PDA

Επιστροφή στο Forum : Ταξίδι στη Ρουμανια



Hatrick
28-05-09, 12:03
Λεγαμε με τον ΙΟΑΝΝΙ πως ενα ταξιδάκι στη Ρουμανια επιβάλλεται οποιος ενδιαφερεται ας γραψει..

KOKAR
28-05-09, 14:23
για ποτε λετε ?

Hatrick
28-05-09, 14:53
δεν εχουμε κανονισει ακομα

Phatt
28-05-09, 15:44
Υπαρχει κατι στην Ρουμανια με συγκεκριμενο ενδιαφερον που θα επρεπε να γνωριζουμε;

KOKAR
28-05-09, 15:50
Υπαρχει κατι στην Ρουμανια με συγκεκριμενο ενδιαφερον που θα επρεπε να γνωριζουμε;

Οι Ρουμανες ισως .... :lool::lool:

Phatt
28-05-09, 15:51
Ε, να, εκει πηγε το μυαλο μου αλλα δεν ηθελα να το πω δημοσια...Καποιοι ειναι και παντρεμενοι :drool:

sakis18
28-05-09, 16:12
Παιδιά είμαι καί εγώ μέσα για Ρουμανία,μαζί μέ τόν φίλο μου τόν Κokaro,Kokare ετοίμασε βαλίτσες :biggrin:
Πάμε σέ άλλη γή σέ άλλα μέρη να τρελάνουμε και εκεί κόσμο.

KOKAR
28-05-09, 16:15
Μπα, εγώ λέω τελικά να μην έρθω….

sakis18
28-05-09, 16:18
Μπα, εγώ λέω τελικά να μην έρθω….

E τότε δέν πάω και εγώ ,συμπαράσταση στόν φίλο μου τόν kokaro:crying:

aeonios
29-05-09, 08:53
Αν πάτε για τέτοιο είδους τουρισμό, σας προτείνω Τσεχία!!:wiink:

IOANNIS
29-05-09, 10:09
να μαι και εγω... εμεις σκεφτηκαμε για ρουμανια με το φιλο μανο, για δυο λογους.. πρωτον γιατι εχει ωραιες ρουμανες :lool:(και ξερω και τι γλωσσα, και ετσι πιστευω οτι θα περασουμε καλα) και δευτερον για να φερουμε και μερικες λαμπιτσες μιας και εκει οι λαμπες ειναι πολυ πιο φτηνες απο οτι εδω!!! :001_rolleyes:

sakis18
29-05-09, 19:17
Ομορφότερες απο τις Ελλήνιδες,δύσκολο να είναι άλλες πάνω στόν πλανήτη,
Αλλά μάλλον αναζητάτε το "ευκολότερον" καί όχι το "ομορφότερον".
Καλά βρέ παιδιά τόσο δύσκολο είναι να βρείτε γυναίκα στήν Ελλάδα ? καί πάτε ειδικά γιά αυτόν τόν λόγο στήν Ρουμανία ? έλεος πού λενε,αν έχεις φινέτσα και μπλά-μπλά, καί εδώ βγαίνεις το βράδυ έξω καί φορτωνεις 4-5 γιά πλάκα έλεοοος ,μάλλον θέλετε μερικά ιδιαίτερα μάθηματα γιά τόν ποδόγυρο:lool:.
Οσο γιά τις λάμπες,εδώ γελάμε παιδιά και μάλιστα μέ Σταυρίδειο γέλωτα χά-χά-χά :laugh:
Αν αναλογιστείτε τα έξοδα πήγαινε -έλα ,διαμονή ,φτηνότερες σου έρχονται εδώ .
Εγώ νόμιζα ότι θα πηγαινατε να βλέπατε αξιοθέατα -μουσεία -τοπία καί άλλα τέτοια

Hatrick
29-05-09, 21:29
θα παμε για να γλεντησουμε..

