PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΙ ROISCOK



JOHAN
18-05-11, 10:02
Γειά σας θα ήθελα παρακαλώ όσοι γνωρίζετε (ή χρησιμοποιήσατε) να μου πείτε εντυπώσεις απο τους συναγερμούς της Roiscok, γενικά αν αξίζει τον κόπο για οικονομική λύση (αξιοπιστία, προγραμματισμό, ψευδοσυναγερμοί κτλ)

chs
18-05-11, 18:31
γενικά για μένα δεν αξίζει αλλά αν είναι να δόσεις 10€ τότε αλλάζει το πράγμα..... παρτον......

JOHAN
18-05-11, 19:20
δεν είνα το θέμα τον 10 ευρω φίλε ρώτησα αν γενικά αξίζει ! σιγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερα απλώς ζητάω μια ενημέρωση για τον συγκεκριμένο!!!

chs
18-05-11, 22:03
είμαι επαγγελματία εγκατάστασης συστημάτων ασφάλειας δεν θα το πρότεινα με την καμία....... και πιστεύω πως κανένας επαγγελματίας δεν θα τον προτιμούσε...... σε σχέση με άλλα μηχανήματα.... με αυτή την λογική λοιπόν σου απάντησα πιο πριν....
είναι αρκετοί αυτοί που τους δουλεύουν και ο λόγος είναι ότι δεν μπορούν να αγοράσουν άλλα συστήματα......από επώνυμες εταιρείες......

JOHAN
19-05-11, 00:25
για προτείναι κάτι πιο αξιόπιστο...αλλά να μην ξεφεύγει και τρελα στην τιμή

ΠΕΤΡΟΣ Κ.
19-05-11, 09:47
είμαι επαγγελματία εγκατάστασης συστημάτων ασφάλειας δεν θα το πρότεινα με την καμία....... και πιστεύω πως κανένας επαγγελματίας δεν θα τον προτιμούσε...... σε σχέση με άλλα μηχανήματα.... με αυτή την λογική λοιπόν σου απάντησα πιο πριν....
είναι αρκετοί αυτοί που τους δουλεύουν και ο λόγος είναι ότι δεν μπορούν να αγοράσουν άλλα συστήματα......από επώνυμες εταιρείες......

Μπορεί να τεκμηριωθεί αυτή η γνώμη, παρακαλώ? Υπάρχει θέμα αξιοπιστίας? παθαίνουν βλάβες συχνά?

chs
19-05-11, 22:45
διαβασε αυτο το θεμα συνδεση τηλ γραμμης τα εξιγω εκει μην τα ξαναγραφω.......
περισοτερα βεβεα μπορουν να σου πουν αυτοι που τα δουλευουν........
κανε και καμια αναζιτιση με το roiscok και αν εχεις ορεξη διαβασε.....