PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναπαραγωγη τραγουδιών ανάποδα...



manos_3
27-07-08, 22:27
Γεια σας.Ψάχνω ένα πρόγραμμα για να μπορώ να αναπαραγάγω τραγούδια ανάποδα.Δηλαδή να ξεκινούν από το τέλος και να τελειώνουν στην αρχή του.Ευχαριστώ...

xifis
27-07-08, 22:44
cool edit 2 pro η το wavelab.

αντε κ.....καλο μαθημα σατανικων!! :lol: :lol: :lol:

manos_3
27-07-08, 22:56
Είναι freeware...Ξέρεις κάποιο link για να το κατεβάσω;;;

Υ.Γ.Ωραίο να εξηχνιάζεις σατανικές υποθέσεις.Ε;;;

Nemmesis
27-07-08, 23:58
Είναι freeware...Ξέρεις κάποιο link για να το κατεβάσω;;;

Υ.Γ.Ωραίο να εξηχνιάζεις σατανικές υποθέσεις.Ε;;;

χαχα... ποια ταινια ειδες? :P
εγω παντος οταν ειδα το "WHITE NOISE" εκανα αυτο που ελεγε με μαγνητοφωνακη και μπορω να πω οτι δεν ακουσα καμια φωνη να μιλαει αλλα κατι σκ@τ@ ακουγωταν οταν πατησα να ακουσω τι ειχα γραψει που ομως δεν ακουγωταν κατα την διαρκεια που το εγραψα... αυτο το καναμε μαζι με την κοπελα μου και καθως ακουγαμε τι γραψαμε ειχε το κασετοφωνακι κοντα στο αυτι της και μολις το ακουσε πεταχτηκε στο ταβανι (ηταν και επιρεασμενη απο την ταινια)

λοιπον το προγραμμα που εχω εγω λεγετα audacity και ειναι freeware..
θα το βρεις εδω http://audacity.sourceforge.net/

για να κανεις αυτο που θες πατας REVERSE απο την καρτελα EFFECT

lynx
28-07-08, 01:13
audacity... συμφωνω! :D

JIMKAF
28-07-08, 10:55
Το audacity θα πώ και εγώ, η μοναδική περίπτωση να ακούσεται κάτι είναι αν οι φράσεις είναι καρκινικές για παράδειγμα " νιψον ανομηματα μη μοναν οψιν " το συγκεκριμένο προέρχεται από ένα λουτρό στο προαύλιο της Αγιά Σοφιάς στην Πόλη. :wink: Αλλιώς μην περιμένετε...

manos_3
28-07-08, 13:14
Ευχαριστώ...

manos_3
29-07-08, 11:44
Παιδιά,το δοκίμασα το Audacity και είναι πολύ καλό,αν και δεν έχω εντοπήσει τίποτα ακόμα...

JIMKAF
29-07-08, 11:59
και ούτε θα εντοπίσεις τα είπα και πιο πάνω, χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω. :cry:

Nemmesis
29-07-08, 13:40
καλα πραγματικα περιμενες να εντοπισεις κατι? :)

xifis
29-07-08, 18:09
θυμηθηκα τον πανουση σε ενα "live" προφςνως απτο μαγαζι που εβγαινε,που εβαζε ενα τραγουδι της μαρινελλας αναποδα κ ακουγοταν κατι σαν "σατανα αει δοξα σε".επεσε τρελο γελιο τουλαχ στο ακροατηριο του! :lol: :lol: :lol: