PDA

Επιστροφή στο Forum : φωτογραφιες απο κεραιες Παρνηθας και Ημηττου



lynx
26-03-08, 15:08
Σε αυτο το link (http://www.abatv.gr) o τομεας "Φωτογραφιες" εχει κατα την γνωμη μου αρκετο ενδιαφερον!
ορισμενες ειναι απο τηλεοπτικους σταθμους που εχουν κλεισει εδω και πολλα χρονια και δεν εχει τυχει ποτε να δω τις κεραιες τους.

Γνωριζει κανεις αυτη την εταιρεια?

kostas30
26-03-08, 15:47
ναι ο τασσος αγγελοπουλος ειναι πολυ καλος φιλος μου και παρα πολλα χρονια στον χωρο αυτο. :wink: :wink:

sv9cvk
26-03-08, 23:22
ναι ο τασσος αγγελοπουλος ειναι πολυ καλος φιλος μου και παρα πολλα χρονια στον χωρο αυτο. :wink: :wink:
Κωστα γεια σου μηπως ξερεις αν ειναι αυτος που το 85 με 87 περιπου συχναζε στο μαγαζι του Γιωργου του Marshall (σχεδον καθε μερα εκει τον εβλεπα) στο μοναστηρακι απεναντι απο του Βασιλη του Παπαδοπουλου ??
γιατι κατι μου θυμιζει απο τις φωτο! !

kostas30
26-03-08, 23:29
Ναι χρηστο.

εχω πολυ φωτογραφικο υλικο απο το 70 μεχρι σημερα αλλα θελει πολυ χρονο για να ανεβασω τις φωτο.

sv9cvk
26-03-08, 23:43
Καλα τον γνωρισα εγω!!
Δεν ξερω αν με θυμαται αλλα ειχαμε πολυ καλες σχεσεις (πολυ ωραιος τυπος)
Τοτε εγω σπουδαζα και οπως παντα το στεκι μου ηταν εκει στου Γιωργο (τοτε ειχα φτιαξει μια 4-1000 και ειχα αγορασει και μια 3cx2500 )και τα λεγαμε
Μαλιστα φετος στο HAMFEST που ειδα την Μαρια (την γυναικα του Marshall) την ρωτησα για τον Τασο.
Θα του στειλω κανενα email
Γεια χαρα Χρηστος

jeik
28-10-08, 19:28
θαυμασιες φωτογραφιες .

Καταπληκτικες εποχες που δεν μοιαζουν σε τιποτα με τις σημερινες κονσερβες.

weather1967
31-10-08, 20:54
Οντος πολύ ωραίες φωτογραφίες .Πιό κάτω θυμάμαι ήταν και ένα άλλο μαγαζι P.M.C Electronics,ήταν και ο Θεόφιλος δίπλα στού Μarshal.Πέρασα μιά βόλτα στο Μοναστηράκη πριν μιά βδομάδα και ηταν σκέτη νοσταλγία και απογοήτευση,κανενα μαγαζί δεν υπάρχει εκει τώρα απο τα ηλεκτρονικά εννοώ,και ο Χρήστος pop22 πήγε επί τής Ερμού εδώ και χρόνια.

Χρήστο εβγαινες με τήν 4-100 στα μεσαια από Ρέθυμνο το διάστημα 1985-1989 ?

sv9cvk
01-11-08, 20:02
Οντος πολύ ωραίες φωτογραφίες .Πιό κάτω θυμάμαι ήταν και ένα άλλο μαγαζι P.M.C Electronics,ήταν και ο Θεόφιλος δίπλα στού Μarshal.Πέρασα μιά βόλτα στο Μοναστηράκη πριν μιά βδομάδα και ηταν σκέτη νοσταλγία και απογοήτευση,κανενα μαγαζί δεν υπάρχει εκει τώρα απο τα ηλεκτρονικά εννοώ,και ο Χρήστος pop22 πήγε επί τής Ερμού εδώ και χρόνια.

Χρήστο εβγαινες με τήν 4-100 στα μεσαια από Ρέθυμνο το διάστημα 1985-1989 ?
Πραγματι Δημητρη ειναι οπως το λες απογοητευση και νοσταλγια οταν ανεβαινω Αθηνα παντα κανω την βολτα μου απο εκει να θυμηθω τα παλια
τοτε γυρω στο 86 που σπουδαζα ημουν καθε μερα φανατικος θαμωνας!!! της περιοχης!!!!!:w00t:
Το 85-89 εβγαινα με μια 4-1000 απο το Ρεθυμνο σαν Χρηστος 44 η studio 44!!.
ΕΠΟΧΕΣ:saad::saad: