PDA

Επιστροφή στο Forum : Σύστημα πρόβλεψης KINO

eebabs2000
13-09-11, 00:40
Καλησπέρα σε όλους. Έχω κολλήσει με το ΚΙΝΟ αυτό το καιρό και σκέφτηκα αν θα μπορούσαμε να κάνουμε κάποια κατασκευή ή πρόγραμμα που να δίνει τυχαίους αριθμούς για το ΚΙΝΟ μήπως και πιάσουμε τίποτα.

-nikos-
13-09-11, 11:01
μου θυμισες οταν προτοβγηκε το λοτο
και αφου εφτιαξα ενα συστημα στο χαρτι,συμπληρωσαμε μαζι με αλλους δυο φιλους
600δελτια με το χερι [μια βδωμαδα γραφαμε]
και πιασαμε γυρω στα 34 τεσαρια δηλ τιποτα.
αν πιαναμε 34 πενταρια θα ειχαμε χεστει στο ταληρο.
-
-
-
καλη σου τυχη με το κινο.

SRF
13-09-11, 11:07
Εντελώς εμπιστευτικά και εν κρυπτώ από κοινή θέα :biggrin:, θα σου δώσω εδώ... :confused1: στο τέλος της εβδομάδος έναν μοναδικό συνδυασμό αριθμών, που θα είναι σίγουρο ότι θα κερδίσει....

...στις επόμενες κληρώσεις! :lool:

Σοβαρά τώρα! Ελπίζεις να φτιάξεις μιά υπολογιστική μηχανή με έναν αλγόριθμο που θα συνχρονίσεις :lool: με τον θεωρητικά 'υπαρκτό' :confused1: αλγόριθμο ενός συστήματος που δυναμικά προγνωρίζει :wiink: κάθε παιγμένο ανά δεκάλεπτο κληρώσεως συνδυασμό, πριν δημιουργήσει & στείλει τον 'τυχερό κερδοφόρο' για το συγκεκριμένο δεκάλεπτο ?
Σκέψου βαθύτερα... και πες μου!!!
:001_tt2:

KOKAR
13-09-11, 15:18
μάλλον γεννήτρια τυχαίων αριθμών θέλει ............( ελπίζω τουλάχιστον )

GeorgeVita
13-09-11, 15:33
Εχει ο ΟΠΑΠ πρόγραμμα demo στην ιστοσελίδα του με επιλογή "τυχαίο":
http://www.opap.gr/el/web/guest/demo-kino

Αλλά όπως έγραψε και ο Γεώργιος (SRF) παραπάνω, μετά την κατάθεση του δελτίου η επιλογή των αριθμών δεν είναι "τυχαία"!
G

spyropap
13-09-11, 16:22
Αυτή η γεννήτρια όμως δεν είναι του οπαπ. Που σημαίνει ότι με αυτήν έχει κάποιες πιθανότητες.
Αν κερδίσεις κανα αστρονομικό ποσό μη με ξεχάσεις, είμαι εδώ..
http://www.psychicscience.org/random.aspx (http://www.psychicscience.org/random.aspx)

eebabs2000
13-09-11, 16:58
Εντελώς εμπιστευτικά και εν κρυπτώ από κοινή θέα :biggrin:, θα σου δώσω εδώ... :confused1: στο τέλος της εβδομάδος έναν μοναδικό συνδυασμό αριθμών, που θα είναι σίγουρο ότι θα κερδίσει....

Σοβαρά τώρα! Ελπίζεις να φτιάξεις μιά υπολογιστική μηχανή με έναν αλγόριθμο που θα συνχρονίσεις :lool: με τον θεωρητικά 'υπαρκτό' :confused1: αλγόριθμο ενός συστήματος που δυναμικά προγνωρίζει :wiink: κάθε παιγμένο ανά δεκάλεπτο κληρώσεως συνδυασμό, πριν δημιουργήσει & στείλει τον 'τυχερό κερδοφόρο' για το συγκεκριμένο δεκάλεπτο ?

Δεν μπορώ να φτιάξω κάτι που να προγνωρίζει διότι πολύ απλά τα νούμερα βγαίνουν εντελώς τυχαία. Μπορεί ένα νούμερο να βγαίνει 10 φορές συνεχόμενα αλλά μπορεί και να μη βγει όλη την ημέρα. Εκείνο που σκέφτομαι να κάνω είναι μια γεννήτρια τυχαίων αριθμών με έναν AVR. Όταν θα το φτιάξω θα ανεβάσω το κύκλωμα και τον κώδικα...

-nikos-
13-09-11, 19:23
αυτο με τα τυχεα νουμερα μην το δενης και κομπο.
πολυ φοβαμε οτι το κινο ειναι κουλοχερης με τα ολα του,αν με καταλαβενης.
ξαναδιαβασε προσεκτικα αυτα που σου γραφει ο SRF Γιωργος.
και μετα ξαναδιαβασετο προσεκτικα.

KOKAR
13-09-11, 21:42
και όταν το διαβάσεις προσεχτικά....ριχτου και μια τελευταία ματιά ακόμα !!! :wiink:

eebabs2000
13-09-11, 22:55

Μάλιστα! Το ξαναδιαβάζω λοιπόν... Μέσα στη σελίδα του ΟΠΑΠ λέει ότι βγαίνουν με κάποιο πρόγραμμα που εξάγει ψευδοτυχαίους αριθμούς... τεσπα. Διαβάστε και αυτό να δείτε τι πιθανότητες έχει κανείς να κερδίσει στο ΚΙΝΟ 12 στα 12 στο τζόκερ 5+1 και στο "πάμε στοίχημα" http://crocodile-23.blogspot.com/ Το κινο έχει τη μεγαλύτερη γκανιότα αλλά έχει πιο συχνές κληρώσεις (κάθε 5 λεπτά). Το τζόκερ έχει πιο μικρή αλλά με μικρότερη συχνότητα κληρώσεων (2 φορές την εβδομάδα).

Σήμερα πάντως έβγαλα 8 στα 12 άσχετο!

SRF
14-09-11, 20:31
Μάλιστα! Το ξαναδιαβάζω λοιπόν... Μέσα στη σελίδα του ΟΠΑΠ λέει ότι βγαίνουν με κάποιο πρόγραμμα που εξάγει ψευδοτυχαίους αριθμούς... τεσπα. Διαβάστε και αυτό να δείτε τι πιθανότητες έχει κανείς να κερδίσει στο ΚΙΝΟ 12 στα 12 στο τζόκερ 5+1 και στο "πάμε στοίχημα" http://crocodile-23.blogspot.com/ Το κινο έχει τη μεγαλύτερη γκανιότα αλλά έχει πιο συχνές κληρώσεις (κάθε 5 λεπτά). Το τζόκερ έχει πιο μικρή αλλά με μικρότερη συχνότητα κληρώσεων (2 φορές την εβδομάδα).

Πόσες φορές το ξαναδιάβασες? Μετά του έριξες και μιά τελευταία ματιά?
Ξέρω ότι ο τζόγος είναι μικρόβιο... η όπως μου είχε πει ένας πράκτορας... μαμούνη... που τρώει ασταμάτητα! Αλλά δεν ήξερα ότι τυφλώνει κιόλας!
Φίλε ότι και να σου πούμε εδώ, αφού είσαι αποφασισμένος να παίζεις, φτιάξε ότι εσύ ποθείς και πιστεύεις ότι θα σε στηρίξει ψυχολογικά στην ελπίδα ότι θα το 'σπάσεις' το σύστημά τους...
Καλή τύχη... τόσο στο φτιάξιμο της μηχανής που θέλεις όσο και στο παίξιμο των δελτίων!

Α! Και ΑΝ κερδίσεις κάποτε με συνδυασμό που θα σου έχει δώσει η μηχανή σου, μην ξεχαστείς! Να παίξεις εκείνη την ώρα και κανένα τζόκερ, λόττο, λαχείο... γιατί απλά... θα είναι η τυχερή σου ημέρα...

KOKAR
14-09-11, 21:49

για να τα χώνουν κάθε 5 λεπτά !!!
ο τζόγος ειναι σαράκι και οσο πιο γρήγορα το δεις, τόσο πιο μεγάλο όφελος θα έχεις εσυ και η οικογένεια σου
δεν στο λέω αυτό για να κάνω τον έξυπνο, απλά σκέψου οτι εγώ καθώς και τα άλλα παιδιά που σου εγραψαν
σου ειναι άγνωστοι και δεν έχουμε τίποτα να κερδίσουμε !!!!

υ.γ
πόσο σίγουρος είσαι οτι κατάλαβες αυτά που λένε τα παιδιά εδω και αυτά που διάβασες στο site του OPAP ?

eebabs2000
15-09-11, 19:31
Έχετε δίκιο απόλυτο και σας ευχαριστώ πολύ. Αλλά ένας φίλος μου που δουλεύουμε μαζί έπιασε αντίπροχθες 7 στα 7 και πήρε 5000 Ευρώ και ζήλεψα λίγο...

SRF
15-09-11, 19:37
Μήπως πήρε κανένα πριμ από την εργοδοσία, και για να μην ζητάς μετά και εσύ, στο έριξε ότι κέρδισε? :biggrin:
Τέλος πάντων... αν θεωρείς ότι κάθε μέρα είναι Πάσχα... μπορείς να πας σε ένα πρακτορείο και να σπας "κόκκινα αυγά" καθημερινά... μέχρι να μην βγάζουν άλλα οι "κότες" σου... η να τελειώσει η "μπογιά" σου!

Μην ζηλεύεις την όποια τύχη άλλου! Στην ζωή κάτι κερδίζεις, και κάτι χάνεις! Είναι κανόνας... της εντροπίας!!!

eebabs2000
15-09-11, 21:05
Μήπως πήρε κανένα πριμ από την εργοδοσία, και για να μην ζητάς μετά και εσύ, στο έριξε ότι κέρδισε? :biggrin:
Τέλος πάντων... αν θεωρείς ότι κάθε μέρα είναι Πάσχα... μπορείς να πας σε ένα πρακτορείο και να σπας "κόκκινα αυγά" καθημερινά... μέχρι να μην βγάζουν άλλα οι "κότες" σου... η να τελειώσει η "μπογιά" σου!

Μην ζηλεύεις την όποια τύχη άλλου! Στην ζωή κάτι κερδίζεις, και κάτι χάνεις! Είναι κανόνας... της εντροπίας!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ!

-nikos-
15-09-11, 21:40
να πω και εγω κατι περι τζογου,
αν ρωτισεις οποιονδυποτε ''παικτη'' αν αυτα που εχει καιρδισει ειναι περισωτερα απο αυτα
που εχει χασει θα σου απαντισει =οτι εχει χασει σαφως περισωτερα.
σε μια επιστημονικη μελετη που εχει γινει εχει αποδιχθει οτι=ο παικτης παιζει μεχρι να χασει
και οσο πιο πολλα χανει τοσο ικανοποιηται το στερητικο του συνδρομο που του εχουν προκαλεσει
οι ενδορφινες που εκρινωνται οταν χανει.
ουσιαστικα ο φανατικος παικτης ειναι ενας ναρκομανης εθισμενος στις ουσιες καταπραηνσης του ανχους που
παραγει το ανθρωπινο σωμα.
-
-
φιλικα νικος
στα λεμε πριν εθιστης.

eebabs2000
16-09-11, 20:32

Ποιος είναι αυτός ο συνδυασμός? Εγώ πάω για τη 1 στις 478.000.000 φορές 12 στα 12 δηλαδή!!!!

eebabs2000
18-09-11, 14:28
Ίσως ένας τρόπος για να αυξήσει κανείς τις πιθανότητες, είναι να γράφει σε ένα χαρτί τους αριθμούς που θέλει και μετά να εξάγει από μια γεννήτρια τυχαίων αριθμών τόσους αριθμούς όσους έγραψε. Αφού το κάνει αυτό 100 φορές, γράφει τελικά τους αριθμούς που έχει πετύχει τις πιο πολλές φορές!

lepouras
18-09-11, 15:22
πάντως εγω κάθε βδομάδα κερδίζω πάνω από 50 ευρό από όλα μαζί (λότο πρώτο κινο κλπ) το κόλπο είναι ένα.

απλά δεν παίζω, όποτε μου μένουν τα λεφτά:lool:

-nikos-
19-09-11, 13:24
Ίσως ένας τρόπος για να αυξήσει κανείς τις πιθανότητες, είναι να γράφει σε ένα χαρτί τους αριθμούς που θέλει και μετά να εξάγει από μια γεννήτρια τυχαίων αριθμών τόσους αριθμούς όσους έγραψε. Αφού το κάνει αυτό 100 φορές, γράφει τελικά τους αριθμούς που έχει πετύχει τις πιο πολλές φορές!

-
λιπων αφου επιμενεις θα σου πω ενα συστιμα για το τζοκερ.[πιθανων να δουλευει και στο κινο]
το συστημα βασιζεται στην θεωρια του μπαλονιου και λεει το εξις =
αν σε ενα δωματιο 1000ΤΜ απελευθερωσουμε 50 μπαλονια [με ηλιο για να πετανε] οι πιθανωτητες
να ακουμπισει το ενα το αλλο ειναι ελαχιστες εως μηδαμηνες,,,,,,ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΣΟΥΜΕ
τα 6 απο αυτα τοτε ειναι σιγουρο οτι συχνα τα υπολυπα θα πεφτουν πανω τους.
το συστημα ειναι το εξις = διαλεγεις τους 6 πιο συχνα επιλεγμενους απο κληρωσεις αριθμους,,,
βαζεις στο συστημα και ''αρμονικες''εναν αριθμο μπροστα και ενα πισω και φτιαχνεις ενα συστημα
με συνδιασμους αυτων των αριθμων και καθε βδομαδα παιζεις
τους ιδιους συνδυασμους μεχρι να καιρδισεις η μεχρι να χασεις ολα τα χρηματα σου.

eebabs2000
21-09-11, 12:59
ωραίο ακούγεται... αλλά αυτό με τις αρμονικές δε το κατάλαβα...

-nikos-
21-09-11, 14:02
ωραίο ακούγεται... αλλά αυτό με τις αρμονικές δε το κατάλαβα...

