PDA

Επιστροφή στο Forum : Headlight timer



HORIZONS
02-05-06, 14:25
Ελεγα για κατι σαν αυτο για headlight timer αλλα επειδη δεν μου αρεσει ο τροπος που οδηγει το κυκλωμα ελεγα να το συνεδαια με το κυκλωμα της πορτας μεσω ρελε.δηλαδη δινει ρευμα με το που πατας το κλειδι ενα ρελε διεγειρετε κλεινει το κυκλωμα στιγμιαια και triggaρει το κυκλωμα του timer!!!!


http://www.redcircuits.com/Page79.htm

gsmaster
03-05-06, 02:05
Τα μηνυματα για την μαντάμ στο αβαταρ κτλ διαγράφηκαν γιατί ήταν εκτός θέματος. :)

gourtz
03-05-06, 23:37
κριμα δεν προλαβαμε ουτε το τηλεφωνακι της να παρουμε....

PiCBuRn3r
04-05-06, 01:22
κριμα δεν προλαβαμε ουτε το τηλεφωνακι της να παρουμε....

:D :D :D :D LOL :D :D :D :D

gsmaster
04-05-06, 01:28
Είστε εκτός θέματος............

radiodj105
04-05-06, 02:21
Είστε εκτός θέματος............
Να σε ρωτήσω κάτι αδιάκριτο; Τι έχεις πάθει το τελευταίο διάστημα; Δέχομαι ότι ΔΕΝ είσαι απλός λαός (όπως εμείς) αλλά είσαι συντονιστής. Μήπως είσαι απίστευτα σκληρός; Πρόκειται να συμβεί κάτι κακό σε εσένα ή σε εμάς αν είμαστε κάποια στιγμή "εκτός του θέματος";

Συνεχίζοντας την παρατήρησή μου, σου θυμίζω ότι όλοι ξέρουμε ότι υπάρχει ζωή και πέρα από τα ηλεκτρονικά (διαφορετικά θα είμασταν όλοι με γιαλιά και θα μας κορόιδευαν "ξενέρωτους" και φλώρους). 'Ομως για εσένα, υπάρχει ζωή πέρα από τα ηλεκτρονικά και αυτό το φόρουμ; 'Η μήπως αυτά τα δύο είναι όλη σου η ζωή;

Αν πάλι πιστεύεις ότι τακτοποιόντας (οποιοδήποτε ποστ παρεκλίνει τις πορείας του), θα κερδίσεις μια καλή θέση στον παράδεισο... γελιέσαι!
Και μιας και μιλάμε για "γέλιο", αλήθεια, πότε είναι η τελευταία φορά που γέλασες;

Δεν πάω να δημιουργήσω κόντρα μαζί σου (γιατί φυσικά δεν σε ξέρω). Καταννοώ ότι θα μπορούσα να σου στείλω ένα p.m. και να σου πω τη γνώμη μου και ίσως είναι λάθος που σου κάνω την παρατήρηση δημόσια. Δεν έχω όμως τίποτα να φοβηθώ γιατί θεωρώ ότι ούτε κανείς μας είναι τέλειος αλλά ίσως ούτε και εσύ.

'Ομοια καταννοώ ότι μπορείς ακόμα και να με διαγράψεις αφού διαβάσεις το μήνυμα (που ειλικρινά σου λέω κι αν με διαγράψεις, θα συνεχίσω τη ζωή μου, χωρίς να προσπαθήσω να κάνω εγγραφή εδώ).
Επαναλαμβάνω αυτό που σου έγραψα στην αρχή... Μήπως θα έπρεπε να μην είσαι τόσο αυστηρός; Μήπως τελικά το φόρουμ χάνει τον κόσμο αντί να κερδίζει παραπάνω άτομα, όταν συναντάει τέτοιες αυστηρές συμπεριφορές;

Καταλαβαίνω ότι όχι μόνο μπορείς να διαγράψεις αυτό το μήνυμα ή να το μετακινήσεις αλλά να διαγράψεις και εμένα από μέλος. Θα σε παραδεχτώ όμως, αν το αφήσεις εδώ που είναι.

Κλείνοντας σου θυμίζω ότι εφ'οσον δεν είσαι απλός λαός (σαν και εμάς)... δεν είσαι υποχρεωμένος να απαντήσεις σε τίποτα!