tiger135
29-05-09, 22:26
Τετοιου είδους εκπαιδευτικές εκδρομές ειναι οτι καλύτερο, για να διευρύνει κανείς τον ορίζοντα των γνωσεών του. Ευκαιρία να δω απο κοντά πως ειναι οι Ρουμανικες λαμπες:001_smile:

IOANNIS
30-05-09, 14:52
φιλε θαναση αμα δεις της ρουμανες που μενουνε ρουμανια (οχι αυτες που κατεβενουνε εδω να δουλεψουνε), τοτε θα μου πεις αν ειναι ποιο ωραιες απο τις ελληνιδες(δεν προσβαλω τις ελληνιδες γιατι και αυτες ειναι ωραιες γυναικες, απλα οι ρουμανες εχουν αλλο αερα!! :lool:)
τωρα οσο αφορα τις λαμπες, οταν λεμε φτηνες ενοουμε πολυ φτηνες! για παραδειγμα σου λεω τις GU81 που στην ελλαδα κανουν γυρω στα 70 ευρω η μια, απο ρουμανια τις ειχα φερει 10 ευρω την μια. δηλαδη και μονο 10 κομματια GU81 να παρει απο ρουμανια, κερδιζει 630 ευρω, δηλαδη βγαζει σχεδον τα εξοδα πήγαινε -έλα , και διαμονή.
τωρα αν παμε, ενοειτε οτι θα παμε και θα δουμε αξιοθέατα-τοπία καί άλλα τέτοια!!! :001_rolleyes:

sakis18
30-05-09, 16:09
Φίλε Γιάννη τώρα με μπέρδεψες :001_rolleyes:
Αλλη ομορφιά έχουν οι Ρουμάνες έξ Ρουμανίας και άλλη οι Ρουμάνες έξ Ελλάδος ? :lool:
Δηλαδή σε εμάς έρχονται οι οχι καί τόσο όμορφες ,ενώ στήν Ρουμανία ειναι οι καλλονές ? :biggrin:
Τώρα γιά τίς λάμπες ,δέν μπορείς να τίς βρείς και από κανα Ρουμάνικο site τόσο φτηνά,και θα πρέπει από Κρήτη νά κανεις τόσα km ?.
Anyway κάθε αποψη είναι σεβαστή,καλά να περάσετε και καλό ταξίδι.

Hatrick
30-05-09, 16:28
Σακι θελουμε να παμε ταξιδακι και το ειπαμε στο σαιτ αν ψηνεται και κανενας αλλος αμα δεν θελεις μην ερθεις.

KOKAR
30-05-09, 16:35
Ομορφότερες απο τις Ελλήνιδες,δύσκολο να είναι άλλες πάνω στόν πλανήτη,
Αλλά μάλλον αναζητάτε το "ευκολότερον" καί όχι το "ομορφότερον".
Καλά βρέ παιδιά τόσο δύσκολο είναι να βρείτε γυναίκα στήν Ελλάδα ? καί πάτε ειδικά γιά αυτόν τόν λόγο στήν Ρουμανία ? έλεος πού λενε,αν έχεις φινέτσα και μπλά-μπλά, καί εδώ βγαίνεις το βράδυ έξω καί φορτωνεις 4-5 γιά πλάκα έλεοοος ,μάλλον θέλετε μερικά ιδιαίτερα μάθηματα γιά τόν ποδόγυρο:lool:.
Οσο γιά τις λάμπες,εδώ γελάμε παιδιά και μάλιστα μέ Σταυρίδειο γέλωτα χά-χά-χά :laugh:
Αν αναλογιστείτε τα έξοδα πήγαινε -έλα ,διαμονή ,φτηνότερες σου έρχονται εδώ .
Εγώ νόμιζα ότι θα πηγαινατε να βλέπατε αξιοθέατα -μουσεία -τοπία καί άλλα τέτοια

κόψε κάτι......