οι 45 αριθμοι εχουν κατι εκατομυρια συνδιασμους.
οι 18 αριθμοι εχουν 108 βασικους [108 δελτια πρεπει να παιζεις καθε φορα]και 1296 δευτερευωντες
οι 12 αριθμοι εχουν 36 συνδιασμους[36 δελτια]
και οι 6 μονο εναν :biggrin:
αναλογα τις ''αρμονικες'' που θα προσθεσεις θα πρεπει να προσθεσεις και τον αναλογο
αριθμο δελτιων.

eebabs2000
21-09-11, 15:30
Βασικά, έχω σκεφτεί να φτιάξω μια γεννήτρια αριθμών ως εξής: Θα είναι κάτι σαν το κομπιουτεράκι στο οποίο θα εισάγεις τις 10 ή τις 100 προηγούμενες κληρώσεις (όσες περισσότερες είναι τόσο καλύτερα), θα κάνει συγκρίσεις και θα εξάγει περίπου το συνδυασμό της επόμενης κλήρωσης... Μπορεί να μην είναι 100% σίγουρο ότι θα πετύχει αλλά θα είναι γύρω στο 70% που είναι ένα πάρα πολύ καλό ποσοστό! Θα καθήσω μία μέρα να παρακολουθήσω τις κληρώσεις και θα προγραμματίσω έναν AVR να κάνει αυτή τη δουλειά...

mariosm
21-09-11, 16:37
Βασικά, έχω σκεφτεί να φτιάξω μια γεννήτρια αριθμών ως εξής: Θα είναι κάτι σαν το κομπιουτεράκι στο οποίο θα εισάγεις τις 10 ή τις 100 προηγούμενες κληρώσεις (όσες περισσότερες είναι τόσο καλύτερα), θα κάνει συγκρίσεις και θα εξάγει περίπου το συνδυασμό της επόμενης κλήρωσης... Μπορεί να μην είναι 100% σίγουρο ότι θα πετύχει αλλά θα είναι γύρω στο 70% που είναι ένα πάρα πολύ καλό ποσοστό! Θα καθήσω μία μέρα να παρακολουθήσω τις κληρώσεις και θα προγραμματίσω έναν AVR να κάνει αυτή τη δουλειά...

Αν θεωρησουμε οτι το συστημα κληρωσης ειναι απολυτως αδιαβλητο και λαβουμε υποψη καποιες αρχες απο τη θεωρια των πιθανοτητων θα διαπιστωσουμε οτι η σκεψη σου αυτη ειναι εντελως αυθαιρετη και εκτος πραγματικοτητας.
Αν οπως ειπα το συστημα κληρωσης ειναι απολυτως αδιαβλητο τοτε καθε κληρωση δεν εχει καμια σχεση με τις προηγουμενες ουτε με τις επομενες. Η οποιαδηποτε επεξεργασια προηγουμενων κληρωσεων αφορα τη στατιστικη και οχι τις πιθανοτητες.
Και για να το καταλαβεις καλυτερα θα πω ενα απλο παραδειγμα. Στην κληρωση ενος λαχειου ο αριθμος 11111 εχει ακριβως τις ιδιες πιθανοτητες με τον 52398. Αλλα αν βρεις το λαχειο με αριθμο 11111 δεν θα το αγορασεις για καθαρα ψυχολογικους λογους νομιζοντας οτι αυτος ο αριθμος δεν θα βγει ποτε.

eebabs2000
21-09-11, 16:42
Έχεις δίκιο αλλά ποτέ, από την άλλη, δεν έχω δει δύο κληρώσεις να έχουν τα ίδια ακριβώς νούμερα... όμως θα μου πεις ότι αυτό δεν έχει σημασία... Εγώ θα κάνω μια προσπάθεια, τουλάχιστον θα μου βρίσκει ποιος συνδυασμός έπεσε τις πιο πολλές φορές.

mariosm
21-09-11, 17:31
δεν έχω δει δύο κληρώσεις να έχουν τα ίδια ακριβώς νούμερα...
Αυτο ειναι πολυ λογικο γιατι αν υποθεσουμε οτι σε ενα παιχνιδι μια επιλογη εχει πιθανοτητα 1/10000000 θεωρητικα μπορει να εμφανιστει μετα απο 10000000 κληρωσεις και πρακτικα μπορει να εμφανιστει στην αμεσως επομενη κληρωση.

eebabs2000
24-09-11, 06:12
Έφτιαξα μια γεννήτρια τυχαίων αριθμών για ΚΙΝΟ - ΛΟΤΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=58846&p=462660#post462660

eebabs2000
17-12-11, 23:52
Για αύριο 18/12/2011 στο ΚΙΝΟ αυξημένες πιθανότητες έχουν οι εξής συνδυασμοί:
4αδα: 20 - 25 - 56 - 58
5αδα: 2 - 12 - 16 - 17 - 79

Η 4αδα έχει να εμφανιστεί 2.136 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της, ενώ 5αδα έχει να εμφανιστεί 27.639 κληρώσεις από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

spyropap
18-12-11, 02:58
Ο συνδυασμός με τις καλύτερες πιθανότητες είναι να μην παίζεις τα χρήματα σου στον τζόγο.
Σίγουρο όφελος.

Που πάνε τα χρήματα που παίζετε στον οπαπ; Εκτός Ελλάδος...........................................
http://www.capital.gr/xa/insiders.asp?s=%CF%D0%C1%D0

KOKAR
18-12-11, 12:00
4αδα: 20 - 25 - 56 - 58

Η 4αδα έχει να εμφανιστεί 2.136 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της, ενώ 5αδα έχει να εμφανιστεί 27.639 κληρώσεις από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

για το εξάρι όμως δεν λες κουβέντα εε ??? :lool:

SRF
18-12-11, 16:36
για το εξάρι όμως δεν λες κουβέντα εε ??? :lool:

Επειδή το έχει σιγουράντζα, δεν το δίνει... σε όλους... μην χάσει το αποκλειστικό! Δίνει τα μικρά να πάρει έστω ο κόσμος τα ψιλά... :lool:

eebabs2000
18-12-11, 19:05
Δεν το μελέτησα το εξάρι γιατί είναι πιο δύσκολο να πετύχει κανείς. Η κανονικότητα της εξάδας είναι 7752 κληρώσεις.

button
18-12-11, 19:55
κινο η μεγαλύτερη άπατη ...

eebabs2000
19-12-11, 20:28
Και όμως η τετράδα που σας πρότεινα προχθές, σήμερα βγήκε 2 φορές. Δείτε στις παρακάτω εικόνες από το επίσημο site του ΟΠΑΠ. Γύρω στις 10.20 περίπου θα σας πω άλλους συνδυασμούς για αύριο.
26772
26773

GeorgeVita
19-12-11, 20:40
4αδα: ...

Και όμως η τετράδα που σας πρότεινα προχθές, σήμερα βγήκε 2 φορές...

Θα μπορούσες παράλληλα να μας κάνεις και τον υπολογισμό;
Σε διάβασα χθες, έπαιξα την τετράδα για όλες τις σημερινές κληρώσεις και μέχρι τώρα βγήκε μόνο δύο φορές.

