PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση σχετικα με κατι στο Kaspersky antivatius



weather1967
18-02-09, 18:11
Καλησπερα σε ολους ηθελα να κανω μια ερωτηση ,σημερα περασα μια νεα web camera logiteck ,και οπως εκανα επανεκινιση το pc μετα μου βγηκε αυτο το πορτοκαλι προειδοποιητικο εικονιδιο ,τι με συμβουλευετε να πατησω απο αυτα που εχει ? αν πατησω deny φοβαμαι μηπως και δεν δουλευει καλα η web camera τι λετε ?? γιατι ειμαι ασχετος απο αυτα .
Αυτο το αρχειο που γραφει ανηκει στην logiteck web camera

Ευχαριστω εκ των προτέρων

antonis_p
18-02-09, 18:29
αυτό μου θύμισε zone alarm,
και όχι kaspersky.

Αν τελικά είναι zone alarm, just skip.

electron
18-02-09, 18:47
Mοιάζει με προειδοποίηση του zone alarm, ωστόσο είναι του kaspersky στην οποία το σωστό είναι να επιλεγεί το Add to trusted zone, ώστε να μην χρειαστεί να εμφανιστεί ξανά. Επίσης να πώ ότι το αρχείο LVPrcSrv.exe είναι μέρος της εφαρμογής της κάμερας που αγόρασες Δημήτρη.

weather1967
18-02-09, 18:58
Ευχαριστώ παιδιά ,αλλη μια ερώτηση πατησα add του trust zone και μου εβγαλε το παρακάτω ,μηπως πρεπει να αποκλικάρο κατι η απλα οπως ειναι πατάω οκ ?
A με το skip δεν φευγει το πορτοκαλι παραθυρο του kaspersky

electron
18-02-09, 19:12
Eπέλεξε απλώς Ok.

weather1967
18-02-09, 19:19
Σε ευχαριστώ Γιάννη ,οπως το ειπες το εκανα και ειναι οκ ,με τα software δεν τα παω καλα ,εχω μεινη πισω στην συγχρονη τεχνολογια.Και δεν εχω τις αντοχες πια για να τα ψάχνω αυτα.
Αυτο ειναι το καλο της υπεροχης παρέας εδώ,ο ένας συμπληρώνει τον αλλο,γιατι κανεις δεν ειναι γνώστης ολων των πραγμάτων.
Και παλι ευχαριστώ