(πάντως σε άλλα φόρουμ που είμαι γραμμένος και έχουν σχέση με δορυφορική τηλεόραση, κανείς δεν μας κάνει παρατήρηση όταν βγαίνουμε εκτός θέματος, ειδικά όταν γίνεται χρήση του χιούμορ).

gsmaster
04-05-06, 02:56
Βασίλη, δεν έχω πάθει τίποτα, μια χαρά είμαι... Δεν ξέρω τι εντύπωση σου έχω δώσει...

Τα αρχικά μηνύματα τα διέγραψα γιατί ο HORIZONS προφανώς θέλει να διαβάσει κάποια σχόλια για μια σκέψη που έκανε για κάτι που θέλει να φτιάξει. Το να απαντάς με κάτι χιουμοριστικό αμέσως μόλις άνοιξε το θέμα, βγάζεις κατευθείαν την συζήτηση εκτός θέματος και η ερώτηση πάει περίπατο....
Δεκτό το χιούμορ, αλλά όχι να καταστρέφουμε την συζήτηση.

HORIZONS
04-05-06, 10:51
Δεν πάω να δημιουργήσω κόντρα μαζί σου (γιατί φυσικά δεν σε ξέρω).


Και επειδη ουτε και εμενα ξερεις συνονοματε και επειδη πιστευω οτι εισαι πααααααααααρα πολυ λαθος καλο θα ηταν να σεβαστεις το topic για 3 διαφορετικους λογους:
1 Τους κανονες (που σιγουρα θα τους γνωριζεις εφοσον εισαι και σε αλλο φορουμ οπως ειπες! )
2 Το γεγονος οτι το θεμα του topic ειναι Headlight timer και οχι οτι αλλο εχεις παραθεσει εδω μεσα και καλο θα ηταν να βοηθησεις και να μην λες διαφορες ασυναρτησιες και ατοπα πραγματα.
3 Να πεις και ενα καλως ορισες στην παρεα φιλε και χαρα μας οπως μπορουμε να σε βοηθησουμε και οχι λεω για αλλη μια φορα οτι εχεις πει παραπανω

Γι'αυτο παρακαλω θερμα οποιος θελει και μπορει ας βοηθησει και ας μην λεει εδω μεσα το μακρυ του και το κοντο του.Τουλαχιστον στο topic μου!!!!!!

_ab
05-05-06, 19:25
Δεν πάω να δημιουργήσω κόντρα μαζί σου (γιατί φυσικά δεν σε ξέρω).


Και επειδη ουτε και εμενα ξερεις συνονοματε και επειδη πιστευω οτι εισαι πααααααααααρα πολυ λαθος καλο θα ηταν να σεβαστεις το topic για 3 διαφορετικους λογους:
1 Τους κανονες (που σιγουρα θα τους γνωριζεις εφοσον εισαι και σε αλλο φορουμ οπως ειπες! )
2 Το γεγονος οτι το θεμα του topic ειναι Headlight timer και οχι οτι αλλο εχεις παραθεσει εδω μεσα και καλο θα ηταν να βοηθησεις και να μην λες διαφορες ασυναρτησιες και ατοπα πραγματα.
3 Να πεις και ενα καλως ορισες στην παρεα φιλε και χαρα μας οπως μπορουμε να σε βοηθησουμε και οχι λεω για αλλη μια φορα οτι εχεις πει παραπανω

Γι'αυτο παρακαλω θερμα οποιος θελει και μπορει ας βοηθησει και ας μην λεει εδω μεσα το μακρυ του και το κοντο του.Τουλαχιστον στο topic μου!!!!!!


.................................................. ............................................... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :thinking:

_ab
05-05-06, 19:26
θα βρω ενα το βραδακυ και θα το ποσταρω.............που το εχω στο δικο μου και δουλευει......... :wink:

HORIZONS
06-05-06, 12:14
Anytime φιλε παναγιωτη.... : )

HORIZONS
08-05-06, 16:21
θα βρω ενα το βραδακυ και θα το ποσταρω.............που το εχω στο δικο μου και δουλευει......... :wink:


:( με ξεχασες

_ab
09-05-06, 19:57
........................

HORIZONS
10-05-06, 23:24
Καλο φαινεται ........
Σε υπερ ευχαριστω παντως και μονο που προθυμοποιηθηκες.