Πόσα έδωσα, πόσα πήρα, τι κέρδισα;

G

eebabs2000
19-12-11, 21:06
Θα σου πω λοιπόν: Μέχρι τώρα έχουν βγει 120 κληρώσεις. Αν έπαιξες το απλό με 0.5Ε ανα κλήρωση τότε έδωσες 60Ε και πήρες:
Η τετράδα αυτή:
έφερε 29 φορές 2 στα 4 που σημαίνει 14.5Ε
και 9 φορές 3 στα 4 που σημαίνει 18Ε
και 2 φορές 4 στα 4 που σημαίνει 100Ε
έχουμε λοιπόν 14.5+18+100=132.5Ε
Αν έπαιξε με 1Ε τότε έδωσες 120Ε για όλες αυτές τις κληρώσεις και πήρες
132.5*2=265Ε πόσα παίρνεις μεροκάματο την ημέρα?

SRF
19-12-11, 21:20
Θα σου πω λοιπόν: Μέχρι τώρα έχουν βγει 120 κληρώσεις. Αν έπαιξες το απλό με 0.5Ε ανα κλήρωση τότε έδωσες 60Ε και πήρες:
Η τετράδα αυτή:
έφερε 29 φορές 2 στα 4 που σημαίνει 14.5Ε
και 9 φορές 3 στα 4 που σημαίνει 18Ε
και 2 φορές 4 στα 4 που σημαίνει 100Ε
έχουμε λοιπόν 14.5+18+100=132.5Ε
Αν έπαιξε με 1Ε τότε έδωσες 120Ε για όλες αυτές τις κληρώσεις και πήρες
132.5*2=265Ε πόσα παίρνεις μεροκάματο την ημέρα?

Εξαιρετικό!!!
Άντε & σύντομα με μιά πόρσε σου έυχομαι...

Αλλά γιατί έχεις προπόρευση φάσεως κατά 24 ώρες στο σύστημά σου?

4αδα: 20 - 25 - 56 - 585αδα: 2 - 12 - 16 - 17 - 79

Και όμως η τετράδα που σας πρότεινα προχθές, σήμερα βγήκε 2 φορές. Δείτε στις παρακάτω εικόνες από το επίσημο site του ΟΠΑΠ. Γύρω στις 10.20 περίπου θα σας πω άλλους συνδυασμούς για αύριο.
26772
26773

Μου φαίνεται ότι σύμφωνα με τους υπολογισμούς σου παραπάνω... θα είχες βγάλει Διημεροκάματο... για 0.5 Ευρώ, 12.5 ήτοι /2 = 6.25 Γιούρια την ημέρα!!! και για 1Ευρώ= 265-240 = 25Γιούρια /2 => 12.5 Ευρώ/ημέρα!!!

Σε βλέπω να βολέυεσαι τελικά με κανένα ποδηλατάκι σε κανά δυό χρόνια... αντί Πόρσε!!! :lool:

button
19-12-11, 21:54
καμιά πρόβλεψη για αύριο να τεστάρω XD

eebabs2000
19-12-11, 21:59
Εχθές η τετράδα έφερε:
26 φορές 2 στα 4 = 13Ε (για 0.5Ε ανα κλήρωση)
5 φορές 3 στα 4 = 10Ε (για 0.5Ε ανά κλήρωση)
το σύνολο 10+13=23Ε από χθες για 0.5Ε/κλήρωση
και 2*23 = 46 από χθες για 1Ε/ανα κλήρωση

eebabs2000
19-12-11, 23:02
καμιά πρόβλεψη για αύριο να τεστάρω XD
Τι είναι ΧD? Θα κάνω πρόβλεψη αλλά αν δε βγει δεν παίρνω ευθύνη. Λέω απλά συνδυασμούς οι οποίοι έχουν βγει πολύ εκτός κανονικότητας. Όποιος θέλει παίζει. Στον 1 μήνα που κάνω αυτή τη δουλειά έχω παρατηρήσει ότι πιάνω 4 στα 4 κάθε δεύτερη ή τρίτη ημέρα αν όχι κάθε μέρα. Πρόβλεψη θα βγάλω στις 23.00 τα λέμε

eebabs2000
20-12-11, 00:18
Έχουμε και λέμε για αύριο 20/12/2011:
4αδα 6 - 19 - 45 - 65
5αδα 2 - 12 - 16 - 17 -79

Η τετράδα αυτή έχει να εμφανιστεί 2054 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της.
Η 5αδα αυτή έχει να εμφανιστεί 27928 κληρώσεις από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

Ξανα λέω δε παίρνω ευθύνη για απώλειες χρημάτων. Εγώ έχω λεφτά και ποντάρω. Όποιος δεν έχει λεφτά δεν παίζει. Απλό!

KOKAR
20-12-11, 00:21
εγω τώρα γιατι εξακολουθώ να σκέφτομαι οτι οι κληρώσεις Λοττο , Τζοκερ , Κινο , και ταλο ειναι απο λίγο εως πολύ μουφα ?
δεν αναφέρομαι στο μέλος eebabs2000 αλλά σε ολο το κύκλωμα που παίζει με την αφέλεια του κόσμου....

button
20-12-11, 01:39
Τι είναι ΧD?
Υποτίθεται είναι smile άπλα δεν πιάνει σε αυτή πλατφόρμα του φόρουμ

εγω τώρα γιατι εξακολουθώ να σκέφτομαι οτι οι κληρώσεις Λοττο , Τζοκερ , Κινο , και ταλο ειναι απο λίγο εως πολύ μουφα ?
δεν αναφέρομαι στο μέλος eebabs2000 αλλά σε ολο το κύκλωμα που παίζει με την αφέλεια του κόσμου....

Μα είναι μουφα .. Μάλιστα εχω μια άποψη οτι όταν δηλώνουμε το δελτίο 1 λεπτό πριν το πολλή το μηχάνημα στέλνει στο κεντρικό τους αριθμούς και έτσι με κάποιο αλγόριθμο αφού μαζέψει απο παντού τους αριθμούς υπολογίζει τους Χ αριθμούς με δυνατών λιγότερες απώλειες έτσι ώστε να μην κερδίσουν 100 άλλα οι 10

eebabs2000
20-12-11, 14:45
4αδα 6 - 19 - 45 - 65

Η τετράδα αυτή έχει να εμφανιστεί 2054 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της.
Η 5αδα αυτή έχει να εμφανιστεί 27928 κληρώσεις από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

Ξανα λέω δε παίρνω ευθύνη για απώλειες χρημάτων. Εγώ έχω λεφτά και ποντάρω. Όποιος δεν έχει λεφτά δεν παίζει. Απλό!
Ορίστε, η τετράδα που σας πρότεινα εχθές ήδη βγήκε σήμερα μία φορά στις 11.55, εγώ φταίω τώρα?
26812

SRF
20-12-11, 15:36
Ορίστε, η τετράδα που σας πρότεινα εχθές ήδη βγήκε σήμερα μία φορά στις 11.55, εγώ φταίω τώρα?
26812

'Οχι βρε παιδί μου... δεν είπε κανένας ότι 'φταις' για κάτι!!!
Άλλο λέμε... αλλά αφού εσύ είσαι ΟΚ με αυτό, δεν υπάρχει θέμα...
Συνέχισε... και τίναξέ τους την μπανκα στον αέρα!!!

