PDA

Επιστροφή στο Forum : μπορώ να μάθω για πιο λόγω κλιδοθικε το θέμα μου;



nikos-b
28-05-07, 16:28
τελικά υπαρχι καπιο θέμα πού να μου μου έχεις κλιδοσι ρε διαχιριστα ; τόσο πια ;;;;

Lykos1986
28-05-07, 17:45
Τα θέματα που κλειδώνονται είναι αυτά που δεν συμβαδίζουν με τους κανόνες του forum.

Αν έχεις διαβάσει τους κανόνες τότε θα καταλάβεις το τι μπορείς να γράψεις και το τι όχι. Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω για ποιο post συγκεκριμένα μιλάς, αλλά σίγουρα θα έχει κάποια παρανομία σε σχέση με τους κανόνες. Αν πάλι είναι κάποιος άλλος λόγος τότε ο κάθε moderator που κλειδώνει το θέμα δίνει πάντα μια σαφή εξήγηση για τον λόγο που τον οδήγησε σε αυτήν την κίνηση.

Vegeta
28-05-07, 20:16
Δεν νομίζω να σου διέγραψαν το μήνυμα χωρίς να σου δώσουν κάποια εξήγηση. Ακόμα και αν είναι ενάντια στους κανόνες τα παιδιά προειδοποιούν πρώτα. Το έχω δει και από αλλά μηνύματα που έχουν διαγραφεί.

gsmaster
28-05-07, 22:46
Τις περισσότερες φορές που κάποιο θέμα κλειδώνεται, είναι ολοφάνερος ο λόγος κλειδώματος, οπότε δεν δίνεται και εξήγηση.

Σε περιπτώσεις όπου ο χρήστης είναι νέο μέλος, ή η παράβαση δεν είναι τόσο εμφανής στους κανόνες, τότε υπάρχει σχετική προεοδοποίηση.


Νίκο, οσο για το θέμα που κλειδώθηκε, είσαι μέλος για πάνω απο ένα χρόνο, δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να σου ξανα-κάνουμε συστάσεις.