PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα denon avr-3312



refugee
14-02-12, 20:23
Γεια σας. Αγόρασα έναν DENON AVR-3312 εδώ και 1 μήνα, και η έξοδος του front R ηχείου όταν τον ανοίγω δεν παίζει για 2 έως 3 λεπτά. Όταν ζεσταθεί ο ενισχυτής ο ήχος επανέρχεται, στην αρχή βραχνά και μετά κανονικά. Πιστεύω ότι και η ένταση είναι λίγο πιο χαμηλή από ότι το front L ηχείο. Γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει σε αυτό το πρόβλημα. Ευχαριστώ.

kxenos
14-02-12, 21:44
Είχα και εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον δικό μου Denon. Το πρόβλημα λύθηκε πολύ εύκολα. Αντιπροσωπία... :biggrin: αφού είναι υπό εγγύηση. Πάντως το service μου είχε πει ότι κάποια φίσα είχε φύγει απ' τη θέση της.

refugee
15-02-12, 19:28
Από την αντιπροσωπία μου είπαν ότι δεν το έχουν ξανασυναντήσει αυτό το πρόβλημα και θα τον δουν αύριο το πρωί.

refugee
15-02-12, 19:37
Από την αντιπροσωπία μου είπαν ότι δεν το έχουν ξανασυναντήσει, όταν είναι κρύος να μην παίζει και όταν ζεσταθεί να παίζει κανονικά. θα τον δουν αύριο και θα με ενημερώσουν.

refugee
09-03-12, 21:23
Μετά από 2 εβδομάδες μου τον έστειλε η Κινοτεχνική πίσω λέγοντας ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα :confused1:(αντιπροσωπία σου λένε μετά). Το πρόβλημα όμως συνεχίζεται και για να μην εκτεθούν μου ζήτησαν να τον στείλω πίσω (πάλι με δικά μου έξοδα μεταφοράς). έχει περάσει μια εβδομάδα και απάντηση καμιά. Χαμένα και τα μεταφορικά 3χ40€. Ου μπλέξεις :angry: αναμένονται νέα προσεχώς.