PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με Google chrome



Ηλιας Α
20-05-12, 21:31
Εδώ και αρκετές ημέρες – ίσως και πλέον από 30, με επιλογή Google chrome από επιφάνεια εργασίας, ανοίγει η καρτέλα αλλά στη σελίδα lektronika.gr (*),
δεν μπορώ να πάω αν και κάνω επιλογή από σελιδοδείκτες.
Τι μπορεί να φταίει.
(*) και δεν μπορώ να δω τα συνημμένα.

agis68
20-05-12, 21:46
να πω την αλήθεια φίλε δεν πολυκατάλαβα. Μάλλον εννοείς οτι δεν σου ανοιγει τους σελιδοδείκτες??? και δεν μπορεις να δεις τα συννημένα στην αλληλογραφία μεσω web mail?...

Αν μπορεις κανε εξαγωγή σελιδοδεικτων και σωσιμο και απεγκατέστησε πλήρως το chrome μαζί με τα εναπομείναντα κατάλοιπα στη registry. Κανε εγκατάσταση απο νεο αρχειο που θα κατεβάσεις (οχι απο το παλιο που ειχες κατεβάσει για εγκατάσταση του chrome) κανε εισαγωγή σελιδοδεικτών και δες αν δουλεύει...το site λέγετε hlekttronika.gr ελπίζω να βοήθησα

Ηλιας Α
21-05-12, 00:38
<< να πω την αλήθεια φίλε δεν πολυκατάλαβα >>
Δεν έχω εμπειρία με τούτα τα μηχανάκια και δε μπορώ να εκφραστώ καλύτερα.

<< Μάλλον εννοείς οτι δεν σου ανοιγει τους σελιδοδείκτες??? και δεν μπορεις να δεις τα συννημένα στην αλληλογραφία μεσω web mail?...>>
Δεν ανοίγει από τους σελιδοδείκτες και μερικές φορές τώρα τελευταία κάπου κάπου μου βγάζει το παράθυρο του Google γράφω εκεί lektronika.gr μου βγάζει σελίδες των
lektronika.gr αλλά μόνο για 2 -3 λεπτά και μετά χάνω τη σελίδα

Μου ζητησε σήμερα 2 φορές να κάνω εγγραφή, την οποία ποτέ μέχρι σήμερα δεν είχα κάνει, μήπως τώρα τελευταία είναι υποχρεωτικό να κάνω εγγραφή;.

αλπινιστης
21-05-12, 01:46
Μου ζητησε σήμερα 2 φορές να κάνω εγγραφή, την ποτέ μέχρι σήμερα δεν είχα κάνει, μήπως τώρα τελευταία είναι υποχρεωτικό να κάνω εγγραφή;.
Για την ωρα δεν απαιτειται εφ οσον μενεις συνδεδεμενος. Κανε απεγκατασταση του chrome ξαναεγκατεστησε το ή μπορεις να δοκιμασεις και με αλλο browser, π.χ. mozzila.

Για την απεγκατασταση: Start --> Control Panel --> Add remove programs. Βρες το chrome και βγαλτο.