορεί να ήμουν λίγο απότομος στο μήνυμά μου βέβαια, αλλα έτσι μου βγήκε εκείνη την στιγμή.

geomanjo
19-03-06, 19:02
Εντάξει gmaster, σε καταλαβαίνω αλλα πρέπει να με καταλάβεις και εσύ ρε φίλε.

Συγνώμη αν δημιούργησα το παραμικρό πρόβλημα.

Πολύ καλή η σελίδα σας. Συνεχίστε με αυτό τον ρυθμό.. ααα, και όποιος ξέρει που θα βρώ το flowcode να μου το στείλει σε αυτό το emai: (μην ψαρώνεις) :D :) :(

Φιλικά