PDA

Επιστροφή στο Forum : διατομές αλουμινίων...



nikos-b
22-06-06, 11:20
ρε παιδια που θα βρω σωληνες αλουμινιου φ25 και φ10; εχω φαει τον κοσμο εδω στην κομοτηνη και δεν μπορω να βρω τιποτε..καποτε πριν χρονια εβρισκες τα παντα ..σε 10 μερες θα ερθω στην αθηνα ,ξερει κανεις να μου πει κατι σχετικο;

ΠΕΤΡΟΣ Κ.
22-06-06, 12:27
Δοκίμασε στο τηλέφωνο Θεσσαλονίκης 2310-569251 έως 4, ΔΡΙΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

aeonios
22-06-06, 13:42
Αλουμίνιο Κομοτηνής - Ξάνθης Μερ. Σερρών 30 34465

nikos-b
22-06-06, 14:00
δεν καταλαβα φιλε το τηλεφωνο..εννοεις μεραρχιας σερρων 30; και με αυτοματο 25310; εχω ψαξει παντου στην κομοτηνη..βρηκα μονο φ16..τιποτα αλλο..αν εχετε και απο αλλες πολεις παιδια δωστε και κανενα τηλεφωνο ..ευχαριστω..

aeonios
22-06-06, 14:02
http://www.kom.gr/yellowpages/a.html

Το πήρα από το παραπάνω λινκ

Στην Αθήνα ψωνίζουμε μαζικά αλουμίνια από τον αλουμινά στην οδό εγνατίας στη Νέα Ιωνία. Είναι φτηνός σχετικά....ρωτα τον antonis_p που είναι κοντά του!!

nikos-b
22-06-06, 14:08
δεν εχεις κανενα τηλεφωνο; αυτο το νουμερο που λες το εχω πηγα και σε αυτον εχει μονο φ22 τιποτα αλλο ...το γκαμα ματς που εχω ειναι φ25 με φ10 το μικρο αλουμινιο που μπαινει η ψιχα ..ξερεις τι διατομες εχουν επισης οι διατομες σωληνων για το καβιτι; ή αλλιως σπλιτερ; ευχαριστω και παλι

Πέτροs
22-06-06, 14:13
Φ23 και Φ12 σε βεργεs των 5 μετρων στην DETAIL ΕΠΕ Λεωφ. Μαραθωνοs 77 Γερακαs τηλ 2106612298

nikos-b
23-06-06, 13:48
ευχαριστω φιλε ωρικα μονο φ 25 απο θεσσαλονικη ..για τον πετρο πετρο απο αθηνα βρηκα μονο φ16 και φ 27 δεν μου κανουν ..αεονιος ..κανενα τηλεφωνο ρε φιλε δεν εχεις απο εκει που λες ;δεν μπορο να βρω φ 10 !!

aeonios
23-06-06, 14:50
..αεονιος ..κανενα τηλεφωνο ρε φιλε δεν εχεις απο εκει που λες ;δεν μπορο να βρω φ 10 !!

Ρε φιλαράκι δεν το ΄χω να στο δώσω αλλά πήγαινε σε ένα site με χάρτες και βρες την οδό που σου είπα και πήγαινε όταν κατέβεις έχει τα πάντα!

nikos-b
25-06-06, 03:40
τι ειναι η οδως εγνατιας ενα σοκακι 50 μετρα ρε φιλε; και για μενα που δεν εχς ιδεα απο αθηνα θα το βρω τοσο ευκολα ωσο το φανταζεσε; εστο αν δεν εχεις τηλεφωνο ( προφανος εχεις ψωνιση και εσει απο εκει ) πες κατι που να ειναι κοντα ενα κτιριο μεγαλο ειτε ειναι διμοσιο η ιδιοτικο ..πως αλιος θα το βρω; ευχαριστο ..

aeonios
25-06-06, 09:13
τι ειναι η οδως εγνατιας ενα σοκακι 50 μετρα ρε φιλε; και για μενα που δεν εχς ιδεα απο αθηνα θα το βρω τοσο ευκολα ωσο το φανταζεσε; εστο αν δεν εχεις τηλεφωνο ( προφανος εχεις ψωνιση και εσει απο εκει ) πες κατι που να ειναι κοντα ενα κτιριο μεγαλο ειτε ειναι διμοσιο η ιδιοτικο ..πως αλιος θα το βρω; ευχαριστο ..

Γιαυτό έχουμε το στόμα για να ρωτάμε.......έχει στην αρχή της μια γέφυρα!

Θα το βρεις πολύ εύκολα στο αριστερό σου χέρι και εγώ ρωτώντας πήγα αφού δεν ήξερα το μέρος , δεν γεννήθηκα να το ξέρω !!!

nikos-b
26-06-06, 00:36
aeonie. θα προσπαθισω να το βρω αλλα ωσο νανε αλλο να εισαι μεσα απο την αθηνα και αλλο να εισαι 800 χιλιομετρα μακρια απο την αθηνα ..στην αθηνα εχω να ερθω απο τοτε που ειμουν φανταρος..δηλαδη καπου 17 χρωνια..και μονο τον κιφισο ηξερα ..ειχε τα κτελ ..δεν ξερω αν ειναι εκει ακομα ..

