PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερωτηση για το MOZILLA FIREFOX



furtune
17-11-07, 13:48
Γεια σε όλους. Εχω ενα μικροπροβλημα με mozilla.Οταν μπαινω σε καποιες σελιδες, δεν μου εμφανιζει την σελιδα αλλα τον κωδικα της σελιδας. Εχω κανει και uninstall-install αλλα και παλι δεν γινεται τιποτα. Υπαρχει καμια ρυθμιση γιατι δεν μπορω να βγαλω ακρη.

pit21
17-11-07, 14:24
πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο.επειδη ομως ειπες οτι ειναι σε καποιες σελιδες(οχι ολες)φερε ενα παραδειγμα να δοκιμαουμε να σου πουμε. με τον internet explorer τις ανοιγει η ουτε κ μ'αυτον?

furtune
17-11-07, 14:27
Ναι με το internet explorer τις ανοιγει.Πχ στη σελιδα των τει θεσσ δεν μοθ βγαζει. www.el.teithe.gr

phoebus
17-11-07, 17:19
Εγώ firefox χρησιμοποιώ ( τον 2,0,0,9 συγκεκριμένα) και δουλεύει άψογα, η συγκεκριμένη σελίδα που είπες δουλεύει κανονικά σε μένα.

pit21
17-11-07, 18:05
κ σε μενα λειτουργει αυτη η σελιδα κανονικα κ εχω ακριβως την ιδια version με του phoebus...Τι να σου πω δν ξερω...Υπαρχει κανεις αλλος με το ιδιο προβλημα...?

brainman
23-11-07, 00:59
Γεια σε όλους. Εχω ενα μικροπροβλημα με mozilla.Οταν μπαινω σε καποιες σελιδες, δεν μου εμφανιζει την σελιδα αλλα τον κωδικα της σελιδας. Εχω κανει και uninstall-install αλλα και παλι δεν γινεται τιποτα. Υπαρχει καμια ρυθμιση γιατι δεν μπορω να βγαλω ακρη.

αυτο μονο εσυ ρε billy θα το καταφερνες :lol:
δεν παραξενευομαι καθολου

(θανασης τει)

aeonios
23-11-07, 08:07
Φίλε βάλε ένα δείγμα πχ με printscreen του τι σου βγάζει

furtune
24-11-07, 02:23
Αυτο εδω μου βγαζει οταν δεν μπαινει σε σελιδα