PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ



bad boy
26-02-11, 21:52
Εχω αγοράσει μία πλακέτα αναβάθμισης κεντρικού κλειδώματος σε ασύρματο......Εχω βρεί όλα τα καλώδια αλλά αντιμετοπίζω προβλημα με την αντενα..,,,,δέν πιάνει σήμα....ο΄θτε στο ενα μέτρο δεν πιάνει..λίγη βοήθεια παίδες...
188351883618837
η φώτο ειναι της πλακέτας κ το σχέδιο συνδεσης απο κάτω...

Υ.Γ.:σόρρυ για τα κεφαλαία....

aeonios
27-02-11, 13:35
Μανώλη σε παρακαλώ πολύ διάβασε προσεκτικά τους όρους του παρόντος forum που αποδέχτηκες και προσυπόγραψες για να γίνεις μέλος και σκέψου μόνο σου πόσους από αυτούς έχεις παραβιάσει με το καλημέρα!
Επίσης στη γλώσσα του διαδικτύου καλό είναι να μην γράφεις με κεφαλαία (πέρα από τους κανόνες) γιατί είναι σαν να φωνάζεις στον άλλο ή να προσπαθείς να επιβάλεις την άποψη σου. Οπότε σε παρακαλώ πάτα το επεξεργασία μηνύματος και ξαναγράψε το κείμενο σου με πεζά ελληνικά γράμματα.

navar
28-02-11, 14:07
αλήθεια αυτά τα after sales συστήματα για το κεντρικό κλείδωμα ,προσφέρουν ασφάλεια ή είναι έυκολα παραβιάσιμα ?
υπάρχουν και εργοστασιακά που προσαρμόζονται οι υπάρχει κανένα universal ?
αξίζει να βάλεις κάτι τέτοιο μόνο ή μήπως είναι προτιμότερο να βάλεις ενα ολοκληρωμένο κύκλωμα συναγερμού ?
και αν πάμε σε συναγερμό , ένας φτηνιαρικοκινέζικος αξίζει η πρέπει να πάμε σε επώνυμο και να μας πονέσει η ποπός ? ή μήπως υπάρχει κάτι σε λογική τιμή και ιδιάιτερα ποιοτικό ?

πολλά μαζεμένα ρώτησα πφφφφφφφ

marioulinos
01-03-11, 10:42
οι μπαταριες στα κοντρολακια σου ειναι γεμισμενες?

bad boy
01-03-11, 19:53
ναί έβαλα καινούριες και το μόνο πού κατάφερα ηταν να πιασει απ τους δεκα ποντους....

johnnkast
02-03-11, 00:17
Μανωλη καλησπερα!!....Εαν εχεις το ιδιο προβλημα και στα δυο τηλεχειριστηρια τοτε πιθανον να ειναι αποσυντονισμενος ο δεκτης....θα ρυθμισεις το πηνιο στο πορτοκαλι τουμπο με ενα πλαστικο κατσαβιδακι πολυ ελαχιστα και θα πατας ταυτοχρονα ενα μπουτον απο το τηλεχειριστηριο.....και θα το απομακρυνεις σιγα σιγα

xsterg
02-03-11, 09:08
φιλε καλη σου μερα. ειναι συνηθισμενο προβλημα στα τηλεχειριστηρια που αγοραζεις αργοτερα και δεν ειναι μαζι με τον συναγερμο. το εχω ψαξει το θεμα και η μονη λυση ειναι η αγορα γνησιων τηλεχειριστηριων.

bad boy
02-03-11, 17:43
φιλε Γιάννη ενα μεγαλο ευχαριστω.....!!!
με εσωσες απ το να πεταξω 200€ σ ενα συναγερμο π δν θα μου χρησιμευε....!!!ευχαριστω και παλι...!!

marioulinos
02-03-11, 19:10
τελικα ειχαν αποσυγχπονιστει τα κοντρολια?

thomasskoy
02-03-11, 19:17
αυτα ειναι με κυλιομενο κωδικο?

bad boy
02-03-11, 21:10
οχι τα κοντρολ,,,αλλα ο δεκτης...οπως ειπε ο Γιαννης πιο πανω, ετσι ρυθμισα σιγα σιγα το βιδαλακι στο τουμπο κ επαιξε...!!!