Θυμάμαι μια μέρα πρωί κατακαλόκαιρο, που με 'κέρασε' ένα δελτίο ΚΙΝΟ ένας πράκτορας... για πλάκα... στα Σπάτα, και αντί να πάω για μπάνιο... έπαιζα δωρεάν ΄(ξανάπαιζα τα κέρδη) παρέα με την γυναίκα μου, μέχρι τις 8 το βράδυ!!! Απλά έσπαγα τα νούμερα σε τοπογραφία τέτοια που πάντα κέρδιζε & κάτι...
Αλλά δεν κόλλησα... το 'σαράκι' αφού έχασα ένα μπάνιο μου στην παραλία!!!

GeorgeVita
20-12-11, 15:55
. . . . .

button
20-12-11, 16:12
26812

Οχι βεβαια ...

Μήπως είσαι μεδιουμ και τα πετυχαίνεις

eebabs2000
20-12-11, 16:23
Οχι βεβαια ...

Μήπως είσαι μεδιουμ και τα πετυχαίνεις
Και μου το πανε΄να σκεφτείς, ότι όταν δίνεις στο internet συνδυασμούς θα σε πούνε medium, χαχαχαχαχα
Πέρα απ τη πλάκα, δεν είναι μόνο τύχη αλλά και λίγο τέχνη. Το μόνο που κάνω είναι να κοιτάζω ποιος συνδυασμός έχει βγει εκτός κανονικότητας...
Για το βράδυ θέλετε να σας πω νέο συνδυασμό?

SRF
20-12-11, 17:03
Χμ...
Μήπως οι συντονιστές θα ήταν σκόπιμο να δημιουργήσουν μιά κατηγορία στο Φόρουμ, με τίτλο
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ, ΚΙΝΟ, & ΤΑΡΩ
που να γράφουμε (γράφεις στην ουσία) κάθε πρόβλεψη καταστροφική η μη? Σεισμούς, Παπανδρέους, Μνημόνια, αλλά και για ευχάριστη νότα, κληρώσεις ΚΙΝΟ? :lool:

eebabs2000
20-12-11, 17:05
Χμ...
Μήπως οι συντονιστές θα ήταν σκόπιμο να δημιουργήσουν μιά κατηγορία στο Φόρουμ, με τίτλο
ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ, ΚΙΝΟ, & ΤΑΡΩ
που να γράφουμε (γράφεις στην ουσία) κάθε πρόβλεψη καταστροφική η μη? Σεισμούς, Παπανδρέους, Μνημόνια, αλλά και για ευχάριστη νότα, κληρώσεις ΚΙΝΟ? :lool:
Με λές medium δηλαδή?

SRF
20-12-11, 17:09
Με λές medium δηλαδή?

Όχι... μάλλον!
Τι μάλλον δηλαδή, σίγουρα όχι, αφού δεν μάντεψες... οτί αστειεύομαι!!! :lool:

button
20-12-11, 17:48
Και μου το πανε΄να σκεφτείς, ότι όταν δίνεις στο internet συνδυασμούς θα σε πούνε medium, χαχαχαχαχα
Πέρα απ τη πλάκα, δεν είναι μόνο τύχη αλλά και λίγο τέχνη. Το μόνο που κάνω είναι να κοιτάζω ποιος συνδυασμός έχει βγει εκτός κανονικότητας...
Για το βράδυ θέλετε να σας πω νέο συνδυασμό?

Σαν να λέμε οι σπάνιες τέχνες που πάνε να σβήσουν με πάροδο χρόνου..
Δεν μου λες μήπως χακαρες τους server του ΚΙΝΟ :lool:

eebabs2000
20-12-11, 21:31
Σαν να λέμε οι σπάνιες τέχνες που πάνε να σβήσουν με πάροδο χρόνου..
Δεν μου λες μήπως χακαρες τους server του ΚΙΝΟ :lool:
Καλά πως το κατάλαβες? Εγώ το είχα για μυστικό?
Λοιπόν στις 22.30 περίπου έρχομαι με νέους συνδυασμούς.

Thansavv
20-12-11, 21:44
4αδα 6 - 19 - 45 - 65

Χαίρομαι αν καταφέρνεις και κερδίζεις. Δε πιάνω όμως τη λογική του "Η τετράδα αυτή έχει να εμφανιστεί 2054 κληρώσεις από τις 326". Τόσο καιρό έχει καθυστερήσει, γιατί να μην καθυστερήσει ακόμα μια δυο μέρες?
Έχεις κάνει μελέτη με το ανάποδο, δηλαδή ποιά τετράδα εμφανίζεται πιο συχνά?

Εγώ πιστεύω ότι είναι περισσότερο θέμα τύχης παρά πιθανοτήτων... Σε μερικούς κάθεται πιο εύκολα!!!

Καλή επιτυχία!!!

SRF
20-12-11, 21:45
Ωραίος! Σα' να λέμε
Δελτίο ανακοινώσεων αναζητήσεων του Ερυθρού Σταυρού?
Φίλε, πραγματικά με εντυπωσιάζει το παθιασμένο μεράκι σου!!! που μάλιστα έχεις όλη την καλή διάθεση να μοιράζεσαι!!!

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ !!!

Μπορεί να μην παίζω τζόγο ποτέ (εκτός κανένα καζίνο που με σέρνουν που & που κάτι φίλοι) αλλά το νήμα αυτό που συντηρείς... είναι πραγματικά μια νότα αισιοδοξίας στο φόρουμ!!!

Σημ. Μην ξεχάσεις... όταν πάρεις την Πόρσε, στείλε μου μια φωτό της με ΠΜ... :biggrin:

SRF
20-12-11, 21:48
Χαίρομαι αν καταφέρνεις και κερδίζεις. Δε πιάνω όμως τη λογική του "Η τετράδα αυτή έχει να εμφανιστεί 2054 κληρώσεις από τις 326". Τόσο καιρό έχει καθυστερήσει, γιατί να μην καθυστερήσει ακόμα μια δυο μέρες?

Εγώ πιστεύω ότι είναι περισσότερο θέμα τύχης παρά πιθανοτήτων... Σε μερικούς κάθεται πιο εύκολα!!!

Καλή επιτυχία!!!

Φινλανδε... έχει ίδιο ΚΙΝΟ εκεί? Αν έχει... μην ψάχνεις την ανάλυση!!!
Κάθε βράδυ πλέον, στις 10:30, όλοι οι 'αλογομούρηδες' να είμαστε στημένοι στο Hlektronika.gr ! Κληρώνει & μοιράζει!!!! :lool:

Thansavv
20-12-11, 21:52
Εδώ έχει ΚΙΝΟ το οποίο κληρώνει δυο φορές την ημέρα, απόγευμα και βράδυ.
Αλλά εγω τα παίρνω κάθε μέρα από το στοίχημα....
Εννοείται ποιά παίρνω...:biggrin:

SRF
20-12-11, 21:54
Εδώ έχει ΚΙΝΟ το οποίο κληρώνει δυο φορές την ημέρα, απόγευμα και βράδυ.
Αλλά εγω τα παίρνω κάθε μέρα από το στοίχημα....
Εννοείται ποιά παίρνω...:biggrin:

Μόνο 2 φορές την ημέρα? Καταστροφή!!! Πάει ο αλγόριθμος! Εκεί είναι απλό δυαδικό δηλαδή!!!
Για το άλλο.... Φταίει ότι δεν έχεις "σύστημα"... :lool: και πιάνεις πάντα 3άρι!!!

