PDA

Επιστροφή στο Forum : Hamfest Λάρισα 09/09/07



SW7JKK
06-09-07, 15:30
Ποιοι θα είστε εκεί??

Εγώ προσωπικά θα είμαι εκεί.. . .



<EDITED> Αλλάχτηκε η ημερομηνία κατόπιν απαίτησης του συγγραφέα του άρθρου από τη διαχείριση

Radiometer
07-09-07, 15:16
Αν ήταν σαββατοκύριακο μπορεί να κατεβεναμε από Θεσσαλονίκη καμιά 4 άτομα
άλλα τετάρτη που είναι λίγο δύσκολο.

SW7JKK
07-09-07, 15:19
Αν ήταν σαββατοκύριακο μπορεί να κατεβεναμε από Θεσσαλονίκη καμιά 4 άτομα
άλλα τετάρτη που είναι λίγο δύσκολο.
Πια Τεταρτη ρε συνάδελφε. . .Κυριακή 09/09 . .

SW7JKK
07-09-07, 15:20
Στο θέμα έκανα λάθος στην ημερομινία και δεν μπορώ εγώ να το αλλάξω. .Αντε θα παμε όλοι εκει. . .

Radiometer
07-09-07, 16:13
Αν ήταν σαββατοκύριακο μπορεί να κατεβεναμε από Θεσσαλονίκη καμιά 4 άτομα
άλλα τετάρτη που είναι λίγο δύσκολο.
Πια Τεταρτη ρε συνάδελφε. . .Κυριακή 09/09 . .

Στον τίτλο λέει 12/09/07 αυτό διάβασα αυτό κατάλαβα :shock: ρε συνάδελφε :D
οπότε για κυριακη καλά είμαστε, τι λες gsmaster.. και όλα τα παιδιά από θεσσαλονικη πάμε καμιά βόλτα λαρισα :?:

_Mr_A_
07-09-07, 17:13
Άντε gsmaster & Radiometer Αν μπορέσετε ελατέ Λάρισα θα είμαι και εγώ εκεί κατά 90% μαζί με τους SV6KPT – SV6COH.

gsmaster
07-09-07, 18:58
Ρε παιδιά να πάμε.... αλλά..... την κυριακή 9 Σεπτεμβρίου, όλοι οι δρόμοι οδηγούν στη Θεσσαλονίκη!

Το hlektronika.gr εχει φθινοπωρινή συνάντηση!!!!!

Radiometer
07-09-07, 19:46
τι ώρα είναι το Hamfest ??
gsmaster πιστευω πως είναι το πρωί, οπότε προλαβαίνουμε να πάμε μια βόλτα, να πάμε για καφέ και ερχόμαστε θεσσαλονικη το μεσημεράκι και μετά το βραδύ η συνάντηση,
εγώ μέσα ειμαι ....... :D

SW7JKK
07-09-07, 23:20
Άντε να έρθετε όσοι μπορείτε . . Το Hamfest αρχίζει στις 06:30 και τελειώνει στης 16:30 . . Ελπίζω να τα πούμε. .

Υ.Γ Ας αλλάξει κάποιος συντονιστής στο θέμα την ημερομηνία και ας το κάνεο 09/09/07 ...

Ευχαριστώ,
SW7JKK

SW7JKK
11-09-07, 13:24
ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ !!
Την Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου 2007 πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η 12η Παννελήνια Ραδιοερασιτεχνική Συνάντηση HAM FEST της Λάρισας.
Περασα τέλεια. .Ήταν το πρώτο μου hamfest και οι εντυπώσεις μου είναι οι καλύτερες. . .Γνώρισα πολλούς συναδέλφους που μιλούσα απο τα vhf/uhf kai πραγματικά νιώθω φοβερά. . .Σίγουρα θα συμμετέχω σε όλα τα hamfest (πρώτα ο θεός) γιατι είναι τέλεια εμπειρία να γνωρίζεις συναδέλφους/φίλους απο κοντά. . .Ακόμα να πω τα συγχαριτήρια μου σε όλους τους συναδέλφους που έστεισαν το hamfest. . .ΉΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ . . . .
Περισσότερα όπως φωτογραφίες και διάφορα απο το HAMFEST θα βρείτε στο Blog μου EΔΩ (Http://sw7jkk.blogspot.com)

MAKHS
12-09-07, 10:49
Σταυρο θα μου κανεις την χαρη να δωσεις χερετισματα στους παλιους μου φιλους και συμπατριωτες μου TL-BIP (που ειδα στη φωτογραφια)-MU-GX και γενικα στη γεννετηρα μου.Ξεκινησα στο 8ο δημοτικο και τελειωσα στο τεχνικο λυκειο πριν απο 25 χρονια.Πραγματικα οι ραδιοερασιτεχνικες συναντησεις εχουν παντα το πλεονεκτημα να συναντας φιλους και γνωστους μεσω συχνοτητων διοτι εμπορικα δεν τραβενε πλεον το ενδιαφερον εκτος και εαν εμεις οι μεγαλυτεροι βγαλουμε τη πραματια που εχουμε απο παιδια σε κανενα παγκο να αδειασουν και οι αποθηκες με τα ραφια.Ηι Ηι.73!!Sv8ajn/1

SW7JKK
12-09-07, 14:25
Σταυρο θα μου κανεις την χαρη να δωσεις χερετισματα στους παλιους μου φιλους και συμπατριωτες μου TL-BIP (που ειδα στη φωτογραφια)-MU-GX και γενικα στη γεννετηρα μου.Ξεκινησα στο 8ο δημοτικο και τελειωσα στο τεχνικο λυκειο πριν απο 25 χρονια.Πραγματικα οι ραδιοερασιτεχνικες συναντησεις εχουν παντα το πλεονεκτημα να συναντας φιλους και γνωστους μεσω συχνοτητων διοτι εμπορικα δεν τραβενε πλεον το ενδιαφερον εκτος και εαν εμεις οι μεγαλυτεροι βγαλουμε τη πραματια που εχουμε απο παιδια σε κανενα παγκο να αδειασουν και οι αποθηκες με τα ραφια.Ηι Ηι.73!!Sv8ajn/1

Kαι βέβαια θα μεταβηβάσω τα 73 σου αγαπητε συναδελφε-φίλε-συμπατριώτη. . .Χέρομαι που είσουν εδώ πριν κάποια χρόνια . .Έχεις επίσεις και τα 73 τα δικά μου. . .
73's DE SW7JKK