PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια Καλημέρα στο FORUM



stratikis
09-08-06, 17:05
Μια καλημέρα σε όλα τα παιδιά του Forum που ομολογώ ότι είναι από τα καλύτερα που έχω δει. Είμαι Ηλεκτρονικός Μηχανικός και τα τελυταία 16 χρόνια ασχολούμε αποκλειστικά και μόνο με επικοινωνίες δεδομένων και συστήματα Η/Υ (όχι windows αλλά mainframes και mini) ως προϊστάμενος Πληροφορικής και Τεχνολογίας σε Τράπεζα. Επειδή η εμπειρία που έχω γενικά στην Πληροφορική είναι μεγάλη θέτω εαυτόν στην διάθεση του Forum και των μελών του για παροχή οποιασδήποτε βοήθειας.

Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι να ασχοληθώ ως hobby και μόνο πια (ξανά μετά από 10 περίπου χρόνια) με τον έρωτα της ζωής μου που είναι τα ηλεκτρονικά και για αυτό τον λόγο έγινα και μέλος του συγκεκριμένου Forum.

Περιηγούμενος μέσα στις σελίδες σας ανακάλυψα έναν κόσμο που για μένα ήταν ξεχασμένος για αρκετό καιρό και ομολογώ ότι μου ξυπνήσατε μνήμες από το εργαστήριο που είχα (όχι πλέον λόγω γάμου αλλά είμαι σε φάση επανεξοπλισμού) από δουλειές που έκανα ως φοιτητής σε διάφορες εταιρίες (επισκευές motherboards , παλμοτροφοδοτικών, monitors και όλα αυτά την περίοδο 1989 - 1992).

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την πολλή καλή δουλειά που έχουν κάνει εδώ και θα είμαστε πλέον σε επαφή. :D

electron
09-08-06, 19:29
Γεια σου συνάδελφε :) και καλως σε βρήκαμε.Εδώ θα είμαστε να τα λέμε.

Lykos1986
09-08-06, 23:28
Γεια και από εμένα!!!!!! :D

nitako
09-08-06, 23:55
welcome!! 8)

gsmaster
10-08-06, 02:09
Καλώς ήρθες συνάδελφε.... ξανά στον κόσμο των ηλεκτορνικών!!!!

GEWKWN
10-08-06, 02:16
ολοι τελικα γυρναν στον τοπο του εγκληματος :wink:

xampos
10-08-06, 02:21
γεια σου και απο μενα φιλε ελπιζω να τα ξανα πουμε