PDA

Επιστροφή στο Forum : Παραδοση μαθηματων στη Θεσσαλονικη?



andrewsweet4
16-10-11, 23:11
Γεια και χαρα σε ολους! Μηπως γνωριζει κανεις εαν πραγματοποιουνται σιγουρα μαθηματα για αποκτηση πτυχιου ραδιοερασιτεχνη στην Ενωση Ραδιοερασιτεχνων Βορειου Ελλαδος (ΕΡΒΕ)? Στο σαιτ λεει οτι γινονται καθε τεταρτη, αλλα υπο τις υπαρχουσες συνθηκες με τον καινουριο νομο και την αναβολη των εξετασεων γινεται μαθημα? Μηπως πραγματοποιουνται μαθηματα και πουθενα αλλου? Δωρεαν ειναι? Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις, αλλα επειδη εχω κολλησει "το μικροβιο της RF" εδω και καιρο, θελω να βγαλω και το πτυχιο για να ξεκινησω επαφες με διακριτικο...


Ευχαριστω πολυ!

SRF
17-10-11, 10:51
Γεια και χαρα σε ολους! Μηπως γνωριζει κανεις εαν πραγματοποιουνται σιγουρα μαθηματα για αποκτηση πτυχιου ραδιοερασιτεχνη στην Ενωση Ραδιοερασιτεχνων Βορειου Ελλαδος (ΕΡΒΕ)? Στο σαιτ λεει οτι γινονται καθε τεταρτη, αλλα υπο τις υπαρχουσες συνθηκες με τον καινουριο νομο και την αναβολη των εξετασεων γινεται μαθημα? Μηπως πραγματοποιουνται μαθηματα και πουθενα αλλου? Δωρεαν ειναι? Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις, αλλα επειδη εχω κολλησει "το μικροβιο της RF" εδω και καιρο, θελω να βγαλω και το πτυχιο για να ξεκινησω επαφες με διακριτικο...


Ευχαριστω πολυ!

Θέλω να πιστεύω ότι τα μαθήματα θα γίνονται ακόμα, και ανεξάρτητα της καταργήσεως του Μορς, αφού τουλάχιστον θα απαιτείται επιπλέον θεωρητική κατάρτιση σε τεχνικά κλπ θέματα. Γιατί δεν τους καλείς τηλεφωνικά να μάθεις απ'ευθείας και όχι μέσω "αναμεταδότη" που μπορεί να υπαρχουν και 'παράσιτα"?

andrewsweet4
17-10-11, 11:14
χαχαχαχαχ εχεις δικιο φιλε μου, θα τους παρω τηλ σημερα να δω. απλα λεω μην ειναι κανεις απο το φορουμ μελος και ξερει...