PDA

Επιστροφή στο Forum : ερώτηση σχετικά με το ιντερνετ



yianni99
27-07-12, 19:56
παιδιά καλησπέρα.

εδώ και λίγο καιρό όποια ιστοσελίδα ανοίξω και έχει φωτογραφίες μου εμφανιζει τισ μισες,
π.χ φεισμπουκ....για να μου τις εμφανίσει πρέπει να κάνω δεξί κλικ πάνω στην φωτογραφια ξεχωριστά στην κάθε μια και να πατήσω εμφανιση εικόνας.....

ξέρει κάποιος τί είναι αυτο που φταιει ωστε να δω με ποιο τρόπο μπορώ να το διορθώσω;

μποζονιο
27-07-12, 20:14
δοκιμασε με αλλο browser και πες μας.. μηπως κλεβεις ασυρματο ιντερνετ απο καπου?

plouf
27-07-12, 20:23
δοκίμασε να πατήσεις ctrl+F5

επίσης δοκίμασε ctrl+shift+Del και σ΄βησε όλο το ιστορικό (ΟΛΟ)

yianni99
27-07-12, 20:25
ιντερνετ δεν κλεβω απο πουθενα.ειμαι με wifi αλλα απο το δικο μου

μποζονιο
27-07-12, 20:30
δοκιμασε με αλλο browser

yianni99
27-07-12, 20:38
δοκιμασε με αλλο browser και πες μας.. μηπως κλεβεις ασυρματο ιντερνετ απο καπου?

ανοιξα το φβ με το chrome και πραγματικα ανοιξε τα παντα.....εχω καποιο προβλημα με τον explorer?

plouf
27-07-12, 20:58
δοκιμασες αυτο που σου λέω στο ποστ 3 ?

yianni99
27-07-12, 21:01
δοκιμασες αυτο που σου λέω στο ποστ 3 ?
εκανα διαγραφη ιστορικου και επισης εκανα και το cnt+f5 αλλα δεν ειδα διαφορα....

yianni99
27-07-12, 21:04
εκανα διαγραφη ιστορικου και επισης εκανα και το cnt+f5 αλλα δεν ειδα διαφορα....

αν καταλαβα καλα το cnt+f5 κανει ανανεωση σελιδας,,,,,πραγματικα μετα απο3-4 ανανεωσεις τα εμφανιζει ολα

plouf
27-07-12, 21:11
το Ctrl+F5 κανει ανανέωση με υποχρεωτικό ξαναφόρτωμα της σελίδας και όχι χρήση των προσωρινά αποθηκευμένων

yianni99
27-07-12, 21:14
το Ctrl+F5 κανει ανανέωση με υποχρεωτικό ξαναφόρτωμα της σελίδας και όχι χρήση των προσωρινά αποθηκευμένων

θα πρεπει να κανω δηλ αυτη την ανανεωση για να εμφανισει τα παντα στην σελιδα;

plouf
27-07-12, 21:16
λογικά όχι, πρόβλημα κάποιας στιγμής ήταν.

yianni99
27-07-12, 21:23
λογικά όχι, πρόβλημα κάποιας στιγμής ήταν.
χρηστο δε βλεπω να ειναι τησ στιγμης γιατι συνεχιζεται το ιδιο προβλημα.....

duomax03
27-07-12, 21:35
φίλε σε καταλαβαίνω απόλυτα...έχει κάτι μου...κια στο fb άστα. Και εγώ του δίνω και καταλαβαλινει κάθε μέρα...35833

yianni99
27-07-12, 21:39
φίλε σε καταλαβαίνω απόλυτα...έχει κάτι μου...κια στο fb άστα. Και εγώ του δίνω και καταλαβαλινει κάθε μέρα...



