PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας ()



dimitrisss
26-12-09, 18:16
Γνωριζει κανεις τιποτα πληροφοριες για το προγραμμα Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας της master-d?
Εαν καποιος γνωριζει ας δωσει πληροφοριες για το αν αξιζει να το παρακολουθησουμε γιατι ειμαι πολυ επιφυλακτικος για το αν παρεχει κατι το σημαντικο ή απλως δινεις καποια χρηματα και απο ουσια μαθησης δεν εχει καποια αξια

Alexandros84
14-02-10, 21:18
Φιλε Δημητρη απο βδομαδα αρχιζω μαθηματα στη Master-D !!!! Φωτοβολταικα-ανεμογεν. Ωραια μου τα αναλυσαν τα πραματα .......... τωρα στη πράξη θα δειξει αν όντος άξιζε τα λεφτα ή οχι !!!!

heatcool
03-04-10, 18:30
Φιλε dimitrisss, πριν απο ενα μηνα τελειωσα τη σχολη αυτη στην Θεσ/νικη.Τωρα εχει ανοιξει και στην Αθηνα.Εγω εμεινα ικανοποιημενος.Μπορω να σου πω οτι εχω φτασει σε ενα τετοιο επιπεδο που μπορω να να υπολογιζω οποιοδηποτε αυτονομο και διασυνδεδεμενο συστημα αναλογα με τις αναγκες του καθε χρηστη Οσο αφορα το κοστος του προγραμματος αν θυμαμαι καλα ειναι στα 2150 ευρω.Τα μαθηματα ειναι εξ΄αποστασεως,στη σχολη πας για να κανεις τις εργαστηριακες σου ασκησεις και να γραφεις καποια τεστακια.Ελπιζω να βοηθησα καπως!

vak
26-05-10, 01:33
καλησπερα παιδια θα ηθελα αν υπαρχει καποιος που εχει τελειωση την masterd να μου πει αν αξειζη τον κοπο

bulltozer
18-07-10, 12:33
Καλημερα παιδια και να μην εχετε κανενα ενδοιασμο για την master d
Πριν λιγα χρονια την τελειωσα και εγω.
και να σας πω τα αποτελεσματα;Πουλαω την τεχνη μου οσο εγω γουσταρω
και αν βρεθει και κανας εξυπνος που το παιζει (τεχνικος του..κ) του κολαω τις δυο πτυχιαρες που παιρνεις και τον βλεπεις να κανει μεταβολη και να φευγει.
Και τα διπλασια λεφτα να ητανε παλι θα αξιζε. Κοιταξτε μην περιμενετε απο τη σχολη να σας τα μαθει ολα; Πρεπει να δουλευει και το νιονιο λιγακι.
Με φιλια bulltozer