PDA

Επιστροφή στο Forum : Άβαταρ John Floriniotis



Giannis511
06-05-06, 15:36
O Γιάννης Φλωρινιώτης που έχω στο άβατάρ μου πειράζει η να επιστρέψω στην αγαπημένη μου TELEFUNKEN?

vayeros
06-05-06, 20:38
Δε νομιζω να πειράζει κανεναν!!!! Αλλωστε ο ανθρωπος ειναι μορφή!!!!!!!!

Giannis511
06-05-06, 23:59
Καλά έχει το κόλλημα με το ντύσιμο και αυτό θέλεται να προκαλεί γιατί ενοχλούσε κάποιους λόγω... πωλήσεων και του πλέον κλασσικού "Πειράζει, ε όχι δεν πειράζει".Τέλος πάντων εμένα δεν μου έχει κάνει τίποτα ο άνθρωπος οπότε γιατί να ντρέπομαι στο κάτω κάτω κέφι και γέλιο (έ)δίνε(ι) στον κόσμο!

Knight Rider
07-05-06, 00:26
Ο Φλωρινιωτης Γιαννη ειναι κορυφη κι ας λενε καποιοι το ενα και το αλλο κτλ κτλ. Αν ρωτησεις και τους παλαιοτερους θα σου πουν οτι 10ετιες τωρα διασκεδαζει κοσμο και οχι οπως εννουν σημερα οι περισσοτεροι τη διασκεδαση. Πραγματικη διασκεδαση. Πανε εκεινα τα χρονια και καλα που υπαρχουν ακομη μερικοι Φλωρινιωτες.

Giannis511
07-05-06, 01:03
Εγώ παίζω μπουζούκι γιατί το γουστάρω και με την ελληνική μουσική έχω αρρώστια και ακούω από Θεοδωρίδου,Τερζή,Σφακιανάκη,Καρρά,Άτζελα και Στανίση εώς Πάνο Γαβαλά, Στράτο, Στελάρα και κάτι άλλα Κώστα Χατζή,Τουρνά, Παπακωνσταντίνου και Pink Floyd.Επίσης έχω μια συλλογή από βινύλια και φυσικά CD's την οποία εμπλουτίζω και συνεχίζω ακόμα να ακούω με το πικ απ γιατί το αγαπάω όπως μου μάθαν και κάποια στιγμή θα την παρουσιάσω στο Forum.

Συγνώμη για το παραλήρημα του 16χρονου αλλά σιχαίνομαι να βλέπω τους γύρω μου να αλλάζουν κάθε βδομάδα και να θεωρούν παλιό ότι είναι γηραιότερο του 1 μηνός και να κολλάνε με τσόκαρα όπως Βέρα Λάμπρου.Καράβια σέρνουν μόνο τα ρυμουλκά, όχι τα Π@@@@@άκια.

Τέλος, το κλασσικό είναι κλασσικό.Ο ανιστόρητος είναι αμαθής!Γι αυτό έχουμε λυχνίες ως σήμερα,γιατί τις αγαπάμε!Γι αυτό έχουμε ραδιόφωνο ακόμα, γιατί το λατρεύουμε!Γι αυτό έχουμε Ελληνική γλώσσα και δεν θα την χάσουμε γιατί πολύ απλά τη γουστάρουμε.

Ο Φλωρινιώτης μπορεί να είναι ένα κομμάτι αυτής της αντίδρασης απέναντι σε αυτό που θέλουν να μας επιβάλλουν.

Φιλικά, Γιάννης 511

Knight Rider
07-05-06, 14:37
Ετσι ακριβως ειναι Γιαννη μου, οπως τα λες :ok:

AKIS
07-05-06, 19:43
gianni 551 ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!

kostikas
07-05-06, 20:49
Γιάννη φοράς και γούνα σα του Φλορινιώτη;

Giannis511
07-05-06, 23:32
Δυστυχώς φωνάζουν οι δικοί μου!(Πλάκα κάνω) Πάντως έτσι για χαβαλέ έχω ένα σακάκι του παππού μου και το έχω αντιγράψει από τον συνονόματο μου κάνοντας άσπρες γραμμές με χλωρίνη. Αυτό το έχω βάλει σε γιορτή και έγινε το έλα να δεις...

gus90
27-05-06, 00:14
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