PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανταπτορας χειριστhριων τιμονιου grande punto



SPYROSKON
29-03-12, 19:28
Γεια σας ηθελα να ρωτησω για τα χειριστηρεια στο τιμονι , μια και αλλαξα πηγη στο grande punto, εβαλα pioneer, οι ανταπτορες στο εμποριο ειναι πανακριβες, αν μου δυνατε μια λυση θα σας ειμουν ευγνωμων, σε τετοια περιοδο ειναι δυσκολο η αγορα του.

UNICARS
29-03-12, 21:05
δυστυχως αγαπητε σπυρο το grande punto χειριζετε την εργοστασιακη πηγη με can bus οπως αλλωστε ενα μεγαλο μερος της σημερινης αυτοκινητοβιομηχανιας
και ετσι δε μπορεις να κανεις κατι αλλο περαν του ανταπτορα για αυτη τη δουλεια....ρευμα acc,illumination,handbrake και αλλα περναν απο το can και δεν αποκωδικοποιουντε αλλιως....το pioneer σου δεχετε oem χειριστηρια τιμονιου τα εργοστασιακα δλδ?τι τιμη σου εδωσαν για τον ανταπτορα αν θες να μου πεις.....

SPYROSKON
30-03-12, 02:20
φιλε Νικο καλησπερα ευχαριστω για την απαντηση η τιμη στο gelisound ειναι 120 ε ειναι παρα πολλα, με αυτα τα χρηματα παιρνω τα ηχεια μπροστα, που τα δικα του ειναι χαλια, μια πλακετιτσα ειναι γιατι τοσο ακριβα? παιρνω αλλη πηγη με αυτα τα χρηματα!!! αλλα και τωρα τελευταια εχω προβλημα με την δουλεια οποτε καταλαβαινεις.

UNICARS
30-03-12, 10:00
μαλιστα.....ετσι ειναι οι τιμες στην αγορα...μεχρι και 150 ευρω θα τα βρεις....και αν θυμαμαι καλα μια εταιρια ασχολειται με τον ανταπτορα αυτον....αν δε κανω λαθος....!!!!Πουλανε βλεπεις την τεχνολογια γιατι σα κατασκευη ειναι πολυ απλη....ετσι εχει η κατασταση....δυστυχως....δε γνωριζω να υπαρχει κατι αλλο...