GeorgeVita
20-12-11, 22:11
. . . . .

eebabs2000
20-12-11, 22:52

Καλή επιτυχία!!!

Γίνεται και αυτό που λες, αλλά αν μια τετράδα πέσει για παράδειγμα 2 φορές μέσα σε 50 ή 100 κληρώσεις είναι πιο δύσκολο να πέσει την άλλη μέρα από μια τετράδα που έχει καθυστερήσει τόσο πολύ από την κανονικότητά της.

eebabs2000
20-12-11, 23:30
Αυξημένες πιθανότητες για αύριο 21/12/2011 έχουν οι εξής συνδυασμοί:
4αδα: 47 - 65 - 67 - 69

Η τετράδα αυτή έχει να εμφανιστεί 2324 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της ενώ η πεντάδα έχει να εμφανιστεί 28073 κληρώσεις από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

Καλή επιτυχία σε όλους!

eebabs2000
21-12-11, 19:25
Αυξημένες πιθανότητες για αύριο 21/12/2011 έχουν οι εξής συνδυασμοί:
4αδα: 47 - 65 - 67 - 69

Η τετράδα αυτή έχει να εμφανιστεί 2324 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της ενώ η πεντάδα έχει να εμφανιστεί 28073 κληρώσεις από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

Καλή επιτυχία σε όλους!

Ακόμα μία επιτυχία σήμερα. Η τετράδα που σας πρότεινα εχθές έφερε σήμερα στις 18.20 4αρι. Και για του λόγου το αληθές:
26891

eebabs2000
21-12-11, 23:34
Για αύριο 22/12/2011 στο ΚΙΝΟ πιθανοί συνδυασμοί είναι:
4αδα: 41 - 43 - 45 - 46

Καλή επιτυχία!

SRF
23-12-11, 20:38
Για αύριο 22/12/2011 στο ΚΙΝΟ πιθανοί συνδυασμοί είναι:
4αδα: 41 - 43 - 45 - 46

Καλή επιτυχία!

τι έγινε? Δεν βγήκε τίποτα εχθές?
Η σήμερα έστω?

KOKAR
23-12-11, 21:55
δεν παίζω και μπορεί η απορία μου να είναι χαζή αλλά τέλος πάντων, θα την πω
έστω οτι η 4αδα και η 5αδα ειναι 100% εγγυημένη οτι θα βγει, αλλά αυτο το παιχνίδι εχει πάρα πολλές κληρώσεις
οπότε μπορεί να βγει οταν ανοίγει το προπατζιδικο αλλα μπορεί να βγει και οταν κλίνει
η απορίες που εχω είναι οι παρακάτω
πόσες ειναι οι κληρωσεις της μιας μέρας και ποσο κοστίζουν να τις "παίξεις" ?
και δεύτερον πρέπει για να τις παίξεις ολες να εισαι συνταξιούχος γιατι και μια να χάσεις μπορεί να ειναι αυτή που κερδίζει ?

υ.γ
το δεύτερο μπορεί να παραληφθεί εαν μπορείς κανείς να παίξει ενα δελτίο με πολλαπλές κληρώσεις

eebabs2000
23-12-11, 22:28
τι έγινε? Δεν βγήκε τίποτα εχθές?
Η σήμερα έστω?

Ούτε η 4αδα βγήκε ούτε η 5αδα. Η 5αδα βέβαια πήγε καλύτερα. Έφερε 6φορές 4αρι χθες και 3 φορές σήμερα.

δεν παίζω και μπορεί η απορία μου να είναι χαζή αλλά τέλος πάντων, θα την πω
έστω οτι η 4αδα και η 5αδα ειναι 100% εγγυημένη οτι θα βγει, αλλά αυτο το παιχνίδι εχει πάρα πολλές κληρώσεις
οπότε μπορεί να βγει οταν ανοίγει το προπατζιδικο αλλα μπορεί να βγει και οταν κλίνει
η απορίες που εχω είναι οι παρακάτω
πόσες ειναι οι κληρωσεις της μιας μέρας και ποσο κοστίζουν να τις "παίξεις" ?
και δεύτερον πρέπει για να τις παίξεις ολες να εισαι συνταξιούχος γιατι και μια να χάσεις μπορεί να ειναι αυτή που κερδίζει ?

υ.γ
το δεύτερο μπορεί να παραληφθεί εαν μπορείς κανείς να παίξει ενα δελτίο με πολλαπλές κληρώσεις

Δεν είναι 100% το αποτέλεσμα, σε καμία περίπτωση. Η 5αδα κοντεύει να φτάσει τις 29000 κληρώσεις και ακόμα να βγει, από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της

KOKAR
24-12-11, 14:24
δεν μου απάντησες ομως σε αυτο που σε ρώτησα.......

υ.γ
εγω ειπα υποθετικά ας πούμε οτι τα νούμερα που λες είναι 100% σίγουρα ....

eebabs2000
24-12-11, 14:42
Είναι 120 κληρώσεις τις καθημερινές, και 150 Σάββατα - Κυριακές - και τώρα στις γιορτές. Από 0.5Ε η κληρωση κάνει το απλό. Μπορείς να παίξεις και πολλές κληρώσεις με ένα δελτίο. Εγώ ας πούμε ρίχνω 10Ε και παίζω 20 κληρώσεις.

KOKAR
24-12-11, 18:49
Είναι 120 κληρώσεις τις καθημερινές, και 150 Σάββατα - Κυριακές - και τώρα στις γιορτές. Από 0.5Ε η κληρωση κάνει το απλό. Μπορείς να παίξεις και πολλές κληρώσεις με ένα δελτίο. Εγώ ας πούμε ρίχνω 10Ε και παίζω 20 κληρώσεις.

αρα έχουμε 120 κληρώσεις επι 0,5 ευρώ ειναι 60 ευρώ, αν τωρα πιάσεις 4αρι ποσα χρήματα θα πάρεις και πόσα εαν πιάσεις 5αρι ??

antonis
25-12-11, 14:12
Κίνο = Ρουλέτα με καθορισμένο κέρδος. Οπότε οι αριθμοί που παίζουμε επηρεάζουν τα αποτελέσματα. Εδώ κολάει και το σλόγκαν ''Αν σου κάτσει'', ''Αν είσαι εσύ ο υπερτυχερός'' σημασία έχει πως ακούγεται στα αυτιά του κάθε ένα.
Έκανα το απλό εξής παλαιότερα, έπαιζα συνεχόμενες κληρώσεις σε ένα δελτίο και το αποτέλεσμα ήταν να μου δίνει πίσω ~80% στο δελτίο. Φίλος έπιανε 6αρια και 5άρια με δελτίο 1 κλήρωση (μην φανταστείτε, σε καθημερινή βάση σε 4 μήνες έπιασε 2 εξάρια και 1 5άρι και ήταν πασίχαρος, η χαρά βέβαια κοβόταν όταν του έλεγα ''πόσα έχεις σκάσει μέχρι τώρα?''. Ήταν η χαρά που πήρε πίσω ένα μέρος από αυτά που έχει δώσει.)
Η άποψή μου είναι ότι όλα τα προγράμματα και οι κατασκευές πρόβλεψης είναι σαν να προσπαθούμε να ενεργοποιήσουμε συναγερμό με κυλιόμενους κωδικούς με τηλεχειριστήριο τηλεόρασης.

