PDA

Επιστροφή στο Forum : για το τζαζλερ.



nikos-b
13-06-06, 14:02
:arrow: ρε παιδια ξερι κανις καπιο site να κατεβασω το τζαζλερ αλλα το ελληνικο; και βεβεα θα θελη και cr@** an ξερι κανις παρακαλω ας το στιλι η σε πμ η απο εδω ..ευχαριστω.

kostasfra
13-06-06, 23:15
φιλε εγω το εχω οπως το θελεις και το κατεβασα απο το emule κανοντας search - jazler con cr@..k και το βρηκα υπαρχει ακομα ειναι 30,80 περιπου mb δοκιμασε απο εκει βεβαια δεν θα κατεβει αμεσως αλλα θα κατεβει τωρα αν δεν μπορεσεις η αργει πολυ στειλε μου αυριο να σου το ανεβασω σε torrent δοκιμασε...και οτι αλλο θελεις για το τζαζλερ πες μου το δουλευω 2 χρονια

gsmaster
14-06-06, 00:09
Απο τους κανόνες απαγορεύεται η συζήτηση για πειρατικό λογισμικό. Το παρών θα διαγραφεί σύντομα.



Μπορείτε να συνενοηθείτε με ΠΜ

kostas30
14-06-06, 09:36
αυτο που σου εστειλα εχει ελληνικα απλα πρεπει να πας στο options kaι να αλαξεις γλωσα. :-s :-s :-s :-k :-k :-k \:D/ \:D/ \:D/

gr100
14-06-06, 23:41
εκτος απο το jazler τι αλλο software πρεπει να εχει ενας συχρονος και αυτοματοποιημενος σταθμος ?

amiga
14-06-06, 23:59
megamix , raduga (εμένα αυτο δεν μ αρέσει καθόλου!) και και και πολλά άλλα!

nikos-b
15-06-06, 02:14
ενταξει φιλε το κατεβασα ευχαριστω πολλη και συγνομη δεν ειπα να μου δωση το κρ@***ς απλα αν 8ελη ροτισα ..μπορο να το βρω και μονος μου να θελω απλα δεν το εβρισκα σε ελληνικο.

amiga
15-06-06, 09:38
μα το jazler έχει έτσι και αλλιώς όλες τις γλώσσες και διαλέγεις στο πρώτο άνοιγμα! και μιας και είμαι made in Greece έχει Ελληνικά!

moutoulos
15-06-06, 15:10
μα το jazler έχει έτσι και αλλιώς όλες τις γλώσσες και διαλέγεις στο πρώτο άνοιγμα! και μιας και είμαι made in Greece έχει Ελληνικά!

Πολύ σωτό.

nikos-b
17-06-06, 09:40
ρε παιδια και κατι αλλο εχω το μεγκα μιξ αλλα σε αγγλικα ..μου.παν οτι πρεπη να κατεβασω και καπιο πατσ για να μπει και η ελληνικη γλωσσα αλλα απο που δεν εχω ηδεα ξερι μυπος καπιος να μου πει ; μπικα στο σαιτ τις ετεριας αλλα δεν καταλαβα τιποτα δεν εχω καθολου ηδεα απο αγγλικα ..αν μπορη να βοηθιση καπιος ας γραψη κατευ8ιαν το λινκ που κατεωενη το exe .
αντμιν δεν μιλαο για κρ@..... τορα οκ; ευχαριστο που φιλοξενουμε στο σαιτ και κανετε υπομονη με την ανορθογραφια μου.

nitako
17-06-06, 23:34
Πας στις ρυθμίσεις του Megamix στο Advanced γράφεις GR και το επιλέγεις.
Για να σου δουλέψει βέβαια πρέπει να έχεις ενα exe που να έχει την ελληνική γλώσσα.
(θα το ψάξω και θα στο στείλω κάποια στιγμή)

nikos-b
18-06-06, 20:24
Όχι δεν έχω το exe Θυμασαι απο πού το κατέβασες??

nitako
18-06-06, 23:47
Όχι δεν έχω το exe Θυμασαι απο πού το κατέβασες??


To exe δεν το είχα πάρει από το internet αλλά μέσω της δουλειάς μου απ την εταιρία.
μπορει να υπάρχει και στην σελίδα της soundsoft :roll:

nikos-b
20-06-06, 16:26
το εψαξα οποτε μπορις στιλτο μου σε παρακαλω..