PDA

Επιστροφή στο Forum : radouga..



nikos-b
01-06-07, 01:09
Ρε παιδιά έχω το raduga και το mega mix kai to tzajler αλλα τελοσπαντον το radouga to βρισκο πιο εύκολο επιδει έχει και ελληνικά το πρόβλημα μου είναι το εξής έχω πολλές εκδοσις πχ 3.8,1,0 την 3,8,7,0 και την πιο πρόσφατη 3,8,9,0 όταν ώμος θέλω να αποθηκεύσω φακέλους δεν αποθικευη πάνω από 3 φακέλους δηλαδή όταν πας να κανεις 3 φάκελο με τραγούδια τις αρεσκείας σου ο 2 γίνετε οπος τον 3 τα νεύρα μου έγιναν τσατάλια ξέρει κανείς να μου πει τη γίνετε στην προκείμενη περίπτωση τις 2 τελευταίες εκδοσης δεν τις έχω σε φουλ version. επίσης επειδή έχω το πρόγραμμα με το rds που είχε αναφερθεί ένα παλικάρι από εδω μέσα και παίζω απευθείας με το pc η κάρτα ήχου δεν έχει ριθμισις πρίμα μπάσα μεσαίες κλπ ..το radouga επίσης δεν έχει και είμαι αναγασμενος να παίζω με το win media palyer που εχει εκουαλαιζερ αλλα δεν μπορώ να πετάω σποτάκια του σταθμού ..δηλαδή το ιδανικότερο θα ήταν νε παίζω με το radouga (εφόσον ) βρεθεί μια λύση να αποθηκεύω όσους φακέλους θέλω και να έχω και εκουαλαιζερ στην κάρτα ήχου αλλά όπως είπα δεν έχει. δεν θέλω να πάρω από το in line του pc και να παίζω με τον μικτη μόνο με τα τραγούδια που έχει το pc στον σκληρό υπάρχει καπιο λογισμικό που να μπορώ να παίζω και το radouga και να έχω ρύθμιση ήχου στην έξοδο;

nikos-b
02-06-07, 13:27
να το θέσω αλλιώς το ζήτημα ξέρη κανείς καπιο αντίστοιχο πρόγραμμα για εκπομπή που να είναι λιγάκι εύκολο και να μπορώ να ετοιμάζω φακέλους όσους θέλω;δοκίμασα αυτό με της παλέτες αλλά παίρνει μόνο ένα τραγούδι ..

electron
02-06-07, 17:54
Μπορείς με τον media player να φτιάξεις μια λίστα στην οποία να υπάρχουν ανα τακτά διαστήματα τα σποτάκια του σταθμού σου,εκτός πια κι αν θες τα σποτάκια να τα πετάς οταν θες εσύ και να μιξάρονται με την υπάρχουσα μουσική.Αν ζητάς κάτι τέτοιο τότε όντως ο media player δεν σου κάνει.

nikos-b
02-06-07, 21:52
δεν κάνει ρε Γιαννη αυτό το ξέρω και εγώ..θέλω συγκεκριμένες ώρες τα σποτ.

kostas30
03-06-07, 00:25
JAZLER RADIO THE BEST ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ

nikos-b
03-06-07, 01:28
TO έχω αλλά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη ..μπορείς να μου στήλης από πμ πως δουλεύει η στο ε-μαιλ μου;