PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια για T.E.I



delimichalis
10-10-09, 18:08
Γειας σας ειμαι νεος Ηλεκτρολογος και δεν ξερω αν αυτη η εροτηση πρεπει να καταγετε εδω..θα ηθελα να ζητησω οποιος εχει συμιοσεις των μαθηματων για Τ.Ε.Ι τμημα ηλεκρολογιας να μου στειλει μυνημα να μηλησουμε για το πωσ τηα τα αποκτησω και εγω η που θα τα βρω..Ευχαριστω

mikes.p
12-10-09, 01:10
Λογικά θα βρεις απο παλιούς σπουδαστες του τμήματος. Καλό είναι να κρατάς και σημειώσεις απο τα μαθήματα, είναι πολυ σημαντικο.
Τουλάχιστον αυτο καναμε εμεις τοτε και μας βγηκε σε καλο.

Notios38
15-10-09, 01:17
Αν πας στα εργαστηρια και στις θεωριες...εκει θα βρεις τα παντα..πριν ξεκινησουν διδουν σημειωσεις στα εργαστηρια..και βιβλια με σημειωσεις στην θεωρια....αρκει να πας εκει..

xifis
15-10-09, 03:28
πιασε φιλιες κ γνωριμιες,δικτυωσου με τους συμφοιτητες σου,κ θα τα βρεις ολα.απο ενα φορουμ τι να σου δωσουν κ πως?εκει στη σχολη σου ειναι ολα.κ οι συμφοιτητες σου εχουν τις ιδιες ανησυχιες πουχεις κ συ.

Notios38
15-10-09, 09:11
Ξεχασα στο προηγουμενο ΠΜ να σου πω οτι τα περισσοτερα τμηματα εχουν στο site τους σε ηλεκτρονικη μορφη ολες σχεδον τις σημειωσεις...e-class πλατφορμα υποστηριξης μαθηματων...φυσικα με την εγγραφη σου στο τμημα παιρνεις κωδικους προσβασης.. καλημερα σας

vixstef2002
26-11-09, 05:49
γεια σας,
φοιτω στο τμημα ηλεκτρονικης του τει κρητης. μας ζητησαν απο το μαθημα τυπωμενων κυκλωματων μια εργασια 30 σελιδων στα αγγλικα την οποια πρεπει να μεταφρασουμε στα ελληνικα. ψαχνω λοιπον να βρω βιβλια στα αγγλικα σχετικα με το θεμα. οποιος γνωριζει κατι σας παρακαλω πειτε μου.
ευχαριστω πολυ!!!
ps ειναι σηματικο για να περασω το μαθημα..:w00t::w00t: