PDA

Επιστροφή στο Forum : υδρογονο



jakjak
17-12-10, 11:04
ρε παιδια βλεπω κατι πατεντες υδρογονου στο e-bay.
εχει κανενας αποψη και πειρα ???

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/PRO-HYDROGEN-HHO-GENERATOR-KIT-fuel-cell-browns-gas-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2c5982ae59QQitemZ19048 0297561QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccesso ries

ακουσα οτι υπαρχουν και συνεργεια στην Ελλαδα που τοποθετουν αναλογα συστηματα. θεωρητικα ειναι σωστο και γινεται ... πρακτικα δουλευει ???

Nemmesis
17-12-10, 12:16
ουτε θεωρητικα δεν ειναι σωστο... ουτε πρακτικα...

jakjak
17-12-10, 13:26
το γνωριζεις το θεμα? γιατι δεν γινεται?

PALIARMOTHS
15-03-13, 20:00
Φιλε μου juk , εχω φτιαξει 4 γεννητριες με παραγωγη υδρογονου και οξυγονου, και 1 με παραγωγη μονο υδρογονου. Πριν απο κατι μηνες καναμε τις δοκιμες.
Οι τεσσερεις αυτες γεννητριες εχουν πολυ μεγαλη παραγωγη αεριου απο οτι ειδα στις δοκιμες μας.
Τωρα μας μενει να τις δουμε και στην πραξη πανω στη μηχανη 800 κυβικων.
Τις δοκιμες και την κατασκευη την καναμε εγω και 2 αλλοι φιλοι μου και σκοπος μας ειναι να δουλεψει αποκλειστηκα μονο με αυτες τις γεννητριες και χωρις βενζινη.

Μην φανταστειται οτι εχουμε κανενα συνεργειο με τετοια πραγματα το καναμε καθαρα για πειραματισμο. Αφηστε που πηγα μια βολτα και απο ενα συνεργειο που κανει τετοια εγκατασταση και μολις ειδα την τιμη πηρα δρομο....:001_smile:.

SV1JRT
15-03-13, 20:51
ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!
ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΜΟΥ....ΕΛΕΟΣ !!!

Magneto
15-03-13, 20:58
σιγα τα αιματα σωτηρη.

και εσυ δημητρη Jak γιατι δεν εκανες ερευνα στην "εξελιγμενη αναζητηση" στο κουτακι της ιστοσελιδας να γραψεις "υδρογονο" και να διαβασεις τοσα θεματα;