PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΙΑ Cerato - GPS System



dj_mike
03-07-10, 12:55
Καλησπερα,

Εχω το ΚΙΑ cerato 2005 μοντελο και ηθελα να του περασω ενα συτημα πλοηγησης. Καθως εψαχνα στο internet βρικα το ακολουθο το οποιο βλεπω εχει πολυ περισσοτερα πραματα σε σχεση με αυτο που ζητουσα και ειναι και σε καλη τιμη. Ηθελα να ακουσω γνωμες αν εχει αγορασει κανεις απο το συγκεκριμενο site, και αν οι προδιαγραφες αυτου του συστηματος ειναι καλες.

http://www.autodvdgps.com/kia-cerato-sorento-sportage-carens-carnival-rio-dvdbase-navigation-system-with-digital-color-touch-screen-p-639.html

Ευχαριστω.

dj_mike
04-07-10, 11:43
Κατι ακομα. Μεσα εχει να του βαλω εγω με μια καρτα μνημης τους χαρτες πλοηγησης. Εχω ακουσει οτι απο τους καλυτερους χαρτες ειναι οι destinator. Αν παω λοιπον και αγορασω αυτο το λογισμικο, αυτο θα μεινει και θα λειτουργει για παντα ή ειναι σαν τα antivirus που καθε χρονο ληγουν ,δεν μπορεις να τα χρησιμοποιησεις και πρεπει καθε τοσο να πληρωνεις να το ξεκλειδωνεις?

herctrap
04-07-10, 13:24
το destinator ειναι λογισμικο πλοηγησης


χαρτες βγαζουν εταιριες για τα διαφορα λογισμικα πλοηγησης

γιατι δεν αγοραζεις ενα πιο φτηνο EONON

και ολο και καπου θα βρουμε με "εκπτωση" τους χαρτες ετσι ωστε να σου μεινουν λεφτα και για κατι αλλο στο αυτοκινητο

dj_mike
04-07-10, 13:50
δεν το γνωριζα αυτο νομιζα οτι λογισμικο και χαρτες πανε πακετο ενα πραμα ειναι. Εχω συνηθισει να δουλευω το Ovi maps της nokia στο κινητο που ολα ειναι δωρεαν ουτε μνημες βαζω ουτε τιποτα απλα απο μονο του δουλεθει καθε φορα που το ανοιγω. και τωρα μου φαινοντια πολυ περιεργα ολα αυτα με το αμαξι το πως θα τα συνδιασω ωστε να δουλεψουν.