PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκθεσιακο προιον



thanasis 1
01-06-12, 12:56
Παιδες θα ηθελα να κανω μια ερωτηση μηπως και καποιος απο εσας μπορεσει να με διαφωτησει.
Στην αναζητηση μου για ενα tablet σε γνωστο καταστημα μου ειπαν πως εχουν μονο το "Εκθεσιακο κομματι",αξιζει να το παρω ή θα μου παρουσιασει προβληματα ως προς την λειτουργια του?Βεβαια με πληροφορησαν οτι το συγκεκριμενο ειναι ανοικτο μονο δυο βδομαδες αλλα εγω δεν το πολυ πιστευω.Τι γνωμη σας!

kpetros
01-06-12, 12:59
μια χαρα ειναι , καλυπτονται και αυτα απο εγγυηση και σχετικα , απλα το πιο πιθανο να μην εχει κουτια-manual και σχετικες μπουρδες


εντιτ

+ 1000δες αγγιγματα απο αγνωστους που σου προκαλουν τρελα και μονο στην ιδεα

Τρελος Επιστημονας...
01-06-12, 13:01
Τα εκθεσιακά λογικά πρέπει να προσφέρονται με κάποια έκπτωση. Σου έκαναν καλύτερη τιμή ή στο δίνουν στην κανονική τιμή?

Αν όχι, και σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο, κοίτα σε κανά amazon.co.uk.

thanasis 1
01-06-12, 13:02
Οχι μου το δεινουν στην αρχικη τιμη του.Δηλαδη δεν θα ειναι κατωτερης ποιοτητας με αυτο που θα επαιρνα στο κουτι του??

Και εμενα Πετρο αυτο με τρελενει.

Τρελος Επιστημονας...
01-06-12, 13:06
Κατώτερης δεν θα είναι, κανονικό εμπόρευμα είναι που ανοίχτηκε για δοκιμή από τους πελάτες. Να τους ζητήσεις έκπτωση, αλλιώς μην το πάρεις. Αυτό τουλάχιστο θα έκανα εγώ.

kpetros
01-06-12, 13:08
ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ ????????//
r u serious ?
ξεφτιλα , γιατι να μην παρεις καινουργιο ? εκθεσιακο ταμπλετ υποθετω θα πρεπει να ηταν τουλαχιστον ενα 50-70κο πιο κατω

picdev
01-06-12, 13:15
για γράψε το tablet.. μήπως είναι κανένα κινέζικο turbox? αν είναι έτσι αγόρασε απο ebay με τα μισά λεφτα.
δώσε μοντέλο

thanasis 1
01-06-12, 13:18
Αυτο ειναι http://www.asus.com/Eee/Eee_Pad/Eee_Pad_Transformer_Prime_TF201/

dikos
01-06-12, 13:49
Όχι φίλε, μην το πάρεις με τίποτα. Απο την στιγμή που ανοίχτηκε η συσκευασία το προϊόν χάνει την πραγματική του αξία.

Για ρώτα τους..., αν αγόραζες κάτι καινούριο απο αυτούς και τους το πήγαινες πίσω την ίδια στιγμή με ανοιχτή συσκευασία θα το έπαιρναν στην ίδια τιμή;

Πές τους να ψάξουν αλλού για κορόιδα.

Τα εκθεσιακά κομμάτια πρέπει να τα κάνουν δώρο στους υπαλλήλους τους, απο την μύγα ξίγκι θέλουν να βγάλουν.

ΘΥΜΙΟΣ
01-06-12, 13:57
Να μη το παρεις ,να παψουν να μας θεωρουν κοροϊδα ,να μαθουν το δειγματισμο να τον πληρωνουν αυτοι κι'οχι ο πελατης.
Τα ιδια κανουν ολοι ,εχουν κανα χρονο τηλεορασεις να δουλευουν απο το πρωϊ ως το βραδυ και μετα εχουν την απαιτηση να τις δωσουν στην αρχικη τιμη.
Κανονικα ουτε δευτερολεπτο να μην εχει δουλεψει και απλως νανε στη βιτρινα εκτος συσκευασιας ,πρεπει να γινει εκπτωση.

dim3945
01-06-12, 14:06
Να μη το παρεις ,να παψουν να μας θεωρουν κοροϊδα ,να μαθουν το δειγματισμο να τον πληρωνουν αυτοι κι'οχι ο πελατης.
Τα ιδια κανουν ολοι ,εχουν κανα χρονο τηλεορασεις να δουλευουν απο το πρωϊ ως το βραδυ και μετα εχουν την απαιτηση να τις δωσουν στην αρχικη τιμη.
Κανονικα ουτε δευτερολεπτο να μην εχει δουλεψει και απλως νανε στη βιτρινα εκτος συσκευασιας ,πρεπει να γινει εκπτωση.

ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thum bup:

thanasis 1
01-06-12, 14:28
Ευχαριστω παιδια με καλυψαν οι απαντησεις σας.

jami
01-06-12, 14:31
Θα έλεγα,αν ήθελες, να μας πείς και το όνομα του καταστήματος να γνωρίζει ο κόσμος τέτοιους επαγγελματίες για μίμηση!!!!

thanasis 1
01-06-12, 14:44
Στο καταστημα multirama πηγα.Βεβαια το συγκεκριμενο καταστημα ποτε δεν το ειχα ως εμπιστο για διαφορους λογους και απο προσοπικες εμπειριες αλλα μονο εκει βρηκα το συγκεκριμενο tablet.

kioan
01-06-12, 14:50
Οχι μου το δεινουν στην αρχικη τιμη του.Δηλαδη δεν θα ειναι κατωτερης ποιοτητας με αυτο που θα επαιρνα στο κουτι του??

Επιπλέον τέτοιες συσκευές έχουν περάσει σχεδόν όλη την περίοδο που ήταν στην έκθεση κουμπωμένες πάνω στον φορτιστή τους με ότι αυτό συνεπάγεται για τη ζωή της μπαταρίας...