Καλά Χριστούγεννα

JOHNY+
25-12-11, 15:05
πρεπει να βρεις ενα τυχαιο patern , και μετα να εφαρμοσεις τυχαιους συνδυασμους αριθμων που ικανοποιουν αυτο το παττερν , πχ αν οι αριθμοι ειναι απο το 1 εως το 45 και διαλεγεις 5 νουμερα .
Για πατερν + - + + ενας συνδυασμος που ικανοποιει το πατερν ειναι 29 30 27 28 31 ενας αλλος 5 7 3 8 15 . Στο - κατεβάινει στο + ανεβαίνει .

eebabs2000
26-12-11, 17:51
αρα έχουμε 120 κληρώσεις επι 0,5 ευρώ ειναι 60 ευρώ, αν τωρα πιάσεις 4αρι ποσα χρήματα θα πάρεις και πόσα εαν πιάσεις 5αρι ??

http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=58649&page=4 #36 μήνυμα

eebabs2000
26-12-11, 18:10
Θέλετε να συνεχιστούν οι προβλέψεις? Να δω γνώμες...

SRF
27-12-11, 14:32
Συνέχισε... αφού άλλωστε είναι κατ' εμέ η πιό αισιόδοξη ανάρτηση στο φόρουμ!!! :wiink:

PCMan
27-12-11, 15:17
Θέλετε να συνεχιστούν οι προβλέψεις? Να δω γνώμες...

Τώρα είδα το θέμα.
Τι ερωτήσεις είναι αυτές? :001_tt2: Φυσικά και θέλουμε!

Το θέμα είναι ότι δεν ξες σε πια κλήσωση "θα σου κάτσει"...

eebabs2000
27-12-11, 17:14
Τώρα είδα το θέμα.
Τι ερωτήσεις είναι αυτές? :001_tt2: Φυσικά και θέλουμε!

Το θέμα είναι ότι δεν ξες σε πια κλήσωση "θα σου κάτσει"...

Άμα το ήξερα θα είχα γίνει εκατομμυριούχος, ακόμη δε μπορώ να είμαι σίγουρος αν θα πέσουν μέσα στη μέρα. Μέχρι το βράδυ στις 22.00 περιμενω κι' άλλες γνώμες... Ευχαριστώ!

eebabs2000
27-12-11, 18:44
Να πω επίσης ότι και η πενταδα που σας πρότεινα για της 22/12/2012 με τους αριθμούς 2 - 12 - 16 - 17 - 79 αλλά και η τετράδα με τους αριθμούς 41 - 43 - 45 - 46 σήμερα έφεραν 5αρι και 4αρι στις 11.05 και 17.15 αντίστοιχα. Δείτε το:
27043

eebabs2000
27-12-11, 23:09
Για αύριο 28/12/2011 αυξημένες πιθανότητες έχουν οι παρακάτω συνδυασμοί:
4αδα: 44 - 55 - 57 - 80
5αδα: 11 - 44 - 52 - 64 - 68

Η 4αδα έχει να εμφανιστεί 2978 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της ενώ η 5αδα έχει να εμφανιστεί 15665 από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

eebabs2000
28-12-11, 23:08
Για αύριο 28/12/2011 αυξημένες πιθανότητες έχουν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Η 4αδα έχει να εμφανιστεί 2978 κληρώσεις από τις 326 που είναι η κανονικότητά της ενώ η 5αδα έχει να εμφανιστεί 15665 από τις 1550 που είναι η κανονικότητά της.

Κερδισμένοι βγήκαν σήμερα όσοι έπαιξαν την 5αδα μέχρι της 19.30 καθώς έφερε 4 φορές 4αρι και 16 φορές 3αρι ως εκείνη την ώρα. Τελικά έφερε 5 φορές 4αρι και 19 φορές 3αρι. Ούτε η 5αδα ούτε η 4άδα βγήκε ολόκληρη. Οι προτάσεις μου παραμένουν ίδιες και για αύριο 29/12/2011

PCMan
28-12-11, 23:34
Κερδισμένοι βγήκαν σήμερα όσοι έπαιξαν την 5αδα μέχρι της 19.30 καθώς έφερε 4 φορές 4αρι και 16 φορές 3αρι ως εκείνη την ώρα. Τελικά έφερε 5 φορές 4αρι και 19 φορές 3αρι. Ούτε η 5αδα ούτε η 4άδα βγήκε ολόκληρη. Οι προτάσεις μου παραμένουν ίδιες και για αύριο 29/12/2011

Το παρακολουθούσα όλη μέρα.
Τελικά όποιος έδωσε 60€ για 120 κληρώσεις, πήρε πίσω 69€ απο το 5άρι. Δηλαδή κέρδος 9€.
Απο το 4άρι μάλλον έχασε.

eebabs2000
28-12-11, 23:41
Το παρακολουθούσα όλη μέρα.
Τελικά όποιος έδωσε 60€ για 120 κληρώσεις, πήρε πίσω 69€ απο το 5άρι. Δηλαδή κέρδος 9€.
Απο το 4άρι μάλλον έχασε.

Ακριβώς! Βασικά να πω με την ευκαιρία στους φίλους μας ότι ενώ η τετράδα είναι πιο εύκολο να βγεί, με την πεντάδα χάνουμε λιγότερα χρήματα απ΄όλους τους τύπους παιχνιδιού γιατί έχει τη μικρότερη γκανιότα. Εδώ όλες αυτές οι πληροφορίες: http://crocodile-23.blogspot.com/2008/10/blog-post.html

eebabs2000
29-12-11, 23:26
Οι προτάσεις μου παραμένουν ίδιες και για αύριο 29/12/2011

Διπλή επιτυχία σήμερα στο ΚΙΝΟ. Και η 5αδα αλλά και η 4αδα που σας πρότεινα, σήμερα έφεραν 5αρι και 4αρι στις 13.25 και 13.30. Δείτε το:
27164

Για αύριο 30/12/2011 αυξημένες πιθανότητες έχουν οι εξής συνδυασμοί:
4αδα: 3 - 39 - 41 - 77
5αδα: 1 - 16 - 17 - 29 - 66

Καλή επιτυχία!

spyropap
29-12-11, 23:51
Αμαν εεμπαμπι με αυτά τα νούμερα.. Στον ύπνο σου τα βλέπεις;
Φίλε σου εύχομαι ολόψυχα να κερδίσεις ένα πολύ μεγάλο ποσό, να πάρεις τα λεφτά και να φύγεις μακριά,
σε μέρη εξωτικά, ώστε να σταματήσεις να γράφεις συνεχώς νούμερα.

