PDA

Επιστροφή στο Forum : Δημόσια διαβούλευση για αδειοδότηση κεραιών σταθμών...



aeonios
07-07-06, 14:54
http://www.eett.gr/export/sites/default/sites/EETT/Consultations/Antenna_Constr_Lis.pdf

electronic
07-07-06, 18:19
Καλησπέρα σε όλους.

Λοιπόν θα ήθελα να ενημερώσω όλους τους συναδέλφους ραδιοερασιτέχνες ότι εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με το παρών και οτι καταλάθος ο συντονιστής aeonios το αναφέρει και μάλιστα χωρίς κανένα σχόλιο.

Στο σημείο αυτό μας εξαιρεί.

====================================
Στον παρόντα Κανονισμό δεν εμπίπτουν:
− οι Κατασκευές Κεραιών που είναι μέρος κρατικών δικτύων ηλεκτρονικών επικοινωνιών, δικτύων της υπηρεσίας ραδιοερασιτέχνη, της υπηρεσίας ραδιοερασιτέχνη μέσω δορυφόρου και δικτύων που χρησιμοποιούνται αποκλειστικά για πειραματικούς ή ερευνητικούς σκοπούς και για επίδειξη, − οι Κατασκευές Κεραιών
============================

Αυτά και καλές διακοπές. Τα λέμε πάλι σε 20 ημέρες.

Καλές διακοπές σε όλους. :wink:

Υστερόγραφo: Aeonios μήπως θα έπρεπε να έχεις κάποια στοιχεία στην αριστερή πλευρά ή στην καρτέλα σαν χρήστης γιατί δεν μου αρέσει να είναι κάποιος συντονιστής και να μην γνωρίζω τουλάχιστον το μικρό του όνομα. Αυτό νομίζω ότι είναι αγένεια.

apollo
10-07-06, 11:47
Υστερόγραφo: Aeonios μήπως θα έπρεπε να έχεις κάποια στοιχεία στην αριστερή πλευρά ή στην καρτέλα σαν χρήστης γιατί δεν μου αρέσει να είναι κάποιος συντονιστής και να μην γνωρίζω τουλάχιστον το μικρό του όνομα. Αυτό νομίζω ότι είναι αγένεια.

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά ΕΙΔΙΚΑ εσύ θα έπρεπε να το ξέρεις :wink: :wink: :wink: (hint: qrz.com)

apollo
10-07-06, 11:54
Καλησπέρα σε όλους.

Λοιπόν θα ήθελα να ενημερώσω όλους τους συναδέλφους ραδιοερασιτέχνες ότι εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με το παρών και οτι καταλάθος ο συντονιστής aeonios το αναφέρει και μάλιστα χωρίς κανένα σχόλιο.




Μην μπερδεύεσαι......... το forum δεν ειναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ραδιοερασιτεχνικό :roll: :roll: :roll:

aeonios
10-07-06, 13:13
Το λινκ το έβαλα για να το διαβάσετε όλοι είτε ραδιοερασιτέχνες είτε όχι φτάνει να σας ενδιαφέρει η δημόσια διαβούλευση! 8) γιαυτό και το άφησα ασχολίαστο και δεν είπα τίποτε για ραδιοερασιτεχνικές κεραίες συνάδελφε!!! Θα ήταν λάθος πιστεύω αν το έβαζα στην ραδιοερασιτεχνική κατηγορία και όχι στη γενική συζήτηση :)


Θα το έχω υπόψη μου άλλη φορά πάντως να βάζω και κανένα σχόλιο!!

Υ.Γ. Δεν είναι μόνοι οι ραδιοερασιτεχνικές κεραίες που εξαιρούνται ;)

Y.Γ2. Eπιπλέον IMHO νομίζω πως κάποιος ραδιοερασιτέχνης δεν πρέπει να διαβάζει μόνο τα ραδιοερασιτεχνικά θέματα !

Υ.Γ 3 Πιες μπύρες στις παραλίες και για μας !!!