PDA

Επιστροφή στο Forum : Powerpoint στα Ελληνικά!



lordi
13-07-12, 02:14
ΑΧ!!!!!!!

Έχω το powerpoint (αυθεντικό), αλλά είναι στα ελληνικά, ξέρει κανείς πως μεταφράζονται τα αντίστοιχα μενού που αναφέρει εδώ:

http://office.microsoft.com/en-us/powerpoint-help/build-text-on-a-slide-one-bullet-at-a-time-HP001149650.aspx

Η MS έχει πακέτα με άλλες γλώσσες για τα μενού μόνο για όσες γλώσσες δεν κυκλοφορούν σαν standalone πακέτα!!!!
Αν θες γλώσσα η οποία κυκλοφορεί και σε standalone πακέτο πρέπει να την πληρώσεις!!!!! Ότι να ναι!!!!!



Επίσης, μιας και είμαι εδώ, να ρωτήσω και κάτι άλλο! Έχω μια διαφάνεια η οποία έχει μια λίστα αριστερά και μια εικόνα δεξιά! Ξέρει κανείς πως μπορώ να εμφανίζω ένα ένα τα bullets της λίστας και κάθε φορά να αλλάζει η εικόνα?!

Thanx!:)

klik
13-07-12, 04:37
ΑΧ!!!!!!!

...Επίσης, μιας και είμαι εδώ, να ρωτήσω και κάτι άλλο! Έχω μια διαφάνεια η οποία έχει μια λίστα αριστερά και μια εικόνα δεξιά! Ξέρει κανείς πως μπορώ να εμφανίζω ένα ένα τα bullets της λίστας και κάθε φορά να αλλάζει η εικόνα?!

Thanx!:)μπορείς να βάλεις εφέ κίνησης με εμφάνιση και απόκρυψη εικόνας (οπότε θα βάλεις τη μια εικόνα πάνω στην άλλη, αλλά κάθε φορά μια θα είναι φανερή).
Τη λίστα τη σπας με κάθε bullet χωριστό.

lordi
13-07-12, 12:25
Αυτό έκανα τελικά εμφάνιση εικόνας στην εμφάνιση του bullet και εξαφάνιση (και εμφάνιση της επόμενης) στο επόμενο bullet. Το θέμα είναι ότι ακόμα δεν έχω βρεί τα menu που λέει!!!!!!!!!!! Έλεος!!!!!!

:) Ευχαριστώ πάντως!:)