35833 δεν ειναι μονο αυτο αλλα ρωταω για ποιο λόγο συμβαίνει....είναι κουραστικο να βλεπεις πως δεν λειτουργει κατι σωστα

duomax03
27-07-12, 21:48
σου φύγανε τίποτα "φλόκια" στο πληκτρολόγιο ; Εγώ το είχα πάθει και μου κόλαγε μετά...!!!

yianni99
27-07-12, 21:50
σου φύγανε τίποτα "φλόκια" στο πληκτρολόγιο ; Εγώ το είχα πάθει και μου κόλαγε μετά...!!! τι ειναι τα φλοκια για να σου πω

JOUN
28-07-12, 00:23
^^ Eλα γιαννη παραδεξου το ,μας κανεις πλακα ετσι;Θελεις να στο εξηγησει κιολας;:lool::lool:

yianni99
28-07-12, 01:09
^^ Eλα γιαννη παραδεξου το ,μας κανεις πλακα ετσι;Θελεις να στο εξηγησει κιολας;:lool::lool:
αν δεν κανω πλακα καταλαβαινεις και συ πως πρεπει να απαντησω διαφορετικα......περιμενα να μου απαντησει ομως.......να του απαντησω και γω

kpetros
28-07-12, 01:52
ανοιξα το φβ με το chrome και πραγματικα ανοιξε τα παντα.....εχω καποιο προβλημα με τον explorer?

και ακομα ψαχνετε το προβλημα ? :P

agis68
28-07-12, 17:32
ποιος χρησιμοποιεί ακομα explorer??? ασε που πρέπει να αλλαχτεί το όνομα του σε problemware και deathrow of internet. ακόμη και ο Μοζίλλα με τις αναβαθμίσεις του εχει βαρύνει και κρασάρει....αλλά ευτυχώς βρήκα λύση σε αυτό και τον δουλεύω ακόμη....

Γιάννη (γιαννη99) αν το 99 δηλώνει ημ/νια γέννησης συγχωρείσαι να μη ξέρεις τι είναι τα φλόκια......ειναι τα χύσια στα καλιαρντά.....αμα δεν ξερεις και τι είναι τα καλαρντά να σου πω...είναι η αργκώ που μιλάνε οι πουτάνες......είδες τι ωραία πράγματα μαθαίνεις εδώ μέσα? μονο μη βαρεσει κανας μουτουλος!!!!

yianni99
28-07-12, 21:08
ποιος χρησιμοποιεί ακομα explorer??? ασε που πρέπει να αλλαχτεί το όνομα του σε problemware και deathrow of internet. ακόμη και ο Μοζίλλα με τις αναβαθμίσεις του εχει βαρύνει και κρασάρει....αλλά ευτυχώς βρήκα λύση σε αυτό και τον δουλεύω ακόμη....

Γιάννη (γιαννη99) αν το 99 δηλώνει ημ/νια γέννησης συγχωρείσαι να μη ξέρεις τι είναι τα φλόκια......ειναι τα χύσια στα καλιαρντά.....αμα δεν ξερεις και τι είναι τα καλαρντά να σου πω...είναι η αργκώ που μιλάνε οι πουτάνες......είδες τι ωραία πράγματα μαθαίνεις εδώ μέσα? μονο μη βαρεσει κανας μουτουλος!!!!
ωραια ωραια...μπράβο.....όταν βρεθώ με καμια πουτανα θα σας ενημερώσω να μου δώσετε τα φώτα σας...μια και γνωρίζετε τόσα πολλά στον τομέα ''πουτάνα''

picdev
28-07-12, 21:14
ρε τι ειναι αυτά που λέτε, τη παλεύετε καθόλου:001_huh:

δοκίμασε να ξανακάνεις εγκατάσταση τον explorer, αν έχεις xp μην το χρησιμοποιείς γιατι δεν βγάζει πλέον update

yianni99
28-07-12, 21:18
σου φύγανε τίποτα "φλόκια" στο πληκτρολόγιο ; Εγώ το είχα πάθει και μου κόλαγε μετά...!!!

δεν είχα καμιά αμφιβολία πως σου φυγανε φλόκια στο πληκτρολόγιο τέτοιος μαλάκας που είσαι.....να τον παίζεις και με τα 2 όμως μα μην μείνει αδύναμο κανένα απο τα 2 χέρια.....όσο για το που ρίχνω τα φλόκια θα σου πω σε επόμενο μήνυμα

yianni99
28-07-12, 21:20
ρε τι ειναι αυτά που λέτε, τη παλεύετε καθόλου:001_huh:

