PDA

Επιστροφή στο Forum : εξετασεις ραδιοερασιτεχνων



Killo_Watt
18-03-10, 12:09
Ποτε γινονται οι εξετασεις ραδιοερασιτεχνων στην αττικη?

babisko
18-03-10, 17:18
Διάβασε εδώ (http://www.raag.org/displayITM1.asp?ITMID=11&LANG=GR)και συγκεκριμένα την παράγραφο 2.


2. Οι εξετάσεις για την απόκτηση πτυχίου Ραδιοερασιτέχνη διενεργούνται δυο φορές το χρόνο κατά τους μήνες Απρίλιο η Μάιο και Σεπτέμβριο η Οκτώβριο. Οι εξετάσεις προκηρύσσονται με απόφαση του οικείου Νομάρχη. Με την ίδια απόφαση καθορίζονται οι απαραίτητες λεπτομέρειες (πόλη, κτίρια, ημερομηνίες, ώρες διάρκεια εξετάσεων κλπ) και η ημερομηνία λήξης της περιόδου υποβολής των αιτήσεων. Η προκήρυξη δημοσιοποιείται με κάθε πρόσφορο μέσο για την πληρέστερη πληροφόρηση των ενδιαφερομένων.

Επίσης από τον σύλλογο μπορείς να μάθεις την ακριβή ημερομηνία των εξετάσεων.

ts0gl1s
27-05-10, 02:11
Παιδιά έδωσε κανείς στην Θεσσαλονίκη στις 19 Μαΐου ? άμα ναι πέρασε επειδή λόγο διαμάχης των συλλόγων μπήκαν πολύ δύσκολα θέματα από τους 5 φίλους μου που έδωσαν κανένας δεν πέρασε

skal
15-07-10, 21:09
Παιδιά έδωσε κανείς στην Θεσσαλονίκη στις 19 Μαΐου ? άμα ναι πέρασε επειδή λόγο διαμάχης των συλλόγων μπήκαν πολύ δύσκολα θέματα από τους 5 φίλους μου που έδωσαν κανένας δεν πέρασε

Τι εννοείς "λόγω διαμάχης των συλλόγων" κι εγώ που σκέφτομαι να γίνω υποψήφιος στη θεσ/νίκη θα αντιμετωπίσω τέτοια προβλήματα; :crying: