PDA

Επιστροφή στο Forum : τμ ηλεκτρονικης τει αθηνας ηλεκτρομαγνητισμός



vergis
13-04-06, 13:07
συνάδελφοι καλημέρα
γνωρίζει κανείς για το μάθημα του ηλεκτρομαγνητισμού μέχρι που έχει κάνει ο Βαλαμόντε ή αν έχει δώσει κάποια ύλη για να κάτσω το Πάσχα να διαβάσω παρέα με το αρνί

KERMIT
13-04-06, 18:28
Μεγάλε δε μου λες μήπως θέλεις να σου κάνουμε και ιδιαίτερα καθώς θα ψήνεις το αρνί; Mα καλά δε πατάς το πόδι σου στο ΤΕΙ για να ενδιαφερθείς για την ύλη; Άσε μας καημένε :evil: :evil:

PATRIK
13-04-06, 22:52
ο βαλαμοντε περναει στον ηλεκτρομαγνητισμο 10 ατομα στα 500 αν θεσ για την υλη μπεσ στο site του τμηματοσ στο ε-μαθηση και κατεβασε τισ σημειωσεισ και τα θεματα

vergis
14-04-06, 10:14
Kermit ούτε ιδιαίτερα θέλω να μου κάνεις ούτε τπτ
το αν πατάω ή δεν πατάω στο μάθημα αυτό είναι δική μου δουλειά και απορώ τον λόγω που απάντησες
καημένε να πεις καναν άλλον (δεν σου λέω ποιον)
και για την ιστορία μονάχα στο μάθημα μπαίνω ΚΑΝΟΝΙΚΑ μόνο που την τετάρτη δεν πήγα και επειδή είχε πει οτί μπορεί να γίνει σκέφτηκα μήπως έδωσε συκγεκριμένες σελίδες από το βιβλίο,sos κτλ για επανάληψη το Πάσχα

αν δεν θες να σε οποιονδήποτε να δώσεις κάποια βοήθεια το καταλαβαίνω αλλά πάξε να κάνεις τον γελοίο και τον καραγκιόζη(προσβάλλουμε και τον Εθνικό μας ήρωα).
Αυτά σε καμία περίπτωση δεν απευθύνονται στο μέλος PATRIK οπού το παιδί δίνει την εικόνα ενός σωστού φοιτητή και ανθρώπου πάνω από όλα χωρίς προσβολές κτλ.....

KERMIT
14-04-06, 15:47
"Φίλε" vergi. Καταρχήν δεν έχεις καταλάβει το σκοπό του συγκεκριμένου site, ο οποίος δεν είναι ούτε να ασχολείται με τα πανεπιστημιακά προβλήματα του κάθε φοιτητή αλλά και ούτε να βρίζει τον καθένα που εκφράζει την άποψη του. Τώρα εάν εσένα δεν σου άρεσε η άποψη μου πρόβλημα σου! Πάντως καλό θα ήταν να έβλεπες τον εαυτό σου σε κανένα καθρέπτη διότι όταν προσπαθείς, μέσω χαρακτηρισμών που ανέφερες, να μειώσεις την προσωπικότητα του άλλου, μάλλον αντικατροπτίζεις την δικιά σου προσωπικότητα. Αυτά λοιπόν και δεν ξανασχολούμε μαζί σου πράγμα που πιστεύω λάθος έκανα διότι τόση ώρα που καθόμουν και σου έγραφα θα μπορούσα να είχα κάνει κάτι πιο δημιουργικό. Πάντως σου εύχομαι να τελειώσεις αρκετά γρήγορα το ΤΕΙ σου και να μην καταντήσεις να σου κολλάνε ένσημα..... εκτός αν και σου αρέσει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Α!! και κάτι τελευταίο. Το εάν θεωρείς το "καημένε" προσβολή σε διαβεβαιώνω ότι στο "πανεπιστήμιο της ζωής" έχεις να φας ακόμη χειρότερα μπινελίκια που δε θα ξέρεις από που σου έρχονται :shock: :shock:

vergis
14-04-06, 16:32
καταρχήν "φίλε" KERMIT επειδή δεν έχω καταλάβει τον σκοπό του site τον ένα χρόνο+ που είμαι γραμμένος υπάρχει -νομίζω- μια ενότητα Διάφορα-ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ όπου έχουν ειπωθεί πράγματα άσχετα με τον τομέα της ηλεκτρονικής (γι'αυτό άλλωστε και η συγκεκριμένη ενότητα) αλλά εσύ θεώρησες ότι ένας φοιτητής ηλεκτρονικής δεν έχει κανένα λόγο να συμμετέχει σε μία δημόσια ζητήση γύρω από την επιστήμη της ηλεκτρονικής συμπεριλαμβανομένου και μία απορία ακαδημαική.
Το θέμα δεν είναι αν μου αρέσε ή όχι η άποψη σου γιατί πολύ απλά δεν έχεις.
Το ότι αναφέρθηκα με τέτοιους χαρακτηρισμούς στα λεγόμενα σου έγινε ύστερα από το δικό σου ύφος όπου βγάζεις άμεσα συμπεράσματα για το αν πατάει στην σχολή του ένας φοιτητής(δικαίωμα του καθενός να πηγαίνει ή όχι) "ρωτώντας με" το τι κάνω,λες και σε αφορά κάτι τέτοιο και συνεχίζεις λέγοντας μου να σε αφήσω???
Επίσης χαίρομαι που καταλαβαίνεις το λάθος σου που "απάντησες"¨γιατί πολύ απλά η απάντηση σου μόνο απάντηση δεν μπορεί να θεωρηθεί κάτι που είναι εμφανέστατο.
Τέλος σε ευχαριστώ για τις ευχές σου να βγάλω το ΤΕΙ γρήγορα γιατί σήμερα οι οποχές είναι δύσκολες και ορισμένοι δουλεύουν ταυτόχρονα ή μετά το λύκειο για να έχουν κάποια χρήματα ως φοιτητές κάτι το οποίο σίγουρα δεν είναι ευχάριστο.
Και όσον αφορά το καημένε που είπες και για τα μπινελίκια που θα φάω σίγουρα δεν πρόκειτε στη ζωή μου(τουλάχιστον μέχρι τώρα στα 22 μου το έχω καταφέρει) να δέχομαι προσβολές-συμβουλές από τυπάκια σαν εσένα και να μου γειώνει την ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ο καθένας.
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!

Επιστήμων
14-04-06, 16:42
Παιδια επειδή βλέπω ότι το μήκος των απαντήσεων αυξάνεται σε κάθε εκατέρωθεν απάντηση
αφήστε τους εγωισμούς κατα μέρος γιατι στο κάτω-κάτω δεν μας αφορά.

KERMIT
14-04-06, 17:43
Oι προσβολές που πρόκειται να δεχθείς θα είναι ακόμη χειρότερες με τη συμπεριφορά και τη νοοτροπία που κουβαλάς "ακαδημαικέ"!! και κλείνω το θέμα, που δυστυχώς, για το site άνοιξες \:D/

vergis
14-04-06, 17:59
καλό Πάσχα τα λέμε ΤΕΙ :wink:

gsmaster
15-04-06, 04:00
Η συζήτηση μεταξύ σας μπορεί να γίνει μέσω Προσωπικών Μηνυμάτων. Keep this forum clear.
:)

Καλό Πάσχα!

KERMIT
15-04-06, 13:37
Καλο Πάσχα σε όλους παιδιά!! :P :P