PDA

Επιστροφή στο Forum : mozila firefox



fm344
24-11-12, 18:59
σπερα.ξαφνικα παρουσιαστικε το εξης προβλημα.οταν ανοιγο το μοζιλα φιρεφοχ,δεν μου ενφανιζη την σελιδα που εχω επιλεξη ως αρχικη.την περνω,αλλα οταν κλεισω τον υπολογιστη και τον ανοιξω ,παλι τα ιδια.τι φταει?

makatas
24-11-12, 19:30
΅Εργαλεία>Επιλογές>Γενικά
Πάνω πάνω έχει ένα drop down menu, διάλεξε αν θες αρχική, τις τελευταίες καρτέλες ή κενή καρτέλα.

fm344
25-11-12, 13:25
καλημερα.οσο ειναι ανοιχτος ο υπολογιστης,την αλλαγη την κρατα.αμα σβυση την χανει

makatas
25-11-12, 13:33
Μήπως έχεις ενεργοποιήσει μια ρύθμιση που σε κάθε σβήσιμο του firefox διαγράφει φόρμες/ιστορικό/μπισκοτάκια/ρυθμίσεις κλπ;
Αν δεν είναι αυτό και έχεις την τελευταία 'εκδοση του δοκίμασε μια λίγο παλιότερη, π.χ. εγώ τρέχω την 13. Μην ξεχάσεις να σταματήσεις την αυτόματη ενημέρωση του επίσης ( αν η παλιότερη έκδοση δεν έχει το ίδιο πρόβλημα και θελήσεις να την κρατήσεις)

fm344
25-11-12, 20:51
που πρεπει να παω να δω αν εχει ενεργοποιηθη η αυτοματη ρυθμιση?

giannis - IKARIA
25-11-12, 21:11
καλησπέρα!! έχω και εγώ προβλήματα με τον μοζίλα 1 δεν μου εμφανίζει κάποια πρόσθετα, 2 δεν με βάζει στον λογαριασμό μου στο you tube. απο τον Απρίλη και μετά έχει προβλήματα ο μοζίλα. μέχρι πριν λίγο καιρό δεν μου άνοιγε καθόλου ... το έλυνα απο εκκίνηση διεργασιών -> μοζίλα -> ορισμό σινάφιας -> ξεκλικάρισμα cpu1. κάθε νφορά που τον άνοιγα.
κάτι δεν πάει καλά με τον μοζίλα τους τελευταίους μίνες..........

paul333
27-11-12, 12:25
Μια χαρα δουλευη η τελευταια εκδοση σκαναρετε τους υπολογιστες σας για ιους και malware.

agis68
27-11-12, 12:31
Μια χαρα δουλευη η τελευταια εκδοση σκαναρετε τους υπολογιστες σας για ιους και malware.

μονο κολλάει για λίγο .....

paul333
27-11-12, 13:58
μονο κολλάει για λίγο .....

Αμα το εχεις φορτωσει με πολλα προσθετα λογικο ειναι εμενα παει σφαιρα σε XP περα απο αυτο θα προτεινα
και ενα προγραμματακι το speedydox καπου καπου ενα optimize δεν κανει κακο.
http://www.crystalidea.com/speedyfox