goldeneagle
26-06-06, 09:34
Ακομ,α εκει ειναι το ΚΤΕΛ. :D :D :D :D :D :D

nikos-b
04-07-06, 15:25
παιδια μια παρακλισι στην αθηνα θα ειμαι την παρασκευη το απογευμα για κατι εξετασις σε ενα προβλημα υγειας που εχω ..θερμη παρακλιση θα θελα να μου πει καπιος το τηλεφωνο επιτελους απο τον αλουμινα που ειναι στην οδο εγνατιας στην νεα ιονια η του τιπου που διαβασα σε ενα αλλο ποστ ..στο μοναστηρακη ..γιατι δεν εχω που να μινο για το σαββατο και ειναι αδικο να πλιρονο ξενοδοχιο για να μινο στην αθηνα και να ειναι τελικα κλιστο το καταστημα ..εξαλου πρεπι οποσδιποτε να ξερω απο πιο νορις γιατι δεν θα βρω ισιτιριο επιστροφης τελευτεα στηγμη ..αν ειναι να βρω τις διατομες που θελω χαλαλη τα χρηματα που 8α δωσω για το hotel..ευχαριστο..

nikos-b
04-07-06, 15:28
αν μου πει καπιος να ειμαι παρασκευη πρωι δεν γινετε λογου το οτι δουλεβω.. και για να παρω αδια απο εκει που δουλεβω πρεπει να σε παρουν 4 για να σου δωσουν αδια ..!! thanks..

radiodj105
04-07-06, 22:23
παιδια μια παρακλισι στην αθηνα θα ειμαι την παρασκευη το απογευμα για κατι εξετασις σε ενα προβλημα υγειας που εχω ..θερμη παρακλιση θα θελα να μου πει καπιος το τηλεφωνο επιτελους απο τον αλουμινα που ειναι στην οδο εγνατιας στην νεα ιονια η του τιπου που διαβασα σε ενα αλλο ποστ ..στο μοναστηρακη ..γιατι δεν εχω που να μινο για το σαββατο και ειναι αδικο να πλιρονο ξενοδοχιο για να μινο στην αθηνα και να ειναι τελικα κλιστο το καταστημα ..εξαλου πρεπι οποσδιποτε να ξερω απο πιο νορις γιατι δεν θα βρω ισιτιριο επιστροφης τελευτεα στηγμη ..αν ειναι να βρω τις διατομες που θελω χαλαλη τα χρηματα που 8α δωσω για το hotel..ευχαριστο..
Αυτή την Παρασκευή; Τι σύμπτωση! 'Εχω και εγώ ραντεβού με τον οφθαλμίατρο!

Ο τύπος στην Ερμού στο Μοναστηράκι δεν δουλεύει το Σάββατο (είπαμε... πάει για-μπανάκι). Την Παρασκευή το κλείνει νωρίς το μαγαζί για να ξεχυθεί στις πεντακάθαρες παραλίες της Αττικής (βλ. Σκαραμαγκάς).

Εύχομαι τα άλλα παιδιά του φόρουμ να σου πουν το τηλέφωνο του αλουμινά στην Εγνατίας αλλά και έναν τρόπο να πας εκεί, χωρίς να σε βγάλει έκτακτο η Νικολούλη (ως εξαφανισμένο).

radiodj105
04-07-06, 22:24
αν μου πει καπιος να ειμαι παρασκευη πρωι δεν γινετε λογου το οτι δουλεβω.. και για να παρω αδια απο εκει που δουλεβω πρεπει να σε παρουν 4 για να σου δωσουν αδια ..!! thanks..

Μπα-που-να-φας τη γλώσσα σου! Μην λες τέτοια και μας γρουσουζεύεις!

nikos-b
05-07-06, 16:02
το τηλεφωνο αυτουνου του τιπου στο μοναστιρακι το ξερις ; εχω ενα γνοστο που ειμασταν μαζη στο στρατο ..μυπος και μπορεσι να τα παρει αυτος αυτα που θελω και να μου τα δωσει την παρασκευη το απογευμα ..

kostas30
05-07-06, 16:07
το ονομα του ειναι τουτσας

radiodj105
05-07-06, 16:17
το ονομα του ειναι τουτσας
Και πότε γιορτάζει; Των Αγίων Πάντων;


Ψάχνοντας λίγο για να βοηθήσω τον φίλο από την Κομοτηνή, βρήκα το νούμερο 210 3216028 (αν και έχει δηλώσει σαν οδό Θησείου 13 και όχι Ερμού).
Επίσης το επίθετο δεν είναι Τούτσας αλλά Τσούτσας (το μικρό είναι Χρήστος).

nikos-b
06-07-06, 21:36
βασιλη ενταξη την βρεικα την ακρη ..ευχαριστω πολυ ..αλλα να ξερετε ρε παιδια ο τιπος ειναι λυγακι ακριβος.....
βρεικα τελικα φ 25 σε ενα εργοστασιο στην ξανθη τα 5 μετρα 6,5 ευρω και αυτος ακριβος την ηδια διατομη το υδιο παχος εχει το ενα μετρο τα υδια χρηματα !!!!!!

kostas30
06-07-06, 22:52
Λογικο ειναι αμα του ειπες οτι το θες για κεραια . βασικα το αλουμινιο παει με το κιλο κ οχι με το μετρο. βασιλη, τι τουτσας τι τσουτσασ τι ...ουτσας ο τυπος εχει ξυπνησει και νομιζει οτι εχει βιοτεχνια κεραιων :lol: :lol: :lol:

nikos-b
07-07-06, 15:12
λες να μη το ξερω οτι το αλουμινιο παι με το κιλο; ενα μηνα ψαχνο για σολινες ειναι δινατον να μη το μαθα ; απλα μαλον ο ανθροπος την ψιλιαστικε την δουλια οτι τα αλουμινια τα χριαζομαστε για την κ......α μας αν δεν εχει κι ολας σε αλλα μερη σου λει εδω ειμαστε!!!