PDA

Επιστροφή στο Forum : Θυροτηλεόραση RiTTO



Pxelectric
17-03-12, 14:03
Γεια σας μήπως κάποιος φίλος ξέρει τεχνικό η κάποια εταιρία που μπορεί να επισκευάσει θυροτηλεόραση RiTTO σε μια οικία. Ενώ έχει Video δεν έχει ήχο και ομιλία. Το τροφοδοτικό και όλα τα κυκλώματα είναι ελεγμένα και είναι ΟΚ μπορεί να θέλει μόνο προγραμματισμό.

Αν γνωρίζετε κάποιον το e-mail μου είναι pxelectric@yahoo.gr

Ευχαριστώ

Pxelectric
07-04-12, 08:45
Τελικά να απαντήσω εγώ στο θέμα μου και να πω ότι εκτός από ένα τροφοδοτικό ήταν και θέμα προγραμματισμού, με λίγη προσπάθεια έγινε και αυτό. Από τους Γερμανούς βέβαια καμία βοήθεια παρότι τα 3 e-mail που έστειλα ούτε κάνανε τον κόπο να μου που αν συνεργάζονται με κάποιον τεχνικό στην Ελλάδα. Όποιος έχει RiTTO καλό είναι να ψάχνει για εναλλακτικές λύσεις γιατί αν χαλάσει !!!!!

takisegio
07-04-12, 11:12
Τελικά να απαντήσω εγώ στο θέμα μου και να πω ότι εκτός από ένα τροφοδοτικό ήταν και θέμα προγραμματισμού, με λίγη προσπάθεια έγινε και αυτό. Από τους Γερμανούς βέβαια καμία βοήθεια παρότι τα 3 e-mail που έστειλα ούτε κάνανε τον κόπο να μου που αν συνεργάζονται με κάποιον τεχνικό στην Ελλάδα. Όποιος έχει RiTTO καλό είναι να ψάχνει για εναλλακτικές λύσεις γιατί αν χαλάσει !!!!!

αφου ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ πως περιμενεις να σου απαντησουν;;εχουν παρει οδηγιες απο τη ΜΕΡΚΕΛ!!!!:lool:

Pxelectric
09-04-12, 18:23
Λες να έχουν πάρει τέτοιες οδηγίες λες να μας έχουν γραμμένους στα ............ τους τυχαίο δεν νομίζω Παναγιώτη καλή Ανάσταση
Παναγιώτης