Μα καλά δεν ντρέπεσαι να επηρεάζεις τον κόσμο και να τον προτρέπεις σε τζογοπαίγνια;

Κάθε φορά που γράφεις αυτά τα νούμερα να γράφεις έπειτα από κάτω πως ο οπαπ δεν είναι ελληνική αλλά
πολυεθνική εταιρεία που αρμέγει τους έλληνες, παίρνει τα λεφτά τους και τα στέλνει στην ευρώπη για να χαίρονται οι τραπεζίτες.
Το 34% των μετοχών που είναι ελληνικές τα μοιράζονται οι καταραμένοι καπιταλιστές που τα βάζουν απο πίσω τους.

Κι εσύ μας γράφεις νούμερα..

eebabs2000
30-12-11, 00:20
Εγώ για το καλό σας το κάνω... για να μη σας κουράσει πολύ η δουλειά. Έπειτα αυτά τα νούμερα τα υπολογίζω για να βγαίνετε κερδισμένοι και όχι χαμένοι... Εξάλλου ρώτησα αν θέλετε να συνεχιστούν οι προβλέψεις και όλοι (όσοι απάντησαν τουλάχιστον) ακόμα και σε Π.Μ. μου είπαν οτι θέλουν.
http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=58649&page=8 #73 μήνυμα

PCMan
30-12-11, 03:51
Διπλή επιτυχία σήμερα στο ΚΙΝΟ. Και η 5αδα αλλά και η 4αδα που σας πρότεινα, σήμερα έφεραν 5αρι και 4αρι στις 13.25 και 13.30. Δείτε το:
27164

Για αύριο 30/12/2011 αυξημένες πιθανότητες έχουν οι εξής συνδυασμοί:
5αδα: 1 - 16 - 17 - 29 - 66

Καλή επιτυχία!

Δηλαδή έκατσε η πεντάδα και στην επόμενη κλήρωση έκατσε η τετράδα? Αυτά είναι!

KOKAR
30-12-11, 07:44
Αμαν εεμπαμπι με αυτά τα νούμερα.. Στον ύπνο σου τα βλέπεις;
Φίλε σου εύχομαι ολόψυχα να κερδίσεις ένα πολύ μεγάλο ποσό, να πάρεις τα λεφτά και να φύγεις μακριά,
σε μέρη εξωτικά, ώστε να σταματήσεις να γράφεις συνεχώς νούμερα.

Μα καλά δεν ντρέπεσαι να επηρεάζεις τον κόσμο και να τον προτρέπεις σε τζογοπαίγνια;

Κάθε φορά που γράφεις αυτά τα νούμερα να γράφεις έπειτα από κάτω πως ο οπαπ δεν είναι ελληνική αλλά
πολυεθνική εταιρεία που αρμέγει τους έλληνες, παίρνει τα λεφτά τους και τα στέλνει στην ευρώπη για να χαίρονται οι τραπεζίτες.
Το 34% των μετοχών που είναι ελληνικές τα μοιράζονται οι καταραμένοι καπιταλιστές που τα βάζουν απο πίσω τους.

Κι εσύ μας γράφεις νούμερα..

Σπύρο νομίζω οτι εχεις άδικο, κανένας δεν πίεσε κανένα ούτε να παίζει αλλά ούτε να διαβάζει υποχρεωτικά το thread
στο κάτω κάτω ολοι είμαστε μεγάλα παιδιά και υπεύθυνοι των πράξεων μας.

gRooV
30-12-11, 22:25
για δώσε προγνωστικά για 31/12 να βγάλουμε την βασιλόπιτα!!! :biggrin:

και για βοήθησε.. να παίξω για τις κληρώσεις όλης της ημέρας?
πόσο στοιχίζει? με τι πολλαπλασιαστή προτείνεις?

eebabs2000
30-12-11, 23:09
Για τη βασιλόπιτα δε παίρνω όρκο φίλε gRooV, το φλουρί μια φορά θα το βγάλεις!!!

Για αύριο λοιπόν 31/12/2011 έχω τις ίδιες προτάσεις, εφ' όσον δε βγήκαν οι συνδυασμοί σήμερα ολόκληροι και οι πιθανότητες έχουν αυξηθεί πάρα πολύ. Έχουμε λοιπόν:
5αδα:1 - 16 - 17 - 29 - 66

Το 4αρι κοντεύει να φτάσει τις 3500 κληρώσεις κι 'ακόμα να φανεί...

Προτείνω πολλαπλασιαστή 1 για αρχή (δηλαδή δε σημειώνουμε τίποτα στο πεδίο του πολλαπλασιαστή) αν βγάλουμε αρκετά χρήματα τότε πάμε και σε μεγαλύτερους πολλαπλασιαστές)
Αυτή είναι η τελευταία πρόβλεψη για φέτος. Του χρόνου τώρα (σε λίγες μέρες δηλαδή)
Καλή επιτυχία!

eebabs2000
31-12-11, 00:44
Το μάθατε; Ένας υπερ τυχερός στα Ιωάννινα την Τετάρτη 28/12/2011 έπιασε στο ΚΙΝΟ 11 στα 11 δηλαδή 212.562.050 Ε με μόλις 3Ε και τα νούμερα δε του τα είχα προτείνει εγώ...
http://praktoreiokaramoutas.blogspot.com/

(http://praktoreiokaramoutas.blogspot.com/)

button
06-01-12, 01:16
ΤΙ ΚΩΛΟΦΑΡΔΊΑ !! βεβαια θα του πάρουν πόσα απο ΦΠΑ και λοιπά άρα άτυχος είναι απο πάνω

Thansavv
06-01-12, 01:30
Το μάθατε; Ένας υπερ τυχερός στα Ιωάννινα την Τετάρτη 28/12/2011 έπιασε στο ΚΙΝΟ 11 στα 11 δηλαδή 212.562.050 Ε με μόλις 3Ε και τα νούμερα δε του τα είχα προτείνει εγώ...
http://praktoreiokaramoutas.blogspot.com/

Πιο σωστά 212.562,050 €.... Γιατί έτσι όπως το έγραψες φαίνεται σαν 212,5 εκατομμύρια ευρώ!! :biggrin:

mixalis1988
06-01-12, 23:32
Δεν μας προτεινεις και μας κανα νουμερακι....Οχι πολλα 8 καλα ειναι!!!!

PCMan
07-01-12, 03:11
Για τη βασιλόπιτα δε παίρνω όρκο φίλε gRooV, το φλουρί μια φορά θα το βγάλεις!!!

Για αύριο λοιπόν 31/12/2011 έχω τις ίδιες προτάσεις, εφ' όσον δε βγήκαν οι συνδυασμοί σήμερα ολόκληροι και οι πιθανότητες έχουν αυξηθεί πάρα πολύ. Έχουμε λοιπόν:
5αδα:1 - 16 - 17 - 29 - 66

Το 4αρι κοντεύει να φτάσει τις 3500 κληρώσεις κι 'ακόμα να φανεί...

Προτείνω πολλαπλασιαστή 1 για αρχή (δηλαδή δε σημειώνουμε τίποτα στο πεδίο του πολλαπλασιαστή) αν βγάλουμε αρκετά χρήματα τότε πάμε και σε μεγαλύτερους πολλαπλασιαστές)
Αυτή είναι η τελευταία πρόβλεψη για φέτος. Του χρόνου τώρα (σε λίγες μέρες δηλαδή)
Καλή επιτυχία!

Βγήκαν τελικά τα νούμερα?