PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα σε συναγερμο caddx nx-8 ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ



salsa
04-09-10, 15:58
Exω συναγερμό caddx n-8x ένα ασύρματο καπνού nx 891n i και ένα ασύρματο ραντάρ. nx880 i me πληκτρολόγιο nx -1048-w ... και επέκταση ασύρματων ζωνών nxx -216i έχω το εξής πρόβλημα.. όταν πάω να πληκτρολογήσω τον κωδικό προγραμματισμού 9713 στο πληκτρολόγιο κάθε φορά που πατώ οποιοδήποτε κουμπί αρχίζει να γράφει δεξιά κάτω διαδοχικά τους αριθμούς 1 μετά όταν πατώ να άλλο κουμπί το 2 μετά όταν πατώ ένα αλο κουμπί το 3 μετά το 4 και παλ ι αρχίζει ξανά από το 1..με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βάλω το μάστερ αριθμό 9713 κ αι αν μπω στη εγκατάσταση.... προσπάθησα με το πρόγραμμα επικοινωνίας dl900 kαι το nx -588 e να δω τι γίνεται... επικοινωνεί κανονικά αλλά όταν διαβάζω δεν μου βγάζει τα μοντουλα. .όταν από το κοντρόλ πάνελ βάζω εργοστασιακές ρυθμίσεις me to dl900 αλλάζουν οι αριθμοί επικοινωνίας .... αλλά το πρόβλημα παραμένει. γνωρίζει κάποιος τι θα μπορούσα να κάνω..

YΓ..Με τον κωδικό που έχω οπλίζω το σύστημα και αφοπλίζω κανονικά απλός δεν μπορώ να μπω στο μενού εγκατάστασης

Α82
25-01-11, 15:28
των ζωνών nxx -216i έχω το εξής πρόβλημα.. όταν πάω να πληκτρολογήσω τον κωδικό προγραμματισμού 9713 στο πληκτρολόγιο κάθε φορά που πατώ οποιοδήποτε κουμπί αρχίζει να γράφει δεξιά κάτω διαδοχικά τους αριθμούς 1 μετά όταν πατώ να άλλο κουμπί το 2 μετά όταν πατώ ένα αλο κουμπί το 3 μετά το 4 και παλ ι αρχίζει ξανά από το 1..με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βάλω το μάστερ αριθμό 9713 κ αι αν μπω στη εγκατάσταση.... προσπάθησα με το πρόγραμμα επικοινωνίας dl900 kαι το nx -588 e να δω τι γίνεται... επικοινωνεί κανονικά αλλά όταν διαβάζω δεν μου βγάζει τα μοντουλα. .όταν από το κοντρόλ πάνελ βάζω εργοστασιακές ρυθμίσεις me to dl900 αλλάζουν οι αριθμοί επικοινωνίας .... αλλά το πρόβλημα παραμένει. γνωρίζει κάποιος τι θα μπορούσα να κάνω..

YΓ..Με τον κωδικό που έχω οπλίζω το σύστημα και αφοπλίζω κανονικά απλός δεν μπορώ να μπω στο μενού εγκατάστασης[/QUOTE]
patas ok kai metaton kodiko mixanikou dinis 0 ok kai meta me ton klasiko tropo!!!!