δοκίμασε να ξανακάνεις εγκατάσταση τον explorer, αν έχεις xp μην το χρησιμοποιείς γιατι δεν βγάζει πλέον update

windows 7 είναι

duomax03
29-07-12, 01:10
δεν είχα καμιά αμφιβολία πως σου φυγανε φλόκια στο πληκτρολόγιο τέτοιος μαλάκας που είσαι.....να τον παίζεις και με τα 2 όμως μα μην μείνει αδύναμο κανένα απο τα 2 χέρια.....όσο για το που ρίχνω τα φλόκια θα σου πω σε επόμενο μήνυμα

Γιάννη εσύ ρε φιλαράκι που τον παίζεις με τα δυο είναι καλύτερα ; Επειδή βλέπω στο προφίλ σου ότι γυμνάζεσαι, τον παίζεις με τα δυο για να γυμνάζεσαι κι όλας (...μην μένει αδύναμο κανένα από τα δυο χέρια που λες και εσύ )

agis68
29-07-12, 01:33
λοιπόν μαζευτείτε......δεν εχει μεινει θεμα που να μην αρχίσουν καυγάδες.....δεν ξερω τι φταιει...εδω μεσα δεν ειμαστε για να προσβάλλουμε ο ένας τον άλλον....εγω γιάννη 99 οτι σου ειπα στο ειπα φιλικα μια και ρωτησες....δεν ειχα καμιά προθεση να σε προσβάλλω να ετσι αισθάνθηκες είναι λάθος....τουλάχιστον απο μένα

yianni99
03-08-12, 00:47
Γιάννη εσύ ρε φιλαράκι που τον παίζεις με τα δυο είναι καλύτερα ; Επειδή βλέπω στο προφίλ σου ότι γυμνάζεσαι, τον παίζεις με τα δυο για να γυμνάζεσαι κι όλας (...μην μένει αδύναμο κανένα από τα δυο χέρια που λες και εσύ )

κωστάκη δεν ξέρω τί μου λες.....ρωτα καλύτερα την μητέρα σου να σου λύσει τέτοιου είδους απορίες.....

yianni99
03-08-12, 00:56
λοιπόν μαζευτείτε......δεν εχει μεινει θεμα που να μην αρχίσουν καυγάδες.....δεν ξερω τι φταιει...εδω μεσα δεν ειμαστε για να προσβάλλουμε ο ένας τον άλλον....εγω γιάννη 99 οτι σου ειπα στο ειπα φιλικα μια και ρωτησες....δεν ειχα καμιά προθεση να σε προσβάλλω να ετσι αισθάνθηκες είναι λάθος....τουλάχιστον απο μένα

οκ ρε Αγι ...κανένα πρόβλημα απο μένα

vasilllis
06-09-12, 22:58
Aφορα τα τσακαλια.
εχω δωσει εναν υπολογιστη στην κορη μου.Καποιες φορες με εξυπηρετει που ειναι ανοικτος και τον χρησιμοποιω και εγω.
Επειδη ομως τον δουλευουν και αλλοι (καταχρηση ρε παιδι μου) κανουν το εξης.Καθε φορα πατανε διαγραφη του ιστορικου του internet explorer ( v.9.0.8.112) και διαγραφουνε ιστορικο,αποθυκευμενους κωδικους κλπ.
Δοκιμασα να κανω δευτερο χρηστη ,αλλα δεν με εξυπηρετει καθολου,το μπες βγες,εννοειται κωδικο ή δοκιμασα και σκετο user αλλα μου σπασανε τα νευρα καθε τρεις και λιγο.Υπαρχει καμια λυση να μην διαγραφεται τιποτα?

jtb
07-09-12, 01:04
Υπαρχει καμια λυση να μην διαγραφεται τιποτα?
Εσύ να χρησιμοποιήσεις διαφορετικό browser (όπως Opera (http://Opera), Mozilla (http://www.mozilla.org/el/firefox/new/), Chrome (https://www.google.com/intl/el/chrome/browser/?hl=el)) από τους άλλους.

vasilllis
07-09-12, 20:05
Εσύ να χρησιμοποιήσεις διαφορετικό browser (όπως Opera (http://Opera), Mozilla (http://www.mozilla.org/el/firefox/new/), Chrome (https://www.google.com/intl/el/chrome/browser/?hl=el)) από τους άλλους.

+1
απλο και χρησιμο.