PDA

Επιστροφή στο Forum : αναγνώριση νέας κλήσης ενώ μιλάς στο τηλέφωνο



konstask
04-03-09, 20:00
Καλησπέρα, όπως γράφω και στον τίτλο μπορώ ενώ μιλάω στο τηλέφωνο (σταθερό) να μπορώ να δω τον νέο αριθμό που με καλεί?
είναι δυνατότητα συσκευής? Υπάρχει είδη ενεργοποιημένη η αναγνώρισης κλήσης.
Ευχαριστώ

babisko
04-03-09, 23:06
Αν ενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσης (είναι δωρεάν), τότε κάθε φορά που σε καλεί κάποιος, ενώ εσύ μιλάς, θα σου εμφανίζει τον αριθμό του στην οθόνη της συσκευής σου. Στην περίπτωση αυτή έχεις την δυνατότητα να βάλεις σε αναμονή αυτόν που μιλάς και να μιλήσεις με την νέα κλήση, να μιλάς μια με τον έναν και μια με τον άλλο, ή απλά να αγνοήσεις την νέα κλήση.

konstask
05-03-09, 00:32
Ευχαριστώ για την απάντηση αυτό γνωρίζω και εγώ αλλά στην συσκευή που έχω δεν φαίνεται ο αριθμός αύριο δοκιμάζω με μία panasonic να δω τι θα παίξει.

player1
05-03-09, 01:07
Για να μην το εμφανίζει τότε δεν θα υποστυρίζει η συσκεύη σου την συγκεκριμένη λειτουργία ειδικά ανα είναι και παλιά. Και σε εμένα μια παλιά που είχα δεν εμφάνιζε τον αριθμό που ήταν σε αναμονή

stom
05-03-09, 08:47
Βαλε ISDN :p εκει αυτα δουλευουν παντα και χωρις ενοχλητικους ηχους στο αυτι σου...

konstask
05-03-09, 10:15
Το θέμα είναι οτι αυτήν την συγκεκριμένη λειτουργία δεν μπορώ να την βρω στα manual των τηλεφώνων ούτε ο σε πωλητή που ρώτησα μπορούσε να μου απαντήσει με σιγουριά πια συσκευή συγκεκριμένα λειτουργεί κατ' αυτόν τον τρόπο. Μπορείτε να μου προτείνετε μια συσκευή;